برخی از سرزنش بسته بندی گوشت می آمد کارگران نه گیاهان برای ویروس گسترش
<p>Taneeza Islam, who runs an advocacy organization called South Dakota Voices for Peace, poses at the offices of the organization in Sioux Falls. Islam organized a letter to Gov. Kristi Noem asking her to meet with Smithfield workers as the plant reopens. She said the governor’s comments laid a ‘foundation’ for Smithfield to blame workers for the outbreak.</p> <p>AP photo</p>

Taneeza اسلام اجرا می شود که یک سازمان حمایت به نام داکوتای جنوبی, صدای, برای, صلح به شمار در دفاتر این سازمان در Sioux Falls. اسلام سازمان نامه ای به رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem درخواست او برای دیدار با Smithfield کارگران به عنوان گیاه بازگشایی. او گفت: فرماندار نظرات گذاشته ‘پایه’ به صورت Smithfield به سرزنش کارگران برای شیوع.

عکس از آسوشیتدپرس

مینیاپولیس — به عنوان coronavirus نقاط فوران عمده در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کارشناسان با انتقاد بسیار تنگ شرایط کار ساخته شده است که کارخانه های طبیعی در معرض خطر سرایت مکان. اما برخی از سیاستمداران میانه را با اشاره انگشت در کارگران شرایط زندگی نشان می دهد خانه شلوغ خرس برخی از سرزنش.

نظرات — از جمله ویسکانسین دیوان عدالت را کرد که شیوع به نظر نمی رسد که از “منظم مردمی” — خشم کارگران و طرفداران که ناودان آنها را به عنوان نخبه گرا و انتقادی از مهاجران را که تا به اشتراک گذاری از امریکا نیروی کار بسته بندی گوشت می آمد.

و سخنان ایستاده بود در مقابل به آمریکا گسیل قدردانی برای دیگر کارگران ضروری مانند پلیس و متخصصان مراقبت های بهداشتی و فروشگاه خواروبار کارگران است.

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک جمهوری خواه ایجاد خشم در ماه گذشته زمانی که بحث در مورد بسته شدن یک Smithfield گوشت خوک گیاه در Sioux Falls که آلوده 1000 کارکنان و افرادی که در تماس با کارگران گفت: “99 درصد از آنچه که امروز اتفاق نمی افتد در داخل مرکز.”

گسترش ویروس اتفاق افتاده است “بیشتر در خانه که در آن این کارکنان شد رفتن به صفحه اصلی و برخی از ویروس زیرا بسیاری از این مردمی که کار در این کارخانه در جامعه زندگی می کنند همان ساختمان گاهی اوقات در همان آپارتمان,” او گفت: در فاکس نیوز.

Noem نظرات ایجاد یک پایه و اساس برای سرزنش ویروس شیوع بیماری در meatpackers’ خانه زندگی می کند به جای شرایط در گیاهان که اغلب کارکنان مشغول به کار شانه به شانه با کمی به هیچ دنده محافظ به عنوان ایالات متحده ویروس موارد یافت گفت: Taneeza اسلام اجرا می شود که پناهنده و مهاجر گروه پشتیبانی, داکوتای جنوبی, صدای برای صلح است.

گروه سازمان یافته یک نامه به Noem به درخواست “او را به گوش دادن به افرادی که به طور مستقیم نهفته است چرا که او انجام داده است که در عین حال که بسیار گفتن در مورد موقعیت خود را از نظر بودن در کنار مردم و یا بودن در کنار کسب و کار.”

Noem تنها نبود. نبراسکا دولتی آیووا نیز یک جمهوری خواه در زمان گرما به اظهارات ماه گذشته پس از یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد شیوع ویروس در دولت خود را.

“ما می بینیم مردم متمرکز با هم” Ricketts گفت. “و این است که قطعا درست با ما پردازنده های مواد غذایی که در آن شما باید مردم با هم. اما آن را نیز می تواند درست در خانواده ها اگر شما چندین نسل از مردم با هم زندگی می کنند و یا بسیاری از مردم زندگی در یک خانواده است.”

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اشاره شلوغ بسته بندی گوشت می آمد کارگر شرایط زندگی در یک تماس در هفته گذشته با اعضای کنگره با توجه به داستان اولین گزارش سیاسی. آژانس سخنگوی مایکل Caputo روز پنج شنبه در دفاع از آذر اظهارات به عنوان “چیزی بیش از یک بیانیه آشکار است.”

Achut دنگ یک پناهنده سودانی که با این نسخهها کار در Sioux Falls, گیاه گفت: پس از Noem اظهارات که از نظر جرم او خواستار آنها را “مسخره است.”

بسیاری از Smithfield را Sioux Falls کارکنان را در زندگی به خوبی نگهداری مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی کارخانه, برخی در چند نسل خانه تا اعضای خانواده می تواند مراقبت. دیگران باید در خانواده های تک واحد و دنگ بود که آلوده و بهبود معتقد است او گرفتار این ویروس در گیاه از آنجا که او زندگی می کند و تنها با سه فرزند که از مدرسه است.

در ویسکانسین رئیس دیوان عالی عدالت صبر Roggensack به نظر می رسد به تطهیر تاثیر شیوع در JBS Packerland گوشت گیاه در خلیج سبز در حالی که از شنیدن استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال اعتصاب کردن دولت stay-در-خانه سفارش. Coronavirus موارد در براون کانتی که در آن خلیج سبز نهفته است شروع به پریدن کرد از 60 به حدود 800 در دو هفته یک دولت وکیل گفت: قضات این هفته است.

“این شد با توجه به بسته بندی گوشت می آمد اگر چه” پاسخ Roggensack, بخشی از دادگاه محافظه کار اکثریت. “که در آن Brown County رو شعله ور شدن. آن را فقط به طور منظم مردمی در براون کانتی است.”

کریستین نویمان Ortiz, مدیر اجرایی, Wisconsin-بر اساس لاتینی, گروه حمایت Voces ده لا فرنترا گفت: Roggensack نظرات “منعکس نخبگان تحقیر کارگران است.”

“این نشان می دهد که او می داند زندگی خود را کمتر از ارزش” اورتیز گفت. “این یک شنیع نظر به خصوص در این لحظه است.”

یک دادگاه سخنگوی تام شیهان گفت: Roggensack ممنوع شد توسط دادگاه قانون اساسی از پاسخ.

بسیاری از ایالات متحده, گوشت, گیاه, کارگران در حال, لاتینی اما در سال های اخیر به ویژه در غرب میانه بالا, افریقایی, مهاجران گرفته اند بسته بندی گوشت می آمد مشاغل. حدود 40 زبان در حال صحبت با کارگران در, Sioux Falls, گیاه مراکز کنترل بیماری گفته است.

اورتیز گفت: بسیاری از لاتین و خانواده های مهاجر با کارگران در بخش “بسیار خانواده گرا” و که می تواند کمک به این ویروس گسترش یافته است. اما او اصرار داشت که بیشتر تهدید در محل کار شرایط و سیاست های او ادعا تشویق کارگران به آمده در بیمار و ارائه نمی دهد به اندازه کافی کارگر ویروس تست.

در داکوتای جنوبی Noem گفت که او ساخته شده او شرکت بسته بندی گوشت می آمد کارگر وضعیت زندگی نظرات پس از Sioux Falls, گیاه بسته و مقامات بهداشت عمومی’ تمرکز معطوف به توقف شیوع جایی که کارگران زندگی می کردند.

او موافقت کرد به صحبت شخصا با برخی از بسته بندی گوشت می آمد کارگران پس از حمایت از گروه های ساخته شده از تقاضا است. کسانی که تماس های سازمان یافته از طریق Smithfield, شدند, برنامه ریزی برای پنجشنبه شب و جمعه.

در نبراسکا بسته بندی گوشت می آمد کارگر طرفداران مناقشه Ricketts’ پیشنهاد که شیوع می توانست اتفاق افتاده است به دلیل شلوغ کارگر خانوار در تایسون غذاهای گوشت گیاه در داکوتای شهرستان که در آن صدها نفر آلوده شدند.

“فرماندار بیانیه ای این است که یک جامعه موضوع کاملا خلاف واقع است” گفت: Rose Godinez حقوقی وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نبراسکا و دختر بازنشسته بسته بندی گوشت می آمد کارگران است.

او گفت: کارگران کارخانه به او گفت که اکثر کارکنان که تست مثبت خود را اجاره و یا خانه های خود را و به طور کلی زندگی می کنند نه در شلوغ, خانه های کوچک.

Godinez گفت: Ricketts’ نظرات به نظر می رسد با هدف “تلاش برای منحرف کردن برخی از شرکت ها شکست.”

سرزنش کارگران برای ایمنی و بیماری درحالی است که تاکتیک شرکت به دنبال جلوگیری از مسئولیت گفت: Celeste Monforton یک ایالت تگزاس استاد دانشگاه و محل کار کارشناس ایمنی.

“اگر این کارگران تلقی می شود زیرساخت های حیاتی کارگران تلقی می شود ضروری کارگران آنها شایسته بیشترین احترام بالاترین سطح حفاظت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر