آسیا امروز: کره جنوبی شهید آرام به عنوان موارد افزایش

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 34 موارد اضافی از coronavirus در میان موجی از عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت به عنوان رئیس جمهور مون جائه-در خواست آرام کرد و گفت که “هیچ دلیلی برای ایستادن هنوز هم از ترس.”

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از افزایش تعداد ویروس موارد به 10,874 از جمله 256 مرگ و میر.

این سازمان گفت: 26 از 34 جدید بيماران محلی منتقل, موارد, در حالی که دیگران آمد از خارج از کشور. این اولین بار بود که روزانه پرش شده است بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

در بسیاری از موارد در چند روز گذشته مرتبط شده اند به کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی محله. 29-ماه-پیر مرد سفر کرده بود سه باشگاه قبل از تست مثبت هفته گذشته است.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی در شنبه دستور داد بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو به دید و خواست دیگران برای به اجرا درآوردن anti-virus اقدامات است. روز یکشنبه فرماندار ایالت گیونگی-دو آن را احاطه کرده سئول دستور داد دو هفته تعطیلی تمام کاباره ها وجود دارد.

“عفونت های خوشه ای که به تازگی رخ داده در سرگرمی امکانات مطرح است آگاهی که حتی در تثبیت فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند و دوباره در هر زمان در هر نقطه محصور شلوغ فضای” ماه گفت:.

“ما هرگز نباید پایین تر گارد ما در مورد بیماری پیشگیری,” او گفت:, و اضافه کرد که کشور او تا به حال “حق قرنطینه و سیستم های پزشکی همراه با تجربه برای پاسخ سریع به هر گونه عفونت غیر منتظره خوشه که ممکن است رخ دهد.”

ماه گفت: دولت خود تمرکز خواهد کرد و از تمام قابلیت های آن در غلبه بر آسیب های اقتصادی که از او به عنوان “عظیم.”

“ما نمی تواند زنده بماند اگر ما موفق به تبدیل این بحران به فرصت” او گفت:.

ماه گفت: کره جنوبی تراز تجاری در ماه آوریل ثبت کسری برای اولین بار در 99 سال که صنعت خدمات انقباض در حال گسترش است به یک صنعت تولید بحران است.

او گفت: دولت سعی خواهد کرد برای ایجاد شغل و افزایش مصرف بازیابی گردشگری و ترویج سرمایه گذاری.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— اندونزی می بیند سنبله: اندونزی دیده می شود افزایش موارد جدید در میان بهبود در تست قابلیت های. وزارت بهداشت تایید 387 موارد جدید در روز یکشنبه. روز شنبه, اندونزی اعلام کرد 533 عفونت های جدید — یک-روز بالا. این کشور در حال حاضر 14,032 تایید موارد از جمله 973 مرگ و میر. حتی اگر تست شده است ramped تا آن باقی مانده است یک مشکل عمده در الجزایر کشور است که به حدود 270 میلیون نفر است. اندونزی تا کنون انجام شده کمتر از 120,000 آزمون — و یا کمتر از 500 دلار در هر 1 میلیون نفر است.

— 14 موارد جدید در چین: چین گزارش داد که برای اولین بار دو رقمی افزایش موارد در 10 روز یکشنبه گفت: 14 شده بود شناسایی 12 از آنها داخلی عفونت و دو از خارج از کشور. یازده داخلی از این موارد بودند در شمال شرقی استان جیلین و یکی در هوبئی که سرمایه ووهان اولیه کانون جهانی همه گیر. جیلین به دلیل داشتن مرز مشترک با کره شمالی که در آن ویروس وضعیت نامشخص است. هیچ ویروس جدید مرگ و میر گزارش شده در چین برای تقریبا یک ماه و تعداد زیادی از مردم در درمان COVID-19 سراسر کشور کاهش یافت و به 148 با یکی دیگر از 798 تحت انزوا. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر و 82,901 موارد است.

— مالزی گسترش محدودیت: با وجود افت شدید عفونت, مالزی به یمن گفت: محدودیت برای مبارزه با کروناویروس تمدید خواهد شد توسط چهار هفته بیشتر تا 9 ژوئن. دولت در حال حاضر اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی با شرایط سخت به کمک احیای سخت-آمار اقتصاد است. اما تجمع جرم هنوز هم محروم با مدارس و سینماها و خانه از عبادت ماندن بسته, گروه ورزشی ممنوع و بین ایالتی سفر ممنوع است. نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: 6.6 میلیون نفر یا تقریبا نیمی از کشور را در نیروی کار و بازگشت به کار با این شماره می رود افزایش می دهد. با وجود نتایج مثبت پس از یک جزئی مستند آغاز شده در مارس 18, او گفت: محدودیت های باقی مانده با توجه به پایان روز شنبه باید همچنان برای جلوگیری از عفونت از خیره کننده در صورت عدم وجود یک واکسن. مالزی تایید کرده است 6,589 موارد از جمله 108 مرگ و میر.

— ماه می رسد کره شمالی: کره جنوبی را لیبرال جمهور می گوید پیشنهاد خود را به کره شمالی به طور مشترک به مقابله با بیماری های عفونی مانند COVID-19 هنوز روی میز است, هر چند شمالی نشده پاسخ داد. رئیس جمهور ماه Jae-در جمع خبرنگاران گفت: روز شنبه که او معتقد است شمال است که درد و رنج “مشکلات مختلف” بیش از coronavirus بیماری همه گیر. او نمی استادانه درست شده. خود جاسوسی آژانس اخیرا قانونگذاران گفت که این بیماری همه گیر منقبض شده بود شمال را در تجارت خارجی و ناشی از وحشت خرید در پیونگ یانگ. ماه گفت: او را به تلاش برای متقاعد کردن کره شمالی به قبول پیشنهادات خود را برای بسیاری از آشتی پروژه پس از همه گیر تثبیت شده است.

— استرالیا پشت اتحادیه اروپا تماس برای ویروس پروب: وزیر بهداشت گرگ شکار استرالیا: دولت پشتیبانی از, اتحادیه اروپا, حرکت برای تحقیقات مستقل به ریشه های COVID-19 در چین است. استرالیا به نام برای چنین پرسش برای برخی هفته برای درک بهتر coronavirus آغاز شده در ووهان چین قادر به مقابله با چنین بیماری های همه گیر در آینده است. این حرکت کشیده شده تیز پاسخ از چین, استرالیا, شماره 1 شریک تجاری. “ما از اتحادیه اروپا حرکت که شامل تحقیقات مستقل نظارتی کار در بازار و همچنین پتانسیل برای مستقل بازرسی قدرت” شکار گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه.

— هند آغاز می شود بازگرداندن اتباع: یک کشتی جنگی نیروی دریایی حمل سرخپوستان رشته در مالدیو به دلیل coronavirus مستند لنگر انداخت یکشنبه در کوچی یک شهر بندری در جنوب ایالت کرالا. فهم Jalashwa با 698 بازگشت شهروندان روی اولین کشتی برای رسیدن به عنوان بخشی از هند گسترده بازگشت از ماموریت. هند نیز با استفاده از حامل های ملی هوایی هند برای بازگرداندن هزاران رشته شهروندان از جاهای دیگر در آسیا و همچنین خلیج فارس و بریتانیا.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر