ویرجینیا غذاهای دریایی صنعت ضربه سخت coronavirus

توسط ROB HEDELT رایگان لنس-ستاره

FREDERICKSBURG, Va. (AP) — Watermen نیازی به خواندن اخبار در جمعه 13 مارس به دانستن چیزی شریر بود در آینده راه خود را.

این هفته زمانی که افرادی که زندگی را افزایش برداشت و فروش غذاهای محلی خود را دیدم فصل بهار از ستارگان به غرق به لطف رمان coronavirus.

تام پری از سنگ سفید صدف شرکت. گفت: هیچ چیز ظریف در مورد اثر این ویروس تا به حال در لنکستر کانتی کسب و کار.

“هنگامی که رستوران ها آغاز شده و اختتامیه آن بود که کسی به طور کامل خاموش waterspout بود که ما کسب و کار عمده فروشی,” او گفت:. “ما از ما بهترین هفته تا کنون به صفر سفارشات عمده فروشی.”

پری گفت: سخت ترین چیز در مورد ویروس-آهسته فصل است که در آغاز ماه مارس بود که در شکل دادن به خود را در بهترین فصل تا کنون.

“چند سال گذشته ما باز کردن مستقیم به مصرف کننده گزینه,” او گفت: “من آغاز شده است که تا حد زیادی به خاطر دوستان و خانواده همیشه خوشتون من برای صدف و آن درد را به آدرس. بنابراین ما ایجاد یک وب سایت که در آن مردم می توانند انجام دهند که خود را دارند.”

پس از آن ویروس آمار و سفید سنگ صدف به سفارشات عمده فروشی متوقف شد.

“ما منتقل شده و در آنجا بودند تا مشتریان که می خواستم به تازه صدف حمل مستقیم به آنها,” او گفت:. “من فکر می کنم برخی از تقاضا است و افرادی که مایل به چیزی خاص یک قطعه کوچک از حالت عادی قادر به لذت بردن از خوردن صدف با دوستان و خانواده.”

داخلی, یادداشت های دریایی ویرجینیا منابع کمیسیون مشترک با مطبوعات روزانه در همپتون قرار می دهد پتانسیل از دست دادن درآمد برای دولت در صنعت دریایی از مارس تا ژوئن این سال بین $53 میلیون و 68 میلیون “با توجه به نزدیک 90 درصد کاهش در تقاضای بازار است.”

وجود دارد چند روزنهای از امید به عنوان برخی از غذاهای دریایی شرکت ها شاهد افزایش تقاضا برای بایگانی اطلاعات سفارشات از بخار پز خرچنگ در یک فصل تا کنون آهسته آب و هوا.

“ما تا به حال یک خواست بزرگ برای خرچنگ گفت:” استوارت O’Bier در O’Bier غذاهای دریایی در کللو.

او گفت: متنوع خود ارائه کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور با وجود افت جدی در فروش برای رستوران ها. او فکر می کند دولت stay-at-home سفارشات ممکن است سوخت تقاضا برای خرچنگ.

“برای برخی از, آن را آخر هفته هر روز و هیچ راه بهتری برای کشتن برخی از زمان با بهره گیری از یک بوشل از, خرچنگ,” او گفت:. “من فکر می کنم مردم هستند قدردانی از این زمان هم به عنوان خانواده است.”

Wayne فرانسه زندگی می کند که در رودخانه پوتوماک در Westmoreland County را چتم ایجاد کرد گفت: او نمی نیاز به یک گزارش دولت به می دانم که مشکل آینده شد.

“ما شروع به دیدن آن را در اطراف پایان ماه فوریه هنگامی که این ویروس نورد” او گفت:. “ماهی کاهش قیمت 75 تا 80 درصد است. و بازار صدف—در رستوران ها و در صدف میله در پوسته نیم—رفت و به هیچ چیز ، در حال حاضر, آن را هنوز هم بد است و نه نشان دادن مقدار نشانه ای از بهبود است.”

فرانسه که ماهی, خرچنگ و برداشت صدف گفت: “ابتلا به کارولینای شمالی زمانی که ویروس رسید.

“ما از $4 $4.50 یک پوند,” او گفت:. که قیمت ها به سرعت کاهش یافت و به $1 یا کمتر است. “مردمی که من فروش به خواسته من به شل در ماهیگیری چون سنگ سخت برای فروش. به طور معمول شما امیدوارم که خوب rockfish فصل انجام خواهد داد شما تا crabbing میدارد” او گفت:, “اما در این سال نیست.”

