آتلانتا (AP) — عدالت اجتماعی بازوی Jay-Z را Roc Nation سرگرمی شرکت در روز یکشنبه به نام در گرجستان مسئولان را به اقدام سریع در مورد Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که مقامات می گویند که کشته شد و توسط دو مرد سفید را به عنوان او را از طریق گرجستان محله.

نوازندگان شاون “Jay-Z” کارتر, Alicia Keys, ماریو “Yo Gotti” میمس رابرت “Meek Mill” ویلیامز و دو وکیل امضا شده تیم تایوان در نامه سرگشاده منتشر شده در مجله آتلانتا قانون اساسی و در جهت مقامات وزارت امور خارجه ،

این نامه گفت: منطقه وکیل تام Durden باید recused از این مورد با توجه به تضاد منافع پس از گرگوری McMichael شد, یک افسر پلیس سابق. در این نامه خواستار دولت دادستان کل کریستوفر Carr به جای تعیین یک دادستان ویژه برای کمک به دستیابی به یک محاکمه عادلانه. همچنین می گوید یکی از همسایه ها باید به اتهام به عنوان یک مسلح همدست.

“ما همه Ahmaud Arbery,” رپ Yo Gotti در بیانیه ای گفت. “فعالیت های روزمره باید در پایان به اعدام محکوم شد. ما باید نگه داشتن مردم مسئول اعمال خود. Ahmaud Arbery غیر مسلح و بی گناه و قاتلان او باید به عدالت به ارمغان آورد.”

Arbery بود به ضرب گلوله در فوریه. 23 در نیوبرانزویک اما اتهامات آورده بودند برای بیش از دو ماه است. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید هفته گذشته پس از ظاهر که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی. مدت کوتاهی پس از این ویدئو را نشت گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله.

پدر و پسر گفت: آنها فکر Arbery همسان ظاهر دزدی مشکوک که به آنها گفته شده بود ثبت شده در دوربین های نظارت برخی از زمان قبل از.

Arbery را واندا جونز کوپر او 25 ساله و پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در محله قبل از او کشته شد.

“اگر کسی را دیدم که تصویری هولناک از کشتار دلخراش است, باور نکردنی غیر قابل قبول و غیر انسانی” خواننده Alicia Keys در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس. “هیچ انسانی را به قتل برسانند و نه دریافت عدالت است. من سیاه و پسران و آنها باید قادر به رفتن به یک تنه زدن و یا هر کجا که می خواهید بدون خطر کشته شدن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de