By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO مارک لوی و مایکل RUBINKAM

LEWISBURG, Pa. (AP) — سیزده غرب پنسیلوانیا استان ها از جمله پیتسبورگ منطقه شهری را ببینید رهایی از رژیم صهیونیستی است. تام ولف را بیشتر محدود همه گیر سفارشات در جنبش و کسب و کار هفته آینده پیوستن به مقدار شمال پنسیلوانیا آغاز شد که در حال ظهور جمعه است.

اما سرخوردگی در میان استان ها است که باقی می ماند قفل شده است و رشد به چیزی از یک شورش با برخی از مقامات جمهوری خواه گفت: دوشنبه که آنها را به آن را بر خود به بازگشایی در مخالفت با فرماندار دموکرات. و برخی از وکلای منطقه اعلام کرد امتناع خود را به تعقیب کسب و کار است که درهای خود را در نقض گرگ خاموش کردن.

این شهرستان خواهد شد که مجاز به تدریج بازگشایی در هفته آینده هستند, Allegheny, آرمسترانگ, Bedford, بلر, Butler, Cambria, Fayette, Fulton, Greene, ایندیانا, Somerset واشنگتن و Westmoreland, گرگ گفت.

تنها غربی شهرستان برگزار شد به عقب بیش از حد شهرستان است خانه را به شدید خانه سالمندان شیوع بیماری که در آن ده ها تن کشته شده اند و یک نماینده کنگره خواستار تحقیق و تفحص است.

شهرستان بیش از حد مقامات لعنتی گرگ تصمیم گیری در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت: در کل شهرستان نباید مجبور به ماندن تعطیل به دلیل مشکلات در یک مرکز. این شهرستان بیش از حد منطقه وکیل در ضمن گفت که او نمیخواهد پلیس محلی اجرای کسب و کار با خاموش کردن و نه او را تعقیب متخلفان.

“ما صاحبان کسب و کار و ساکنان نمی تواند تبدیل به زندانیان در شهرستان گفت: Daniel Camp III رئیس بیش از حد هیئت مدیره شهرستان کمیسیون خواستار گرگ تصمیم به نگه داشتن بیش از حد قفل شده را “بی جا و غیر منطقی است.”

گرگ متهم بیش از حد مسئولان شهرستان از “به خطر انداختن زندگی” و گفت: مقامات محلی’ خشم در او گمراه است.

“من درک می کنم نا امیدی. اما باز هم نا امیدی به کارگردانی در دشمن واقعی در اینجا. این ویروس. این مقررات” او گفت:.

در خارج مهبل شهرستان در جنوب غربی و بخش هایی از جنوب مرکزی پنسیلوانیا می توانید انجام یک محدود بازگشایی جمعه بعدی — پیوستن به مردم در سراسر گسترده نوار عمدتا روستایی و به آرامی نهفته شمالی که برای اولین بار به همه گیر محدودیت کاسته تحت گرگ بازگشایی طرح است.

فروشگاه های که شده بود تعطیل از مارس بازگشایی جمعه و ساکنان شروع به ترک خانه های خود نامحدود توسط just-منقضی اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود از آوریل 1. 24-شهرستان منطقه که شامل Erie, Lewisburg, Williamsport و کالج ایالتی است که به 1.5 میلیون پنسیلوانیا 12.8 میلیون نفر از ساکنان و نشان دهنده نزدیک به نیمی از آن منطقه جغرافیایی.

چند تا از مغازه ها در امتداد Lewisburg را عجیب و جالب در بازار خرده فروشی خیابان نوار بازگشایی جمعه هر چند بسیاری باقی مانده توقیف.

“من فکر می کنم آن را در حالی که” برای همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی گفت: لوسی Knauer بود که در تماس با مشتریان به انتخاب کنید تا تعمیر کار در فروشگاه عتیقه جات در 221. “من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس محتاط است.”

کانی Harter گفت: هشت هفته از بسته شدن دو بوتیک Retrah و خانه خود را هزینه بیش از $50,000.

“من قرار داده و من تمام پول شخصی به پرداخت صورتحساب من, بنابراین در حال حاضر من باید برای به دست آوردن همه که پشت” Harter گفت: پس از چند مشتریان trickled در جمعه. “صورت حساب های آینده نگه داشته و طلبکاران خواستار نگهداری.”

پایین خیابان, Kelli Eichenlaub ظهور به تازگی باز Jordanna آدامز یک فروشگاه لباس برای خرید ماسک صورت.

“آنها قرار داده و آن را در Facebook صفحه” Eichenlaub گفت. “من گفت:, ‘صرفه جویی در من دو من بود.'”

در حومه Erie Gerlach باغ و گل باز درهای خود را جمعه به مردم به دنبال دانه نهال و گل و بوته ها و بیشتر. اجتماعی-فاصله نشانگر بودند در طبقه پلکسی گلاس, بود, توسط, ثبت نام کارکنان بودند با پوشیدن ماسک و یک تکه بزرگ از فروشگاه بزرگ فروش فصل گذشته است.

“این هفته ما از دست رفته کسانی که رفته و ما نمی توانیم آنها پشت ما را نمی تواند به آنها گفت:” آدم Gerlach یکی از صاحبان. “بنابراین ما به دنبال آینده به دنبال برای دیدن آنچه که ما می تواند سرمایه گذاری در یک کمی بیشتر در این چند هفته آینده.”

این کمک می کند تا که گل باز است در زمان برای روز مادر در روز یکشنبه — گم شده عید پاک شد یک ضربه ویرانگر — اما Gerlach تخمین می زند که کسب و کار از دست داده است حداقل 20 درصد از درآمد خود را برای سال.

که گفت: مردم از آمدن به فروشگاه و این احساس خوبی است برای دیدن مشتریان دوباره Gerlach گفت.

“اجازه دادن به مردم در قطعا احساس خوبی برای مردم به در آمده و خرید خود را انجام” Gerlach گفت. “تا کنون هر کس صحبت کردم خوشحال می شود و قادر به رفتن گرفتن مسائل است.”

جمهوری خواهان و برخی از صاحبان کسب و کار شکایت کرده اند که گرگ در حال حرکت است بیش از حد به آرامی به بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا. بیش از 1.9 میلیون نفر از مردم از جمله خود اشتغالی و فرفره کارگران را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس.

در لبنان در شهرستان — جایی که ساکنان هنوز قرارداد این ویروس در نرخ بیش از سه برابر بالاتر از دولت در آستانه در نظر گرفته شود برای خاموش کردن امداد رسانی — توافق قانونگذاران ایالتی اطلاع گرگ در جمعه شهرستان قصد به لغو همه گیر محدودیت های خود را در آن آغاز هفته آینده.

در Dauphin County, صفحه اصلی, دولت و کنگره جمهوری خواه رئیس هیئت کمیسیون به نام گرگ یک “دیکتاتور” در یک پیام آنلاین savaging فرماندار را از دست داده و همه گیر. شهرستان ساخته شده برنامه ای برای بازگشایی خود را در آن هفته آینده — بدون فرماندار برکت و رحمت است.

بسیاری از پنسیلوانیا از جمله به شدت پرجمعیت منطقه فیلادلفیا و سخت ضربه شرقی پنسیلوانیا همچنان تحت گرگ دقیقترین خاموش کردن سفارشات با هیچ جدول زمانی برای ظهور. وجود دارد گرگ stay-at-home سفارشات گسترش تا 4 ژوئن.

در حالی که امیدوار به بازگشایی بیشتر استان ها به زودی گرگ هشدار داد که خود را بازگشایی است طرح “یک طرفه مسیر” و این محدودیت را می توان reimposed اگر دولت احساس می کند این ویروس سودای.

همراه با خرده فروشان و انواع دیگر کسب و کار است که می تواند بازگشایی تجمعات تا 25 نفر در حال حاضر مجاز در این شهرستان که گرگ بازگشایی جمعه.

اما ورزشگاه, barber, مغازه ها, ناخن سالن های قمار, تئاتر و دیگر مکانهای مورد نیاز بسته باقی می ماند و محدودیت های دیگر را در محل باقی می ماند از جمله ممنوعیت ورزش جوانان. علاوه بر این کافه ها و رستوران ها هنوز هم ممکن است ارائه تنها تحویل و یا سرویس takeout اگر چه عمده انجمن تجارت است اصرار گرگ شروع به اجازه دادن به آنها برای اضافه کردن نشسته ناهار خوردن در خدمات.

___

لوی گزارش از هریسبورگ و Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de