چگونه به کشاورزان و مصرف کنندگان در حال افزایش است به کروناویروس چالش های

توسط تامی GRUBB, The News & Observer

رالی N. C. (AP) — اخبار و تصاویر از فلوریدا و کالیفرنیا نشان داد و سبزیجات فاسد در این زمینه و شیر ریخته شده روی زمین در حالی که مردم کشیده بودند تا در بانک های مواد غذایی و پیدا کردن نزدیک به خالی کردن قفسه ها در فروشگاه مواد غذایی.

کارولینای شمالی تولید کشاورزان نیست مجبور به این انتخاب به این دلیل که آنها هنوز هم انتقال از سبزی تربچه و دیگر محصولات بهار به تابستان سبزیجات. تنها تعداد انگشت شماری از دولت های لبنی کشاورزان مجبور شدند به تخلیه شیر است.

اما آنها هنوز هم در مواجهه با چالش های سختی بعد از رستوران ها و مدارس و هتل ها و سالن های ورزشی و برخی از کشاورزان’ بازار بسته به سرعت گسترش coronavirus. آنها تا به حال برای قرار دادن پول بیشتر به خرید و فروش آنلاین تحویل تجهیزات حفاظتی و کار اضافی.

یک بررسی اخیر از مثلث مزارع نشان داد تقریبا 35% از دست داده بود بیش از 1000 $در هفته به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی گفت: رولاند McReynolds مدیر اجرایی کارولینای مزرعه پاسداشت انجمن. که بزرگ برای مزارع با 50.000 دلار به $100,000 در فروش یک سال, او گفت:.

کشاورز راجر Nutter ریخته شیر در افرا مشاهده مزرعه در اورنج کانتی پس از هسته مشتریان بسته شده است.

حدود 130 گاو تولید حدود 1100 گالن در روز با توجه به افرا مشاهده وب سایت. Nutter است که اهدای 300 گالن یک هفته در حال حاضر به محلی غیر انتفاعی است که کمک به گرسنه و بی خانمان و خانواده. خود را از فروش مستقیم به مشتریان ثابت باقی مانده است و با توجه به تحویل خانه همکاران که فروش در حال افزایش هستند و سریع رانندگی کردن کسب و کار در افرا مشاهده فروشگاه در Dairyland جاده ها است.

“ما نیاز به ارائه هفت روز هفته به نگه دارید تا با تمام تقاضا” Nutter گفت. “ما خوش شانس هستید. ما کار کردم و همه ما در حال تلاش برای سالم ماندن و تلاش برای ایمن ماندن و تا زمانی که ما می توانید انجام دهید که من فکر می کنم ما قادر خواهید بود به جلو و از طریق این خوب است.”

میهن لبنیاتی در Guilford County ریخته حدود 17000 گالن شیر با توجه به WNCN گزارش اما پس از مشتریان گسترش این کلمه در Facebook, مردم در صف برای خرید شیر و بستنی و تخم مرغ و گوشت.

آن را غیر معمول نیست برای گاوداری به تخلیه شیر گفت: رید اسمیت رئیس N. C. تولید کنندگان لبنیات انجمن اما مقدار ریخته چند هفته پیش بود که “بی سابقه است.”

“به خصوص در بهار زمانی که تولید شیر است تا به طور طبیعی … سپس وجود دارد می تواند بیش از حد شیر” اسمیت گفت. “به طور معمول شما سعی می کنید برای پیدا کردن یک خانه است که برای شیر و سیستم معمولا جذب که شیر است.”

افرا مشاهده وطن و دولت مستقل دیگر شیر تولید سادگی طبیعی لبنیاتی در Ayden در صورت چالش های مختلف از بسیاری از دولت های لبنی کشاورزان را که شیر خود را به بازار به عنوان بخشی از یک تعاونی, او گفت:. تعاونی هنوز هم قوی شیر و بستنی فروش, اما آنها در حال گرفتن قیمت های پایین تر به دلیل بازارهای صادراتی خشک و رستوران ها و شرکت های مواد غذایی در سراسر کشور در حال خرید کمتر پنیر و پودر شیر, او گفت:.

شیوع فشار بر گیاهان گوشت

N. C. کشاورزی کمیسر استیو Troxler و دیگران ادامه به تاکید است که COVID-19 نمی توان از طریق مواد غذایی است. شیوع بیماری که حاشیه کارگران در دولت گیاهان پردازش بزرگترین خطر برای مواد غذایی کشور سیستم توزیع آنها گفت.

رئیس جمهور تهمت نیز با صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته سفارش پردازش گوشت گیاهان به باز باقی می ماند حتی به عنوان موارد در میان کارگران در حال افزایش است. اقدامات جدید در حال اجرا در برخی از گیاهان برای حفظ کارگران امن است.

Coronavirus شیوع گزارش شده در حداقل 13 کارولینای شمالی-گوشت فرآوری گیاهان از جمله Smithfield مواد غذایی در Bladen شهرستان Mountaire مزارع در Chatham County, و خپل گیاه در شهرستان Duplin.

قصابان و منطقه ای پردازنده های که در خدمت کشاورزان محلی یکی دیگر از چهره های مختلف مشکل است زیرا مصرف کنندگان که نمی توانید گوشت را در مواد غذایی خود را از فروشگاه ها به دنبال منابع جایگزین گفت: Candace Cansler, مدیر اجرایی, N. C. گوشت پردازنده های انجمن.

آن را فقط به مقدار گوشت فرآوری شده است که قریب به اتفاق محلی و منطقه ای و امکانات, اما همچنین تقاضا برای کاهش فروخته شده در بسته های کوچکتر است که درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان به جای آن از گوشت مورد برای فروش به رستوران ها و موسسات.

در نتیجه کندتر پردازش و سیستم توزیع است که نیروهای کشاورزان به نگه داشتن خود را از حیوانات دیگر افزایش هزینه برای خود خوراک و مراقبت است.

ناحیهای در شمال غربی سفارشی گوشت در Caswell شهرستان و Asheboro یکی از چند ده USDA و NCDA-بازرسی کسب و کار در سراسر کشور است که فرآیند گوشت برای کشاورزان محلی. در آوریل 24, آن ایمیل مشتریان خود را در مورد برنامه ریزی تاخیر است که می تواند فشار قرار ملاقات جدید به ماه اوت است. آن است که تلاش برای استخدام بیشتر گوشت برش ایمیل گفت.

خرده فروشان و رستوران ها برای حدود 70 درصد از فروش خود را قبل از COVID-19 گفت: Jennifer Curtis, co-founder of Durham را نزدیک مواد غذایی, مواد غذایی توپی است که کمک می کند تا کشاورزان محلی فروش مرتع مطرح گوشت گاو و بره. در حال حاضر آنها در درجه اول با تکیه بر خرده فروشان و و صفحه اصلی کسب و کار تحویل, او گفت:.

کورتیس گفت که او انتظار ندارد تقاضای مصرف کنندگان برای کاهش بار رستوران بازگشایی چرا که مردم دیده می شود ارزش مواد غذایی محلی و به راحتی از منظقه وانت و تحویل خانه.

“من امیدوارم که مستقیم به کشاورز و مستقیم به مواد غذایی محلی hub فرصت های باقی مانده برای مردم است. ما فقط باید برای دیدن” کورتیس گفت. “این واقعا یک تغییر چشمگیر پس به سرعت.”

دورهام بازار کشاورزان بازگشایی

کشاورزان نیز صدمه دیده بودند که دورهام بازار کشاورزان و دیگر مثلث بازارهای منطقه بسته شده است. بسیاری از دورهام بازار 65 فروشندگان مسن تر هستند کشاورزان که تصمیم به گام به عقب در حالی که به جای دنبال جایگزین مدیر بازار سوزان غرق گفت.

“هر کس از این باور است که این است برای رفتن به یک coaster غلتکی در داخل و خارج و ما ممکن است مجبور به بازگشت به بازار بسته بودن و یا داشتن تحویل تنها” سینک گفت. “در حال حاضر ما در یک موقعیت بهتر برای انجام این کار از ما چهار هفته پیش اما دورهام شده است بسیار محتاط در مقایسه با بیدار شهرستان و یک زن و شوهر از دیگر شهرستانهای استان است.”

کسانی که در بازارهای کشاورزان ماند که باز گسترش خود فروشندگان محدود خریداران در تماس با مواد غذایی و خواسته آنها را به پوشیدن ماسک فرم اجتماعی فاصله خطوط و کاهش زمان صحبت کردن با کشاورزان است.

دورهام کشاورزان’ بازار بازگشایی آوریل 2 با قوانین مشابه در محل. مشتریان و فروشندگان مجبور به پوشیدن ماسک.

اما بسیاری از مزارع محلی در حال حاضر رفته آنلاین آیا به عنوان یک عمل و یا در همکاری با دیگران است. آنها تحویل سفارشات به مشتریان خانه و یا برنامه ریزی وانت سایت.

که سیستم به خوبی کار می کند برای کمتر-مزارع روستایی با دسترسی بهتر به پهنای باند تلفن همراه و خدمات McReynolds گفت. “من به صحبت افرادی که اقتباس واقعا خوب برای بازاریابی آنلاین است که مایل بودند بیشتر زمین برای کارخانه,” او گفت:.

آنلاین فروش وانت و تحویل

بازوی قوی پخت در آکسفورد آغاز یک شنبه ایوان رها کردن پس از از دست دادن دسترسی خود را به بازارهای کشاورزان محلی آن دانشگاه دوک قرارداد و توانایی خود را به میزبان ماهانه pop-up شام.

صاحبان جولیا و توماس بلین راه اندازی فروشگاه آنلاین با گزینه های از جمله محصولات پخته شده و تخم مرغ, هفتگی گیاهی جعبه از شکر هیل تولید چپل هیل لبنیاتی پنیر و قهوه و شیرینی از تولید کنندگان کوچکتر. آنها در حال فروش از همه چیز, جولیا بلین گفت.

“آخرین روزهای یکشنبه ما تبدیل سیستم سفارش بعد از سه ساعت از ارسال آن بزرگ است برای ما, اما آن را نمی بزرگ برای مشتریان خود شده اند که حمایت از ما برای پنج سال است که در حال حاضر نمی توانید خود را قرص نان در هر هفته به دلیل افزایش تقاضا” بلین گفت.

اما این کار بیشتر طول می کشد و پول به بسته ارائه و حل و فصل زنجیره تامین مسائل بلین گفت.

برای خدمت به مشتریان خود را بازوی قوی در دیدار چپل هیل لبنیاتی است که در 45 دقیقه دور در یک محل مرکزی برای انتخاب کنید تا 60 بلوک های پنیر در هر هفته. شکر هیل تولید درایوهای 100 کیلومتر رفت و برگشت در اوایل هر شنبه برای تحویل 30 تولید جعبه به نانوایی.

خود را تحویل رانندگان و پنج و پنج و شش در روز شنبه — صرف هفت ساعت در هفته پیاده کردن دستورات در ایوان و در پنج منطقه ای وانت سایت. حداقل 1000 نفر باید پیوست ایمیل خود را در خبرنامه.

“یکی از چیزهایی که من از آنها بدم میاید به فکر می کنم در مورد که در صبح روز شنبه همه کاری که ما انجام می دهیم به ما نان تازه در مردم ایوان وجود دارد 10 دیگر کشاورزان (با خود را آنلاین عملیات) رفتن به خانه همان ارائه محصولات خود” بلین گفت.

گردشگری کشاورزی پایداری

مزارع که به شدت متکی به گردشگری کشاورزی از مراسم عروسی به مزرعه تور و شام ممکن است حتی سخت تر صعود.

Elodie مزارع در حال حاضر عامل در نازک حاشیه هنگامی که COVID-19 اجتماعی و فاصله خود پایان داد گردشگری کشاورزی کسب و کار که جذب 1,200 مردم به Rougemont goat farm سال گذشته است.

صاحبان ساندرا Vergara و تد Domville ادامه می تواند به میزبان گروه های کوچک اما نمی خواهید به خطر از بازدید کنندگان خود را’ سلامت Vergara گفت. که به حذف حدود 60 درصد از کسب و کار خود را به علاوه بخش بزرگی از پنیر بز فروش.

