گرجستان مقامات بررسی تهدید به Arbery مورد معترضان

توسط جف امی

آتلانتا (AP) — مقامات گرجستان می گویند که آنها در حال بررسی آنلاین تهدید علیه مردم معترض کشتار Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که مقامات می گویند که دنیا در دست دو مرد سفید را به عنوان او را از طریق یک محله.

گرجستان دفتر تحقیقات که آن را “ساخته شده است آگاه از Facebook پست که شامل یک تهدید برای آینده اعتراضات مربوط به Ahmaud Arbery. ما به طور جدی در حال بررسی این وضعیت و ارائه خواهد شد مربوط به روز رسانی به عنوان لازم است.”

سخنگوی نلی کیلومتر کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر است.

چند صد نفر اعتراض در مورد جمعه در نیوبرانزویک در نزدیکی محل که در آن Arbery بود به ضرب گلوله در فوریه. 23. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید هفته گذشته پس از ظاهر که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی. عدالت اجتماعی بازوی Jay-Z را Roc Nation سرگرمی شرکت در روز یکشنبه به اقدام سریع در این مورد.

مدت کوتاهی پس از این ویدئو را نشت گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله. دستگیری آمد ساعت پس از مقامات خواسته GBI برای شروع بررسی است. این درخواست قبلا در دست مقامات محلی است.

پدر و پسر گفت: آنها فکر Arbery همسان ظاهر دزدی مشکوک که به آنها گفته شده بود ثبت شده در دوربین های نظارت برخی از زمان قبل از.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او 25 ساله و پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در محله قبل از او کشته شد.

در روز شنبه که از آن به دست آمده است عکس های دیگر از تصویری که ممکن است نور را در این مورد است. The Atlanta Journal-Constitution فیلم منتشر شده از دوربین های نظارت در نیوبرانزویک خانه در نزدیکی جایی که Arbery به ضرب گلوله کشته شد که نشان می دهد کسی که به نظر می رسد Arbery راه رفتن به خانه در حال ساخت است. Arbery سپس برگشتم و دویدم پایین خیابان. شخص دیگری می آید در سراسر خیابان را از سایت ساخت و ساز و پس از آن یک وسیله نقلیه درایوهای دورتر پایین خیابان در نزدیکی جایی که تراویس McMichael زندگی می کند.

وکلای Arbery خانواده می گویند تصویری تقویت موقعیت خود را که Arbery چیزی اشتباه است و نشان می دهد که او مرتکب یک جنایت است. تحت گرجستان قانون کسی نیست قسم خورده افسر پلیس می تواند مورد جزئیات دستگیری و بازداشت شخص دیگری تنها در صورتی جرم است که متعهد در حضور دستگیری شهروند.

“Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون” وکلا “این ویدیو را تایید می کند که آقای Arbery قتل شد قابل توجیه نیست و این اقدامات از مردان که به دنبال او و در کمین او بودند غیر قابل توجیه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر