توسط مایکل BIESECKER و تام KRISHER

واشنگتن (AP) — به عنوان درخواست از ملی ذخایر به اوج در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده آنچه به نظر می رسید مانند یک ادعای جسورانه: دولت خود را داشته باشد .

در آن زمان وزارت بهداشت و خدمات انسانی نشده بود دستور داد هر فن از آنجا شروع COVID-19 ژانویه. اما سوابق نشان می دهد که بیش از سه هفته آژانس درهم به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به یک واقعیت صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار به تحریک ایالات متحده تولید کنندگان به خم کردن دستگاه تنفس در سرعت بی سابقه است.

یک تجزیه و تحلیل از فدرال پیمانکاری داده ها توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که آژانس در حال حاضر در مسیر به بیش از 100,000 جدید هواکش حدود 13 ژوئیه حدود یک هفته بعد از 100 روز مهلت مغلوب ساختن پیشی جستن اول داد در 27 مارس ،

تا پایان سال 2020 دولت است که انتظار می رود را تحویل حدود 200000 جدید, پنکه, بر اساس AP را بررسی فعلی فدرال قرارداد خرید. که بیش از دو برابر برآورد شده 160,000 هواکش بیمارستان در سراسر ایالات متحده تا به حال قبل از همه گیر.

“ما شد پادشاه هواکش هزاران و هزاران نفر از طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 29 سخنرانی.

اما در طی ماه گذشته تقاضا برای هواکش کاهش یافته است و حتی به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این رمان coronavirus اتحاد رسید گذشته 75,000. پس از مشاهده غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus قربانیان که قرار شد در هواکش بسیاری تنها به عنوان آخرین چاره.

که افزایش غیر منتظره چشم انداز است که ایالات متحده می تواند به زودی غرق در مازاد هواکش به طوری که کاخ سفید در حال حاضر برنامه ریزی برای کمک به افزایش ویروس پاسخ دیگر کشورها است.

روز جمعه رئیس جمهور اعتبار خود را در کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر با عنوان تلاش برای خرید پنکه.

“ما ساخته شده و ما ساخته شده و ما ساخته شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر ما نه کارخانه که در حال پرتاب کردن هواکش در اعداد است که هیچ کس نمی تواند بر این باورند. آن را واقعا وجود دارد نشده است هر چیزی مانند آن, پس از جنگ جهانی دوم که در آن ما همین با انواع دیگر از محصول است.”

دانیل آدلمن یک استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار می آموزد که مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: دولت ایالات متحده در حال حاضر خرید بیش از دو عدد فن به آن نیاز دارد حتی در بدترین سناریو پیش بینی گسترش COVID-19.

اما آدلمن گفت: مدل های ریاضی نمی تواند با اطمینان پیش بینی چگونه بسیاری از هواکش مورد نیاز خواهد بود اگر وجود دارد تجدید حیات coronavirus بعد از آن در سال, و یا اگر وجود دارد یکی دیگر از بیماری های همه گیر در آینده است.

“به نظر می رسد ناهمخوان با این پیش بینی که شما از دیدن” آدلمن گفت: از دولت خرید. “من احتمالا می خواهم به جای آنها سفارش بیش از حد بسیاری به جای سفارش بیش از حد چند.”

___

در بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 حملات ویروس ریه ها باعث مایع به جمع آوری در کیسه هوا به نام آلوئول است. که باعث می شود آن را دشوار برای ریه ها برای انتقال اکسیژن از هوا به خون است که می تواند کشنده باشد. برای درمان این سطح اکسیژن پزشکان در طول تاریخ با تکیه بر فن.

به دولت فدرال را ذخیره اضطراری تجهیزات پزشکی تا به حال در مورد 16,660 هواکش آماده به اعزام در آغاز ماه مارس با یک اضافی 2,400 برای تعمیر و نگهداری.

وسط هفته سلامت مسئولان و فرمانداران در کشورهای با بدترین شیوع ویروس شروع به ابراز نگرانی های که عرضه دستگاه تنفس می تواند اجرا شود به طور بالقوه خروج هزاران نفر از بیماران بدحال نفس نفس زدن برای هوا.

در میان کسانی که خواستار اضافی هواکش شد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D-n. y.) که پیش بینی شده در مارس 24 که همه از هواکش در خود دولت خواهد بود در استفاده و بیماران نیاز خواهد بود در سمت چپ و بدون درمان مناسب است. کومو گفت: پیش بینی ها نشان داد نیویورک خواهد نیاز دارید می توانید از طریق اواسط ماه آوریل اوج شیوع. که در آن نقطه FEMA فرستاده بود نیویورک 400.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کومو ارقام حتی به عنوان دولت او با عجله به ارسال نیویورک 4,000 اضافی هواکش — حدود یک چهارم از کشور کل ذخایر اضطراری. هنوز کومو التماس برای بیشتر.

“شما انتخاب کنید 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری

این بود که فقط نیویورک ، به طور مشابه وخیم بینی از یک ونتیلاتور کمبود شد و سپس با گردش در داخل کاخ سفید است.

“ترسناک ترین روز زندگی من بود حدود یک ماه پیش پس از یک روز طولانی از جلسات تیم من به من گفت که ما برای رفتن به نیاز 130,000 هواکش; که ما کوتاه صدها هزار نفر از طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن را بازگو در یک . “من تا به حال فرمانداران درخواست غیر منطقی نرخ های مبادله ای که دولت فدرال فقط ندارد.”

در اواخر مارس مرکب کر از دولت فرمانداران و اعضای کنگره بودند در تماس با رئیس جمهور به ورزش اضطراری خود اقتدار در زیر به نیروی شرکت های ایالات متحده به تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده بود با استناد به جنگ کره-عصر قانون, که کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت تنها به طور مستقیم در ایالات متحده تولید صنعتی بحرانی منابع در زمان اضطراری ملی گفت: بخش خصوصی بود پله تا تولید هواکش و سایر لوازم پزشکی خود را در آن.

اما در مارس 27, تهمت تغییر است که او خواهد استناد به تولید هواکش که به معنای شرکت ها را مجبور به دادن اولویت به دستور دولت فدرال بیش از سایر مشتریان.

“در 100 روز — خوب اول از همه ما در حال حاضر تحویل داده و هزاران نفر از آنها را — اما در عرض 100 روز بعدی ما خواهد شد یا و یا در برخی از فرم بیش از 100 ، 000 اضافی واحد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

___

با شروع از آوریل FEMA مقامات تایید به مجلس نظارت و کمیته اصلاحات که تقاضا برای هواکش خواهد بود . به جیره چه بود سمت چپ FEMA مدیر پیتر Gaynor کارگردانی که باقی مانده هواکش در ملی ذخایر تعیین می شود به عنوان یک “استراتژیک دارایی ملی” — را در اختیار متحده تنها در یک مورد به مورد و بر اساس آن بیمارستان می تواند با نشان دادن یک “بحرانی نیاز” برای حفظ حیات در عرض 72 ساعت.

فدرال خرید سوابق نشان می دهد که سه ماه به همه گیر HHS که شامل استراتژیک ملی ذخایر به حال هنوز رتبهدهی نشده است قرار داده شده و هر گونه سفارشات جدید هواکش در سال 2020 است.

که تغییر در عرض سه روز از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 27 حکم با HSS امضای $350 میلیون مقابله با Zoll پزشکی Corp. سوابق نشان می دهد سراسیمگی از حدود ده سفارشات بزرگ با دیگر دستگاه تهویه سازان بیش از دو هفته آینده بسیاری از آنها هیچ پیشنهاد قرارداد معاف از معمولی فدرال خرید قوانین با توجه به اضطراری ملی.

در یک سال معمولی, شرکت های آمریکایی تولید حدود 29,000 هواکش با توجه به اطلاعات ذکر شده توسط کاخ سفید است. اگر چند تولید کنندگان داخلی در حال حاضر اعلام کردند که با اضافه کردن اضافی شیفت و استخدام کارگران اضافی به سطح شیب دار بالا تولید AP تحلیل HHS قرارداد نشان می دهد که حتی با اورژانس هیچ پیشنهاد سفارشات پزشکی سنتی سازندگان دستگاه را تحویل مورد 73,990 جدید هواکش ژوئیه 6 — 100 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 27 تعهد است.

روشن بود اضافی صنعتی ظرفیت مورد نیاز خواهد بود به 100,000 واحد توسط رئیس جمهور صورت می گیرد.

جنرال موتورز که تا به حال تعطیل تولید خودرو در حال حاضر وارد یک همکاری در 20 مارس با یک ونتیلاتور شرکت به ساده an off-the-shelf طراحی برای تولید سریع در جنرال موتورز است Kokomo Indiana گیاه.

هر چند آن را “شب و روز” به راه اندازی و تولید و تهمت متهم مدیر عامل مری بارا از طریق توییتر از کشیدن و زنده خود را با شرکت بیش از آن 2019 بسته شدن یک اوهایو کارخانه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال متعهد به صرفه جویی در.

“به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 27 مارس ، “جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!”

جنرال موتورز تا به حال به فروش می رسد lore city کارخانه در سال 2019.

رئیس جمهور همچنین در زمان هدف در فورد موتور شرکت ، به tweeting که رقیب خودروساز نیز باید “رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

در آوریل 8, HHS اعلام آن رسیده بود با جنرال موتورز برای تولید 30,000 هواکش تا پایان مرداد ماه با اولین 6,132 تحویل در ماه ژوئن 1.

هفته بعد HHS اعلام کرد با فورد و جنرال الکتریک که تیمی را 50,000 GE بهداشت و درمان هواکش ژوئیه 13.

با فرض اینکه تمام شرکت های خود را برآورده مهلت AP را تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ملی ذخایر باید پیش افتادن از 100,000 جدید هواکش در اواسط ماه جولای.

___

HHS کاهش یافته است به انتشار به AP آن قرارداد با ونتیلاتور تولید بدون قانون آزادی اطلاعات درخواست یک روند قانونی است که اغلب می تواند ماه ها یا حتی سال.

اما AP را تجزیه و تحلیل محدود قرارداد اطلاعات در دسترس آنلاین و چهره های گرفته شده از HHS منتشر شده در رسانه ها نشان می دهد که آژانس با صرف بیش از $2.9 میلیارد دلار برای 198,890 هواکش تا پایان سال 2020 به طور متوسط به ازای هر واحد هزینه $14,618.

آیا این یک معامله خوب برای مالیات دهندگان ایالات متحده دشوار است برای تعیین دلیل پزشکی سازندگان دستگاه به طور کلی نمی انتشار قیمت های خود را. HHS خرید حداقل 13 مدل مختلف از دستگاه تهویه مصنوعی از 10 شرکت های مختلف با قابلیت های متفاوت امکانات و لوازم جانبی.

زمانی که AP به دنبال جزئیات از HHS در مورد هر واحد هزینه چهار مدل از تولید کننده همیلتون پزشکی, آژانس دفتر مطبوعاتی ارائه آمار و ارقام که نیست به اضافه مجموع اعلام کرد در اوایل رسانه ها منتشر شده است. یک HHS سخنگو گفت: قبلا ارائه آمار و ارقام در اشتباه بودند و خواهد بود .

AP موارد مختلفی که در آن دولت آمریکا خریداری کرده بود مدل های مشابه پنکه قبل از همه گیر. برای مثال پیمانکاری داده ها نشان می دهد که در ماه دسامبر وزارت دفاع خریداری یک واحد قابل حمل ونتیلاتور از Zoll پزشکی برای $12,260.

در آن زمان قرارداد با Zoll HHS است خرید 18,900 از همان مدل برای کمی بیش از $350 میلیون. که با این نسخهها کار به حدود 18,500 هر که خواهد بیش از 50 درصد افزایش از آنچه پنتاگون پرداخت می شود کمتر از پنج ماه پیش.

یک HHS سخنگوی روز جمعه گفت دولت پرداخت شد در مورد $12,100 برای هر یک از ونتيلاتور و این که پول اضافی برای شیلنگ ماسک صورت و سایر لوازم مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار. این هواکش نیز با یک چرخ پلاستیکی مورد با قدرت پورت که هزینه اضافی $722 هر یک با توجه به HHS.

وزارت دفاع نیست پاسخ به سوالات جمعه در مورد این که آیا آن 2019 ونتیلاتور تحویل نیز شامل لوازم جانبی.

Zoll بالا اجرایی گفت: شرکت خود را قیمت گذاری باقی مانده بود سازگار است.

“Zoll تامین دولت ایالات متحده با آن درخواست محصولات ما معمول و مرسوم دولت در قیمت گذاری, جذب هزینه های اضافی در ارتباط با Zoll را افزایش سریع ظرفیت تولید” Zoll مدیر عامل Jonathan Rennert روز جمعه گفت. “ما در حال تمرکز بر تحقق دولت منظور در زمان و جلسه فوری این مکان نیاز است.”

اریک گوردون یک کسب و کار استاد در دانشگاه میشیگان که مطالعات پزشکی دستگاه صنعت گفت: یک شرکت هستند و احتمالا تحمیل افزایش هزینه های آنها تا سطح شیب دار تولید برای دیدار با تقاضا بالا است. تولید کنندگان نیست و در زمان حال به صورت عمده خرید قطعات اضافی و احتمالا تا به حال برای اضافه کردن کارگران را بیشتر از ماشین آلات, او گفت:.

