تجزیه و تحلیل: جوانب مثبت تنیس’ ما بازگشت در میان همه گیر هیچ مدل درست

توسط هوارد FENDRICH

چهار بازیکن مطمئن به نظر می رسید هیجان زده به بازی برخی از تنیس با برخی از پول جایزه (مقدار نامعلومی) در سهام میان حتی اگر دادگاه بود در نزدیکی استخر در کسی عمارت و صفر وجود دارد رتبه بندی ATP نقاط روی خط صفر, رختکن, صفر تماشاگران صفر توپ بچه ها و به سختی هر گونه مقامات.

کسانی که گرسنگی برای زنده ورزشی در تلویزیون یک فرصت برای دیدن یک کوارتت از مردان رتبه بندی از شماره 29 به شماره 57 — حتی اگر فرمت شد غلط انداز با بدون تبلیغات بازی و برای اولین بار به 4 مجموعه.

و کسانی که مسئول سازماندهی آینده مسابقات تنیس می تواند رعایت اجتماعی-دورى و اقدامات دیگر در جای خود قرار داده و در آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان ورزشی “مسابقه برای اولین بار در خاک ایالات متحده آمریکا بین رتبه بازیکنان” پس از تنیس حرفه ای به حالت تعلیق در آمد — حتی اگر شرکت کنندگان در دو راند و از این بازی در سایت با هم از خانه آنها به اشتراک بگذارید.

هنوز هم وجود دارد یک کلید نقطه ضعفی برای این ساخته شده برای تلویزیون مسابقات مربوط به Reilly Opelka تامی پل, Hubert Hurcacz و Miomir Kecmanovic در روز جمعه و شنبه در وست پالم بیچ فلوریدا که در آن یک رویداد سه روزه کوتاه شد به دو دلیل بارش باران در روز یکشنبه هوا: آن را ارائه نمی دهد یک مدل درست برای آنچه تنیس واقعی ممکن است مانند نگاه کنید هر زمان که ATP و WTA تورهای بازگشت از یک ماه در حال حاضر-وقفه طولانی که خواهد شد و حداقل تا اواسط ماه جولای با توجه به COVID-19 شیوع.

“این بسیار متفاوت از مسابقات” پل گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما چهار نفر است و ما در حال گرفتن همه چیز فوق العاده محتاط و رفتن به افراط و. من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام دهد با هر گونه بیش از چهار نفر است.”

اگر چه هیچ کس نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19 پل گفت که او احساس امن با تشکر از اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس — اقدامات مشابه به کسانی که سعی در جاهای دیگر به عنوان تنیس طول می کشد کودک گام به عقب.

بلاروس و آلمان به میزبانی unsanctioned مسابقات; دیگران در حال برنامه ریزی در صربستان و فرانسه است. مسابقات در وست پالم بیچ شامل چهار رتبه زنان در حال برنامه ریزی برای ماه مه 22-24. در میان کسانی که بدانم که آیا تورهای سر گرفته خواهد شد و در همه حال در سال 2020 است.

“ما قطعا با توجه به همه این نوع از نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر است که شروع به رول از سراسر جهان است. شما می توانند یاد بگیرند که از آن” آمریکا انجمن تنیس سخنگوی کریس Widmaier گفت. “شما می خواهید برای دیدن آنچه احتیاطی مناسب در محل قرار داده. چگونه رقابت ارائه شده است. هر چیزی در امتداد آن خطوط — در تنیس یا حتی هر ورزش دیگر — می تواند یک تجربه یادگیری برای ما وقتی که می آید به رفتن به جلو با آمریکا باز سری یا ایالات متحده باز است.”

در غرب پالم بیچ که در آن آنها در دادگاه سخت احاطه شده توسط یک زنجیره لینک حصار هر کس در محل خود قرار بود به درجه حرارت خود را چک کنید. راکت شیپور خاموشی جایگزین پس از بازی handshakes. توپ بودند مشخص شده با رنگ قرمز و سیاه و محافل بنابراین بازیکنان را لمس تنها آنهایی که به آنها خدمت کرده است ، تمیز کردن خدمه پاک کردن صندلی و خالص و پاک و دیوار پشت خطوط. هر بازیکن تا به حال دسترسی به خود چادر زمانی که بازی نیست. اسپری ضد عفونی کننده دست متصل شدند به حاشیه نیمکت; Paul گفت: او با استفاده از برخی از خود دور رابین مسابقات جمعه. تنها مقامات صندلی داوری و یک خط قاضی تماس با خط سرویس از خارج از حصار در حالی که با پوشیدن دستکش و ماسک.

از دور پراکنده تنظیم نگاه شبیه به چیزی از ورزش را جزئی لیگ یا یک جلسه تمرین.

تنیس, کانال های تلویزیونی احساس می شود در زمان هایی infomercial به صورت غیر رسمی سیستم امتیاز که اسپانسر این مسابقات است.

و وجود بیاد تا پل گفت: او از صندلی داوری سه بار در روز جمعه به او یادآوری می کنند که در آن همه چیز ایستاده بود.

آنچه اهمیت به کسانی که درگیر پل گفته بود: “این احساس واقعی در راه است که من در حال بازی و راه بازیکنان من در بازی برابر بود.”

“اما” او افزود: “این سخت است برای هنوز هم احساس می کنم ‘واقعی’ هنگامی که شما به اطراف نگاه کنید و هیچ کس وجود دارد و آن را فقط در خصوصی دادگاه در یک خانه.”

___

هوارد Fendrich را پوشش می دهد تنیس برای اسوشیتد پرس. ایمیل در [email protected] و یا رسیدن به او از طریق توییتر در https://twitter.com/HowardFendrich

___

بیشتر AP تنیس تحت پوشش: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>