Kung Fu Hustle 2004 عمل بسته بندی فیلم به کارگردانی و تولید شده توسط هنگ کنگ متولد چینی فیلمساز استفان چو, که همچنین نقش سرب. این یک شاهکار کلاسیک دادگستری غالب بر شر. فیلم عمیق اهمیت برای مردم امروز است. این را می توان از دیدگاه های مختلفی آشکار راز سلاح برای مقابله با (CCP) virus و به مهار آن بد است. برای کشف این سلاح سحر و جادو ما را مجبور به دوباره طرح این شاهکار برای سرنخ.

به عنوان به زودی به عنوان Kung Fu Hustle منتشر شد برای غربالگری آن بالا رفت به سرعت در حال تبدیل شدن به بالاترین فیلم پرفروش تاریخ در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است. این فیلم نامزد دریافت جایزه بود برای 16 جوایز فیلم هنگ کنگ و همچنین برنده بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه در 10 طلایی Hullett Film Awards.

برای سرزمین اصلی چین تبلیغاتی پوستر Kung Fu Hustle, Stephen Chow برگزاری یک اب نبات چوبی در یک دست و یک تبر در دست دیگر. این نشان می دهد یک سرنخ برای تم فیلم. اب نبات چوبی به معنی یک فرد بی گناه قصد و قلب مهربان است که شجاعت به مبارزه با شر و دفاع از خوبی. تبر اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد نشان دهنده شجاعت برای غلبه بر شر. تبر نیز حاکی از قصد بد و بد طبیعت است که باید نابود شود. در نبرد بین خوب و بد اب نبات چوبی نشان دهنده عدالت و نیکی و پاکی و در حالی که تبر نشان دهنده شر و تاریکی قدرت. مردم عادی اغلب تفسیر نیروهای شر به CCP. و در واقعیت CCP را نماد یک تبر هم با داس.

(Image: Screenshot / YouTube)

برای سرزمین اصلی چین تبلیغاتی پوستر ‘کونگ فو فشار دادن’ چو برگزاری یک اب نبات چوبی در یک دست و یک تبر در دیگر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این فیلم قرار است در شانگهای در دهه 1930 و می گوید داستان از یک مختصر و مفید زاغه به نام “جای کثیف کوچه” بود که حکومت بدنام تبر باند. باند وحشیانه ریخت و بنزین بر روی یک دختر بود که در حمایت از یک کودک, و آنها می خواستند برای سوزاندن آنها را به مرگ. هر کس در کوچه ترسیده بود و جرأت حرکت نمی کند. حتی یک زن و شوهر بودند که هنرهای رزمی کارشناسی ارشد نمی آمد به جلو برای کمک به. فقط به عنوان آنها در مورد به آتش کشیده شد یک قهرمان بیدار و پا به جلو برای جلوگیری از شر است. او گفت: “به اندازه قدرت و توانایی به عنوان شما را, شما هنوز هم باید مسئولیت آن قدرت و توانایی و پرداخت هزینه برای خود شماست.” این کلمات بیدار, همه, همراه, هنرهای رزمی, زن و شوهر است. همه آنها به طور ناگهانی ایستاد به مقاومت در برابر تبر باند.

انسان بیداری یک فرایند تدریجی است. در اینجا فیلم تلاش می کند به ما بگویید که اگر چه ما انسان ها می تواند منکوب و حساسیت به محیط اطراف ما, ما همیشه باید هدایت وجدان. هنگامی که وجدان را بیدار فرد را به فدا کردن منافع شخصی خود را به نام عدالت و عدالت. این فیلم همچنین نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ منطقه خاکستری بین عدالت و شر است. ما هر دو را انتخاب کنید که در آن عدالت وجود دارد این است که آینده روشن و یا به دنبال یک بد مسیر که درو خواهد کرد عواقب ویرانگر.

بازگشت به شخصیت تحت این باند نفوذ تاریکی او مصمم شد که بچه ها خوب هرگز به نفع خود, بنابراین او حل و فصل به عنوان یک تبه کار. او سپس تصمیم به پیوستن به تبر باند. به عنوان طرح این فیلم گستراند و در آخرین لحظه در نبرد بین خوب و بد است چو مهربانی در نهایت غلبه شیطانی خود را در طبیعت است. بی توجهی خود ایمنی شخصی او قاطعانه خارج از باند. نگه داشتن خود را صالح افکار او جنگیدند بد تا پایان حتی به نقطه که فلج شده و در آستانه مرگ است.

(Image: Screenshot / YouTube)

به عنوان طرح این فیلم گستراند و در آخرین لحظه در نبرد بین خوب و بد است چو مهربانی در نهایت غلبه شیطانی خود را در طبیعت است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هنرهای رزمی و شوهر در زمان چو فیزیکی بدن بازگشت به خانه و مراقبت از او. سپس آنها را کشف کرده اند که چو دو کانال انرژی “رن و Du” متصل شد در طول مبارزه از ضربه و ضربات باند. در زندگی واقعی با توجه به آنچه که چیگونگ کارشناسی ارشد قرار گرفته اند که دو کانال انرژی متصل نتیجه این است که یک فرد را در دستیابی به عدالت در ذهن و بدن است. آن را در حساب از این ارتفاع به عدالت که چو مبارزه و تسخیر شیطانی به گذشته است.

برگشت به CCP ویروس آن است که گسترش در سراسر جهان است و در همه جا. آن را تعقیب کردن افرادی که لینک های نزدیک به حزب کمونیست چین است که وحشتناک بد نهاد. Kung Fu Hustle نشان می دهد کلید مخفی — که به زانو در آوردن بد ما باید بیدار وجدان ما فکر می کنم اعمال صالح و انجام آنچه فضیلت است.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یک فیلم کوتاه: این است چگونه CCP رفتار افراد مشکوک به عفونت کرونا ويروسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de