ایالات متحده هواکش سازان افزایش تولید از نرخ حدود 700 در هر هفته در ماه فوریه به حدود 5000 نفر در هر هفته در اوایل مارس با توجه به پیشرفته, پزشکی, انجمن تکنولوژی صنعت تجارت ،

“اگر شما لازم نیست که زمان برای تغییر فرآیندهای تولید برای دریافت آن اقتصاد مقیاس وجود دارد شما می توانید توسط حیوان نیروی کار اضافی” گفت: گوردون می آموزد که البته در کسب درآمد دستگاه پزشکی ایده های. “هزینه های خود را در واقع بالا برود و نه پایین.”

با دولت فدرال خرید بیشتر از جدید فن های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه دولت و, بیمارستان, سیستم های فوری به دنبال ماشین آلات کرده اند که اغلب مجبور به رفتن را از طریق واسطه ها و یا تامین کنندگان خارجی.

کومو است و در مقایسه با به رفتن در eBay و گفت: در طول یک که نیویورک دستور داده بود 17,000 فن از چین برای $25,000 در هر.

“ما در حال پرداخت $25,000 در هر ونتیلاتور و ما در حال شکست” کومو گفت. “آخرین چیزی که من می خواهم به خرید یک ونتیلاتور من لازم نیست.”

بیش از یک ماه بعد فقط 2500 چینی ماشین آلات تحویل داده شده اند با توجه به کومو ، در یک مورد جداگانه نیویورک مقامات در حال تلاش برای بازیابی دلار دیگر 69.1 میلیون پرداخت می شود به یک دره سیلیکون مهندس برق که وعده داده شده 1,450 هواکش که هرگز محقق نشد.

___

با حدود 200000 جدید فن های تعیین شده برای تحویل به فدرال ذخایر در پایان سال تهمت است اعلام پیروزی. اما در حال حاضر معلوم نیست که آیا ذخایر جدید هواکش مورد نیاز خواهد بود.

در کمی بیش از یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: خرید ولگردی و قانونی شکنی یک سری از مطالعات پزشکی موجب شده است سوالات در مورد اینکه آیا هواکش موثر در صرفه جویی در زندگی بدحال COVID-19 بيمار.

منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در مارس 30 یافت می شود که تنها 1 از 7 بيمار مسن تر از 70 که قرار شد در یک ونتیلاتور جان سالم به در برد. برای بیماران با سن کمتر از 70 فقط 36% زندگی می کردند.

در شهر نیویورک مقامات دولتی می گویند 80 درصد یا بیشتر از coronavirus بیماران قرار داده شده بر روی ماشین آلات درگذشت.

این مطالعات باعث شده پزشکان به ارزیابی استفاده از هواکش به نفع کمتر فشرده اشکال تنفسی پشتیبانی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند جدید هواکش هنوز هم می تواند ثابت کند اگر شیوع ویروس به شدت به موج دوم پس از ماه های گرم تابستان.

“این بسیار مهم است که ما باید به طور کامل تجدید و جامع ذخایر رفتن به سقوط” دکتر دبورا Birx پزشکی مشاور در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 21. “من فکر می کنم که چرا ما همچنان به را در آن حمل و نقل و کار بر روی هواکش به طوری که کسانی که در دسترس خواهد بود نه تنها برای ایالات متحده اما قطعا اگر شریک دیگر کشورها باید به این سطح از فاجعه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر دارد به کشتی هزاران نفر از دستگاه تنفس خارج از کشور که در آن نیاز بیشتری هستند.

در روز سه شنبه, مکزیک گفت: آن را دریافت حمل و نقل هواکش از ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: روسیه نیز مجموعه ای برای دریافت متحده هواکش همراه با کشورهای دیگر است.

“مردم در حال مرگ است چرا که آنها نمی باید هواکش و آنها را مجهز به انجام آنچه ما انجام دادیم” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “بنابراین ما در حال دادن هزاران و هزاران نفر از این فن های دور به بسیاری از کشورهایی که به شدت رنج می برد: ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و بسیاری از کشورهای. و نیجریه به نام. فوق العاده ای مشکلات در نیجریه. فوق العاده ای مشکلات بیش از همه. و به طوری که آنها بسیار خوشحال هستیم.”

___

Krisher گزارش از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسنده مارینا وینیو در آلبانی نیویورک, کمک به این گزارش.

___

دنبال AP خبرنگار تحقیقی مایکل Biesecker در http://twitter.com/mbieseck و Krisher در http://twitter.com/tkrisher

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de