فرانسه امیدوار است که تقاضا برای خرچنگ و صدف افزایش خواهد یافت که رستوران ها به آرامی شروع به باز کردن. اما او نگران است که آن را در حالی که قبل از مشتریان احساس امنیت خواهد آمدن.

“در هر صورت من 500 خرچنگ گلدان آماده و به زودی باید آنها را,” او گفت:.

Taryn و هارون رولند عامل تحت نام Rogue صدف یک صدف مزرعه در Greenvale مارینا در لنکستر کانتی. زن و شوهر قرار داده است که “تف پوسته” تالار صدف به رشد در قفس در Rappahannock رودخانه آرزو می کنم آنها در حال حاضر نمی دانم که خیلی در مورد یو پی اس و فراز زندگی از غذاهای دریایی و کسب و کار.

این Rowlands که قبلا زندگی می کردند در اسکندریه کردم هیجان زده در مورد رشد صدف از طریق یک کنترل فرسایش پروژه در مادر بزرگ او را در کنار دریا در Middlesex County است. خود شرکت رو به یک شروع خوب در سال 2017 رشد صدف—که حدود 18 ماه از آغاز به پایان برساند—اما در زمان ضرر و زیان از باران های سنگین و سیل در سال 2018 است. در حال حاضر آنها در حال نشستن در برخی از 30,000 صدف آماده برای فروش در زمانی که عمده تقاضا و خشک.

مانند سنگ سفید صدف شرکت ، آنها pivoting به فروش مستقیم به مصرف کنندگان است. اما به جای حمل و نقل آنها را زن و شوهر تنظیم است تا تحویل در روز های مختلف در ویرجینیا شهرستانها که در آن خریداران می توانید آنها کاهش یافته است در کولر در ماشین باز تنه.

“فروش مستقیم به مصرف کنندگان این راه می پردازد بهتر از عمده فروشی” گفت: Taryn بسوزم. “این همیشه یک بخشی از ماموریت ما برای تغذیه خانواده است. ما می خواهم این ایده از فروش به افرادی که پس از آن می توانید لذت بردن از آنها را در خانه های خود.”

تامی Kellum از Kellum غذاهای دریایی در Weems که در عمل یک صدف shucking خانه به فروش می رساند و صدف برداشت از آن خود زمینه گفت: شرکت خود را به فروش می رساند به طور مستقیم به فروشگاه های مواد غذایی و بازار و به خدمات مواد غذایی شرکت های که عرضه رستوران.

او گفت: ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی شده اند “بسیار مضر در مواد غذایی ما-خدمات جانبی: یک 88 درصد کاهش است.”

Kellum گفت: کاهش آمار سریع و سخت است.

“48 درصد کاهش در فقط سه روز” او گفت:. “ما تا به حال به مشتریان که محصول در جاده به آنها که از لغو بنابراین ما به ارمغان آورد و آن را به عقب. این یک جامد حمام خون که اول هفته است.”

در سمت مثبت او گفت: دو هفته اول ماه مارس تا به حال قوی شده است که برای فروش به کل 2019 فصل است.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای گریه بیش spilt milk همانطور که ما تا به حال یک بیت از یک کوسن از قوی سال در سال گذشته گفت:” Kellum.

او گفت شرکت او پر یک سفارش بزرگ از گرجستان هفته گذشته در آماده سازی برای بازگشایی رستوران وجود دارد.

“در حالی که غذاهای دریایی همیشه نمی اجازه می دهد خود را به یک takeout, مورد, ما تا به حال برخی از مشتریان مانند کاپیتان D رستوران در ریچموند و Fredericksburg به خوبی انجام می دهند با آن,” او گفت:.

مایک Hutt, مدیر اجرایی ویرجینیا محصولات دریایی مدیره گفت: این سخت است به شنیدن این که برخی از سخت کوش watermen و غذاهای دریایی پردازنده و توزیع کنندگان دیده می شود کسب و کار خود را رها کردن 80 تا 100 درصد است.

“ما در حال درخواست ویرجینیایی به حمایت از این تجاری watermen که در خارج وجود دارد برای ما سال به سال و همچنین پردازنده و توزیع کنندگان گفت: Hutt. “شما می توانید انجام دهید که خرید از watermen به طور مستقیم از فروشگاه های مواد غذایی و غذاهای دریایی بازارهای یا از رستوران انجام takeout. امرار معاش از افتضاح بسیاری از مردم را در آن بستگی دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر