توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

رئیس جمهور فرانسه باشگاه های فوتبال لیون می گوید بازیکنان در مردان و زنان تیم تمام آزمایش منفی برای coronavirus.

این جوخه های تست شده هستش توسط باشگاه پزشکان در لیون آموزش مرکز و “هیچ مورد مثبت,” لیون رئیس جمهور Jean-Michel Aulas گفت: منطقه ای روزنامه Le Progrès.

مردان لیگ فرانسه لغو شد با 10 دور از مسابقات باقی مانده میان coronavirus نگرانی با پاری سن ژرمن قهرمان و لیون در پایان در خارج از اروپا در مکان هفتم است.

Aulas استدلال کرده بود شور و شوق برای آن به پایان خواهد رسید در اواخر ماه اوت با یک سیستم حذفی اما با PSG ماندن قهرمان داده بزرگ آن منجر قبل از بازی متوقف شد.

لیون زنان تیم برتر فرانسه در جام جهانی قبل از نیمه نهایی زنان مسابقات لغو شد.

___

رئیس جمهور فرانسه Galop می گوید: اسب مسابقه خواهد شد در فرانسه در روز دوشنبه.

Édouard روچیلد توییتی که “از سر گیری مسابقه پذیرفته شده است” و تشکر دولت فرانسه برای اجازه می دهد آن را به جلو بروید.

فرانسه در حال آمدن است از مستند روز دوشنبه در میان coronavirus اپیدمی را با این کشور محدود پس از 17 مارس است.

مسابقه برگزار خواهد شد در مشهور Longchamp دور مسابقه در غرب پاریس که میزبان جایزه معتبر de l’arc de Triomphe در اولین آخر هفته ماه اکتبر و در کومپینی در شمال فرانسه.

___

واتفورد رئیس اسکات Duxbury می گوید حداقل شش از 20 لیگ برتر باشگاه های نگران در مورد برنامه ریزی برای استفاده از خنثی استادیوم به پایان فصل.

Duxbury می گوید: “هیچ نوع دوستی در لیگ برتر” و “وجود دارد 20 مختلف منافع که گاهی اوقات چین اما بیشتر از نه, کار صرفا برای محافظت از هر فرد باشگاه است.”

جلوتر از روز دوشنبه بحران جلسه topflight باشگاه اورلئانز پیوست برایتون و استون ویلا در ساخت روشنی مخالفت خود را با جریان “پروژه راه اندازی مجدد” برنامه.

با دور نه چپ واتفورد 17 در لیگ برتر و به دنبال مبارزه با سقوط در میان یک چالش افت در آورده با شیوع کروناویروس.

Duxbury می گوید: “برخی از باشگاه ها خوشحال هستند برای ثبت نام به ‘پروژه راه اندازی مجدد” چون مسلما وجود دارد تنها یک حرکت صعودی در شرکت در این مصالحه فرمت. به این معنی لیورپول می تواند به عنوان برنده باشگاه های دیگر می توانید کتاب جای خود را در اروپا در فصل آینده و یا به طور بالقوه مبارزه راه خود را تا جدول از یک موقعیت ایمنی است.”

اما او می افزاید: “زمانی که حداقل شش باشگاه – و من گمان می کنم بیشتر در مورد پاک کردن حرکت نزولی و اثرات مخرب بازی در این نوع از تحریف نه بازی مینی لیگ, پس از آن من اعتقاد دارم در لیگ برتر یک وظیفه مراقبت برای پرداختن به این نگرانی.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de