دولت باید با ارائه کمک مالی اضطراری به خانه سالمندانمانند بسیاری از ساکنان نیوکاسل ما مشترک المنافع را به خانه سالمندان ارائه دهندگان تماشای وزیر بهداشت راشل لوین را به روز رسانی روزانه با امید بلکه با نگرانی به ما شنیدن آخرین شماره از مرکز پرستاری و مراقبت های شخصی ساکنان خانه که آزمایش مثبت برای COVID-19. به عنوان این نبرد برای سلامت پنسیلوانیا همچنان ادامه دارد و ما فکر می کنیم این مهم به ارائه به روز رسانی در چه اعضای ما انجام می دهند و چگونه قانونگذاران ایالتی و گرگ دولت می تواند کمک کند.

ما در حال افتخار به حرفه ای مشغول به کار در سراسر ساعت برای مراقبت از افراد مسن است. آنها در حال دادن همه چیز و خطر زندگی خود را برای کمک به مردم. شجاعت خود را الهام بخش است و کار خود را موثر بوده است.

موفقیت خود را رفته تا حد زیادی خسته شده اید. بیش از 75% از ما پرستاری و مراقبت های شخصی صفحه اصلی امکانات هنوز به یک تست مثبت برای COVID-19. که قابل توجه با توجه به این ویروس رشد در جمعی تنظیمات و در میان کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن و بیماری های زمینه ای.

LeadingAge PA به تازگی در زمان گام خود را برای کمک به ارائه دهندگان تشکیل یک همکاری با دیگر سازمان های غیر انتفاعی موسسه ECRI برای کمک به حفاظت و بهبود ایمنی ساکنان در طول COVID-19 بیماری همه گیر. هدف این است که برای آوردن عملی اعتماد, آموزشی راهنمایی به رهبران غیر انتفاعی ادامه مراقبت های پرستاری ماهر و خانه سازمان های مراقبت برای به حداقل رساندن خطر و حفظ ایمنی سالمندان و کارکنان.

برای دهه ECRI کرده از نزدیک با پیری مراقبت از جوامع در پنسیلوانیا و در سراسر کشور در آمادگی اضطراری فاجعه برنامه ریزی و ساکن ایمنی. در واقع آن را به خوبی شناخته شده به گرگ دولت. اوایل این ماه دولت اعلام کرد ECRI انتخاب شد برای حمایت از پنسیلوانیا وزارت بهداشت با فردی کنترل عفونت و پیشگیری کمک برای پنسیلوانیا پیری مراقبت از امکانات.

به عنوان ما همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم همکاران ما در وزارت امور خارجه دولت می تواند انجام چند چیز برای کمک به.

ما تحسین حمایت از بيمارستان توسط رژیم صهیونیستی. گرگ و مجمع عمومی. فرماندار ارائه $774 میلیون دلار کمک در حالی که اعضای مجمع عمومی هستند معرفی طرح های مختلف برای افزایش پشتیبانی می کند.

برای پرستاری امکانات بسیار پیش بینی افزایش در حال حاضر وجود دارد و نشان داده که هیچ نشانه ای از کند. این مهم است به یاد داشته باشید و اذعان کرد که مراقبت های پزشکی اتفاق در بیمارستان های ما. این اتفاق می افتد هر روز در صدها پنسیلوانیا تسهیلات مراقبت دراز مدت. مراقبت از پنسیلوانیا آسیب پذیر ترین جمعیت ما امکانات کانون این بیماری همه گیر.

همانطور که ما مفصل برای چند سال گذشته کشورهای مشترک المنافع حمایت از پرستاری با امکانات مناسب پزشکی کمک های مالی نگه داشته است تا با هزینه های. بیش از 15 سال گذشته پنسیلوانیا است به طور متوسط کمتر از 1% افزایش سالانه در مرکز پرستاری پزشکی بودجه و در عین حال هزینه به ارائه مراقبت رفته است و سرسام آور 33%. که بدان معنی است که سازمان های غیر انتفاعی در حال از دست دادن $80 دلار در هر روز برای هر فرد به آنها خدمت می کنند که متکی پزشکی. اینها واقعی دلار است که می تواند بوده است سرمایه گذاری در کارکنان اضافی ساکن مراقبت و لوازم.

اما گذشته گذشته است. ما نیاز به انجام کارهای درست در حال حاضر به دلیل زندگی در آن بستگی دارد.

آن را مناسب برای حمایت از بیمارستان و آن را مناسب برای حمایت از ما پرستاری با امکانات $290 میلیون فوری حمایت مالی از آنجا که آنها در کانون این مبارزه در پنسیلوانیا است. این یک حزبی مسئله ای است که می تواند نسبتا به سرعت انجام می شود بنابراین ما می توانیم دلار جریان به بهبود مراقبت و ایمنی. خوشبختانه دولت ایالت پت براون معرفی شده قانونی به ارائه 200 میلیون دلار در بودجه اضطراری به سمت این هدف است.

بودجه کمک خواهد کرد, امکانات, پرستاری استخدام کارکنان بیشتر, به دست آوردن کیت تست و خرید بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر منابع لازم برای شکست COVID-19 در جوامع و جلوگیری از آن را از ظاهر شدن در دیگران است. دولت کار کرده است سخت به ارائه امکانات با PPE اما تقاضای قریب به اتفاق است. کارکنان ما انجام یک کار قابل توجه تمیز کردن و استفاده مجدد از لوازم زمانی که ممکن است. برخی متاسفانه تا به حال به توسل به پوشیدن ponchos و کیسه های زباله. به همین دلیل سرمایه گذاری های جدید در PPE برای حفاظت از کارکنان و ساکنان هستند باید.

بدون این حمایت مالی می توان گفت بدون تردید:

پنسیلوانیا پرستاری امکانات نمی خواهد که ظرفیت آزمون, کیت PPE یا نیروی انسانی برای رسیدگی طولانی مدت این خواسته تاریخی COVID-19 همه گیر نیاز دارد. آنها نمی تواند چاره اندیشی موقت در ما مشترک المنافع را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

رژیم صهیونیستی. Wolf همچنین باید یک گام مهم در حال حاضر برای حفاظت از پنسیلوانیا متخصصان مراقبت های بهداشتی با صدور یک فرمان اجرایی به ارائه مدنی ایمنی در این بیماری همه گیر. آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز و برخی آزمایش مثبت برای ویروس. آنها نمی باید به نگرانی در مورد پرونده های حقوقی به آنها ارائه مراقبت به ساکنان.

بدون بودجه اضطراری و حفاظت از این واقعیت است که برخی از ما با بالاترین کیفیت پرستاری امکانات خواهد بود مجبور به بستن و کارکنان ماهر مراقبت از آن دسته از ساکنان ملحق خواهد شد astoundingly بالا نرخ بیکاری در پنسیلوانیا است. حتی مهم تر هستند همه از زندگی که از دست داده خواهد شد به عنوان یک نتیجه از بودجه ناکافی برای ارائه مراقبت های لازم و ایمنی به این امکانات.

آدم Marles رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge PA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>