برایتون بازیکن coronavirus جلوتر از EPL راه اندازی مجدد تماس

توسط راب هریس

برایتون بازیکن تست مثبت برای coronavirus به عنوان باشگاه های لیگ برتر آماده شدن برای مذاکرات روز دوشنبه در مورد چگونه به از سرگیری رقابت در طول بیماری همه گیر.

جنوب انگلستان باشگاه گفت: آسوشیتد پرس وجود دارد بدون نیاز به دیگر اعضای تیم ملی و یا مربیان به خود منزوی به دلیل بازیکنان باید فقط کار می کرد در انزوا زمانی که در آموزش پایه.

برایتون گفت: سه بازیکن در حال حاضر به حال coronavirus داشتن اعلام کرد که برای اولین بار تشخیص در ماه مارس زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد. بازیکنان شده اند نام برد.

“با وجود همه اقداماتی که ما شده ایم گرفتن بیش از چند هفته گذشته که در آن بازیکنان شده اند درگیر در هر مهم آموزش در همه ما هنوز هم رنج می برد یکی دیگر از بازیکن تست مثبت برای ویروس” برایتون اجرایی پل باربر گفت: پخش Sky Sports در روز یکشنبه.

باشگاه هنوز به سر گروه های آموزشی به عنوان آنها پایبند اجتماعی دولت فاصله مقررات.

در لیگ برتر حمایت دولت برای “پروژه راه اندازی مجدد” و از آن خواهد شد در تلاش برای تضمین توافق میان 20 باشگاه در نظر دارد در طی یک کنفرانس تلفنی با آنها در روز دوشنبه.

“ایمنی بازیکنان و کادر بالای این لیست همه کار سخت برای به حداقل رساندن خطر برای کسانی که در گروه” برایتون مدیر فنی دن Ashworth گفت. “پس از آن وجود دارد یک سری از چیزهایی که: که در آن به بازی بازی? هنگامی که ما می توانید شروع? وقتی که می تواند بازیکنان را به مطمئن شوید که آنها را در معرض خطر آسیب? چگونه بازی بود پخش?

“مهم ترین چیز این است که ایمنی و سپس شما می توانید نگاه کنید در همه چیز و در مورد چگونگی آن می تواند تمام آن را در مورد کنار هم قرار دادن قطعه اره منبت کاری اره مویی هنگامی که ما یک ایده بهتر از آنچه در طرح به نظر می رسد.”

برایتون های مخالف قصد دارد تا برای تکمیل فصل در خنثی استادیوم به جای اینکه قادر به بازی آن پنج خانه باقی مانده بازی در آن ورزشگاه. واتفورد اجرایی اسکات Duxbury گفت: حداقل شش لیگ 20 باشگاه در مورد استفاده از تا 10 خنثی سالن با وجود پلیس گفت که تنها راه امن از اتمام این فصل است.

کریستال پالاس رئیس استیو پریش شده است نادر عمومی صدا از درون لیگ برتر آینده در حمایت از این طرح که پیش بینی بازی دوباره در ماه ژوئن.

“وجود دارد هیچ پاسخ آسان ما را به آن کار جمعی و من فکر می کنم ما خواهد شد و بیرون آمدن با یک اجماع در پایان” محله بی بی سی گفت. “(جلسه) در بخش دیگری از این سفر در تلاش برای دریافت به فوتبال بازگشت. ما خواهد بود بی سرپرست در وظیفه ما اگر ما پیدا کردن یک راه برای بازی دوباره.

“این ممکن است فراتر از ما و ما با چالش های بزرگ به منظور آن را دریافت کند برای تکمیل فصل اما ما در حال برنامه ریزی در انجام این کار است.”

___

بیشتر AP فوتبال: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر