یک روز مادر شبیه هیچ دیگرKINGSTON — در حالی که روز مادر است که به طور معمول یکی از بهترین روزهای سال برای کسب و کار در پیرس خیابان دلی چیزهایی باید کمی متفاوت این سال است.

با توجه به مالک کن باند آنچه به طور معمول یک فانتزی رویداد با کنده کاری ایستگاه ها و دوره های متعدد تا به حال به نوبه خود مانند هر چیز دیگری در زمان COVID-19 به صرفا بایگانی اطلاعات رویداد.

“همه چیز curbside” پیوند گفت. “اما ما هنوز در حال انجام یک شام خوب.”

که شام خوب, a $35 غذا برای دو نفر شامل دو استیک دو سینه مرغ دو میگو کباب, سیب زمینی, سبزیجات و دسر. هنگام سفارش مشتریان تا به حال این گزینه برای هر دو غذا کاملا پخته شده از طریق یا به عبارت آغاز شده توسط رستوران و پایان پخت و پز در خانه.

این گریه به دور از آنچه در روز مادر به طور معمول به نظر می رسد.

“ما معمولا دو seatings,” پیوند گفت. “این یکی از بزرگترین ما روز به طور معمول.

“ما فقط نمی تواند انجام غول بزرگ بوفه” او رفت.

این دومین تعطیلات است که به طور موثر توقیف پس از شروع COVID-19 با عید پاک داشتن مسائل مشابه در ماه گذشته. با توجه به پیوند های پیرس خیابان دلی فرار یک تبلیغات مشابه که برای تعطیلات به عنوان به خوبی.

“ما یک گاه به گاه بیشتر منو برای عید پاک” پیوند توضیح داد. “ما به خوبی با آن است.”

اوراق قرضه پیشنهاد کرد که او را دیده سفارشات کمتر برای بعد از عید که او گفت می تواند ناشی از افزایش تعداد رستوران ها ارائه مشابه را از وعده های غذایی برای, تعطیلات, در حالی که اوراق قرضه می گوید: رستوران بود “پیش از بازی” برای ارائه بزرگ منظقه گسترش در اوایل روز از قرنطینه.

نیز وجود دارد برخی از مقدار از نگرانی در مورد ایمنی از هزینه های روز مادر با مادر. به گفته دکتر راشل Levine, پنسیلوانیا, وزیر بهداشت, شما فقط باید مادر خود را برای تعطیلات اگر خود را به شهرستان منتقل شده است به “زرد” مرحله پنسیلوانیا مرحله به مرحله بازگشایی. همانطور که در حال حاضر همه از شمال شرقی پنسیلوانیا است, به معنی Levine هشدار در برابر رفتن به جشن تعطیلات با مادر. لوین نشان می دهد جشن تعطیلات عملا به جای.

وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه ریزی برای آینده تعطیلات مانند روز پدر است که در ژوئن 21 باند و می گوید وجود ندارد در حال حاضر یک طرح واضح و روشن در مورد آنچه به انجام. تا حدی به دلیل تفاوت در منو است که می رود همراه با روز پدر — اوراق قرضه پیشنهاد بسیاری از روز پدر برنامه شامل کباب — و با توجه به امیدی که همه چیز در حال بهتر آن.

پیوند گفت که یک بار اجتماعی فاصله دستورالعمل سهولت کمی پیرس خیابان دلی است که در یک موقعیت منحصر به فرد به جای مهمان با خیال راحت با یک “بسیار باز ناهار خوری منطقه است.”

رسیدن به پاتریک Kernan در 570-991-6386 و یا در توییتر @PatKernan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر