توسط مایکل RUBINKAM مارک لوی و علامت SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — coronavirus مرگ و میر رشد پنج شنبه با بیش از 300 عنوان دولتی تام ولف دستور داد اکثر ساکنان پنسیلوانیا به ماندن در خانه تا ژوئن 4, گسترش یک ایالت فرمان او برای اولین بار تحمیل آوریل 1 برای کند کردن روند گسترش این ویروس جدید است.

تجدید نظر اقامت در خانه سفارش صادر شده در اواخر روز پنجشنبه به جای یکی که تعیین شده بود به پایان رسید در نیمه شب اعمال می شود به تمام شهرستانهای استان است که باقی می ماند تحت گرگ دقیقترین مستند سفارشات — به این معنی که در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم با چشم انداز حداقل یک ماه دیگر در خانه.

در همان زمان فرماندار برنامه ریزی است که اجازه می دهد بیشتر استان ها با تعداد نسبتا کمی از عفونت ویروس به ظهور از برخی از محدودیت های همه گیر. او گفت: او را از فاش کردن نام این شهرستان در روز جمعه. آنها را به پیوستن به 24 استان ها در به آرامی پرجمعیت و عمدتا روستایی شمال که در آن گرگ در حال حاضر خود را برداشته اقامت در خانه دستور و اجازه خرده فروشان و بسیاری از دیگر انواع کسب و کار برای بازگشایی آغاز صبح جمعه.

جمهوری خواهان را متهم به گرگ از حرکت بیش از حد به آرامی به بازگشایی پنسیلوانیا ضرب و شتم و تا حد زیادی توقیف اقتصاد است.

در اوایل روز شنبه, Wolf تمدید یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت و اخراج توسط یکی دیگر از دو ماه تا ژوئیه 10, گفته ساکنان نمی باید به نگرانی در مورد از دست دادن خانه های خود را در طول بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

اخراج تمدید مهلت قانونی

گرگ و دولت دادستان کل جاش شاپیرو یک شخص دموکرات به طور مشترک اعلام کرد اخراج توقف و گفت: این پیشرفت بهداشت عمومی تلاش برای سرکوب ویروس شیوع اجازه می دهد مردم را به ماندن در خانه.

“هیچ کس نباید مجبور به نگرانی در مورد از دست دادن خانه خود را در طول این اورژانس بهداشت” گرگ گفت: “در یک ویدیو کنفرانس خبری. “این فرمان اجرایی طول می کشد یک بار خاموش افرادی که در حال مبارزه و به آنها زمان بیشتری را به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

یک عضو هیئت مدیره از یکی از ایالت صاحبخانه گروه های لعنتی تمدید مهلت قانونی گفت: آن را به مستاجران توانایی برای زندگی اجاره-رایگان و بدون نتیجه برای ماه می باشد.

رابرت لوین از HAPCO فیلادلفیا که نشان دهنده 2,000 صاحبان املاک در این شهرستان گفت: اپراتورها خواهد بود سخت تحت فشار برای نگه دارید تا با مالیات و بیمه و خدمات تعمیر و نگهداری و پرداخت وام مسکن بدون توانایی برای اجرای توافق نامه اجاره نامه.

“این افراد در حال رفتن به از دست دادن خواص آنها, آنها در حال رفتن به از دست دادن خود را در لانه تخم مرغ, آنها در حال رفتن به از دست دادن سرمایه گذاری خود را,” او گفت:.

گرگ به ذکر است که مستاجرها و صاحب خانه هنوز هم نیاز به پرداخت های ماهانه. اما به نام او بر صاحبخانه به کار با مستاجران از طریق بحران است.

راشل گارلند مدیریت وکیل برای مسکن واحد در جامعه خدمات حقوقی فیلادلفیا گفت: برخی از مستاجرها نگران بودند و بدست مزایای بیکاری نشده است.

“هنگامی که شما یک اخراج در برابر شما است که یک علامت در رکورد خود را و است که باعث می شود آن را دشوار است برای گرفتن کیفیت مسکن در آینده,” او گفت:.

___

تعداد مدعیان بیکاری

افراد خود اشتغال فرفره کارگران و دیگران به طور معمول واجد شرایط برای جبران بیکاری قرار بود قادر به شروع به پر کردن backdated ادعا شنبه تحت فدرال جدید مزایای برنامه در حال اجرا توسط دولت است.

اما اجرای این بود مملو از شکایات و برخی از متقاضیان گزارش اشکالات است که آنها مانع از تکمیل این فرآیند است.

سارا در سقوط یک خود اشتغالی ماساژ درمانگر در دیلستون گفت: آسوشیتد پرس که به او وارد شده بر روی سیستم را از صبح روز پنجشنبه به فایل هفتگی ادعا می کند برای اولین بار تنها به دریافت یک پیغام خطا که گفت که او “نه کاملا بیکار” — حتی اگر او را نمی کرد پس از مارس 17 به دلیل کسب و کار با خاموش کردن. او قادر به فایل. بسیاری از متقاضیان دیگر گزارش شده همین موضوع است.

“مردم از جان گذشته در این نقطه” داونینگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “چگونه شما قرار است برای زنده ماندن به طور نامحدود در مستند بدون هر گونه پول؟”

ری کارشناسی ارشد خود اشتغالی رنگ پاش هنرمند از پیتسبورگ است که بدون مشتریان پس از 6 مارس گفت که این سیستم نمی خواهد به او اجازه دهید فایل برای هفته خود را از بیکاری است. آن را پذیرفته دوم هفته پر, اما پس از آن او را مانع از تشکیل پرونده برای سومین هفته از بیکاری قبل از او متوقف میان پیام های متناقض در مورد نحوه ادامه, او گفت:.

“من در از دست دادن برای چه در این مرحله پس من منتظر هستم تا فردا حداقل برای دیدن اگر هر چیزی تغییر” کارشناسی ارشد گفت.

وزارت کار و صنعت ارائه شده هیچ فوری توضیح برای رفع مشکلات گزارش شده.

از مارس 15, بیش از 174,000 مردم اعمال شده به همه گیر بیکاری کمک برنامه. دولت شروع به پذیرش برنامه های کاربردی مارس 18 اما نبود قادر به پرداخت مزایای در حالی که آن را ساخته شده از سیستم است.

روز پنج شنبه وزارت کار و صنعت گفته بود آن را به طور کامل عملیاتی شد.

یک رکورد 1.7 میلیون ساکنان نیوکاسل را برای ثبت منظم جبران بیکاری از اواسط ماه مارس در میان ویرانی اقتصادی از این بیماری همه گیر و تلاش برای مهار آن است.

___

موارد

پنسیلوانیا وزارت بهداشت گفت: 310 بیشتر مردم با COVID-19 فوت کرده اند بالا بردن سطح ایالت تلفات به 3,416.

مرگ در زمان بیش از چند هفته گذشته. وزارت بهداشت و درمان شده است آشتی سوابق خود را با داده های ارائه شده توسط بیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی شهری, بهداشت و مراقبت طولانی مدت مراکز.

ساکنان خانه های سالمندان و مراقبت های شخصی خانه حساب برای نزدیک به 70 درصد از کل مرگ و میر.

مقامات بهداشتی گزارش 1,070 اضافی مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 اولین بار عفونت های جدید را در صدر 1,000 پس از شنبه. به تاریخ این ویروس تایید شده است در مورد 53,000 نفر در پنسیلوانیا است.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

___

دادخواست عمدی

خانواده یک کارخانه گوشت پردازش کارگر که درگذشت COVID-19 شکایت کرد این شرکت و چندین شرکت های وابسته و گفت مرگ او ناشی از سهل انگاری در پاسخ به این بیماری همه گیر.

در غیر عمدی دادگاه در فیلادلفیا در روز پنج شنبه نگرانی Enock بنیامین بود که یک اتحادیه فروشگاه مباشر در JBS گوشت پردازش گیاه در Souderton بزرگترین مرکز از نوع خود در شرق شیکاگو است.

آن را می گوید او از نارسایی تنفسی مرتبط با COVID-19 آوریل 3.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند JBS بود آهسته به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا به ترتیب آن بیش از 1 ، 000 کارگران به اندازه کافی دور از هم برای جلوگیری از سرایت. JBS نمی پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که مرگ و میر است 3,416 نه 4,316.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de