“واقعا آوردن مردم در اینجا چیزی است که ما کمک می کند تا نگه داشتن مزرعه و در حال اجرا,” او گفت:.

Elodie مزارع می پردازد و بیشتر به کار گیرند چرا که آن شانه خالی سنتی دام, روش, او گفت:. آنها خود را حفظ نوزادان و مادران با هم و به دنبال پرورش طبیعی چرخه. آنها نمی کشتار هر یک از آنها 73 بز زندگی می کنند که حدود 13 سال برای گوشت است.

“من می خواهم (مشتریان) اعتماد به آنچه که ما در حال انجام ضرری ندارد یک حیوان است که ما هرگز به خطر اندازد یک حیوان بهداشت برای ورود به سیستم از پنیر” Vergara گفت.

Elodie مزارع است که به درخواست برای کمک های مالی به سمت بز مراقبت و درخواست برای کمک های مالی. آنها ممکن است اضافه کردن برخی از گروه های کوچک و فعالیت از خود هدایت مزرعه تور برای احیای یک کامیون بستنی و باز کردن یک مزرعه ایستاده, او گفت:.

آنها همچنین شرط بندی در اتحاد با کاج گره مزارع HTS مزرعه و Sankofa مزارع به فروش تخم مرغ و گوشت گاو و سبزیجات و پنیر آنلاین. مواجب از غیر انتفاعی روستایی پیشرفت بنیاد بین المللی می پردازد Vergara به انتخاب کنید تا محصولات و ارائه آنها در پنج شنبه ها و جمعه ها, او گفت:. دورهام پایان غرب شراب نوار ارائه شده پارکینگ خود را برای شنبه وانت.

“من واقعا نوع تصادفا در این افراد چه کسانی هستند بنابراین سرمایه گذاری در توسعه پایدار و آموزش و پرورش توسط, تصادف, اما من آن را دوست داشتنی چون به اعتقاد من در ماموریت خود” Vergara گفت. “به خصوص (زیرا) آنها آفریقایی و آنها در حال تلاش برای کمک به مرمت واقعا شکاف بزرگ در شرایط تغذیه از این جمعیتی.”

کشاورزان به نوبه خود برای کمک به

ملی کشاورزی پایدار ائتلاف پیش بینی شده در ماه مارس که COVID-19 می تواند $1.32 میلیارد اقتصادی تاثیر طریق ممکن است بر کشاورزان محلی. این رقم را شامل نمی شود چه کشاورزان صرف کرده اند برای شروع فروشگاه آنلاین, استخدام کارمند, خرید ماسک و دستکش و یا تغییرات دیگر برای محافظت از کارگران و مصرف کنندگان و مزارع خود.

در مارس 17, وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد آن را به 19 میلیارد دلار در فدرال کمک های در دسترس برای کشاورزان در سراسر کشور از طریق Coronavirus برنامه کمک غذایی.

دیگر مزارع را تبدیل به N. C. وزارت کشاورزی و خدمات مصرفی برای کمک و یا رسیده به کارولینای مزرعه پاسداشت انجمن و دیگر مواد غذایی منطقه ای مراکز مانند مواد غذایی دست اول و خوشحال خاک.

مبارک خاک یک کشاورز متعلق به توزیع کننده مواد غذایی در دورهام شنیده است از مزارع در چند ماه گذشته که آنها شنیده ام از در سال, مدیر عامل شرکت Sandi Kronick گفت. مبارک خاک خود ارائه می دهد کشاورزان شبکه ای از رستوران و فروشگاه و منزل تحویل جعبه باشگاه است.

او نیز دیده می شود یک تجدید حیات در جامعه-پشتیبانی کشاورزی که در مزارع نشانه مشتریان برای یک فصل از این جعبه حاوی گوشت تولید و کالاهای دیگر.

“بدیهی است که وجود درد و رنج عظیم و یک تن از ناامنی اتفاق می افتد در حال حاضر, بنابراین من نمی خواهد آن را یک پوشش نقره” Kronick گفت: “اما من فکر می کنم این مهم است که مردم شده اند اندیشند که در آن مواد غذایی خود را از می آید و چگونه برای اتصال بهتر با مردم در برخی منطقه ای جغرافیا از آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر