حقوق بشر: MIT می گوید: ‘هیچ’ به چینی AI قرارداد

موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) را لغو کرده است تحقیقات قرارداد با iFLYTEK یک AI (هوش مصنوعی) شرکت از چین که درگیر در فعالیت های مربوط به نقض حقوق بشر علیه Uyghurs و دیگر جوامع است. یک 2018 کاخ سفید گزارش هشدار داد که iFLYTEK چینی راه اندازی و حمایت از نوسازی نظامی این کشور.

اولویت حقوق بشر

در ژوئن 2018 MIT وارد شده به 5 سال همکاری با iFLYTEK که به وسیلهی این دانشگاه در تحقیق در مورد ماشین, آموزش تعامل انسان و کامپیوتر تشخیص صدا ، این شرکت تا به حال حق را انتخاب کنید که پروژه ها به بودجه. اما ظاهرا هیچ دریافت نمی اختصاصی داده و یا کد.

بازگشت در سال 2017, یک گزارش دیده بان حقوق بشر ذکر شده این شرکت به عنوان عرضه سین کیانگ ادارات پلیس با فن آوری است که اجازه شناسایی افراد با استفاده از voiceprints. در ماه اکتبر سال گذشته دولت آمریکا در لیست سیاه 6 چینی AI شرکت منع آنها را از انجام کسب و کار با ایالات متحده شرکت های خود را به دلیل دست داشتن در سرکوب این اقلیت اویغور در سین کیانگ. iFLYTEK یکی از آنها بود. و در فوریه سال MIT تصمیم به انصراف از ارتباط آن با این شرکت مطابق با تنگ تر دولت دستورالعمل در دریافت وجوه از کشورهایی مانند روسیه و چین و عربستان سعودی است.

A 2018 White House report had warned that iFLYTEK is a Chinese startup supporting the modernization of the country’s military. (Image: wikimedia / CC0 1.0)

یک 2018 کاخ سفید گزارش هشدار داد که iFLYTEK چینی راه اندازی و حمایت از نوسازی نظامی این کشور. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

مایکل Kratsios تکنولوژی ارشد در کاخ سفید ستایش MIT برای تصمیم گیری آن است. “ما با تشکر از @MIT برای ساخت حق تماس و ایستاده برای ارزش های آمریکایی. نهادهای دیگر باید به دنبال خود منجر شود و قطع روابط با نابکار چینی شرکت های فن آوری است که نقض حقوق بشر در @CommerceGov نهاد فهرست او گفت:” در صدای جیر جیر @USCTO. Kratsios حال سفر به بوستون در ماه نوامبر برای هشدار دادن به شرکت های آمریکایی و, سرمایه گذاران, و دانشگاه در برابر انجام کسب و کار با شرکت های چینی است که به طور بالقوه ممکن است درگیر در نقض حقوق بشر ،

برای 2019, iFLYTEK گزارش 27 درصد افزایش درآمد نسبت به سال قبل با 51 درصد افزایش در سود خالص. اما برای سه ماهه پایان مارس سال 2020 درآمد حاصل از سقوط با 28 درصد (سالانه) با شرکت و ثبت نام از دست دادن خالص در حدود 131 میلیون یوان (US$18 میلیون). هر چند این شرکت نسبت به این از دست دادن به CCP coronavirus همه گیر بسیاری از کارشناسان بر این باورند که تحریم های ایالات متحده نیز نقش مهمی در iFLYTEK را ملال انگیز در عملکرد.

iFLYTEK aided the Xinjiang police department in identifying people by using voiceprints.(Image: Screenshot / YouTube)

iFLYTEK کمک سین کیانگ اداره پلیس در شناسایی افراد با استفاده از voiceprints. (تصویر: Screenshot / YouTube)

دانشگاه MIT حرکت به جدا خود را از شرکت های چینی است که انتظار می رود باعث واکنش های مشابهی از دیگر دانشگاه های آمریکا به عنوان آنها می خواهم به ارتباط با هر شرکت است که مربوط به رژیم چین. بسیاری از این بستگی دارد که چگونه ایالات متحده-چین روابط تجاری درآمد حاصل پس از, تاثیر coronavirus به پایان می رسد. اگر همه چیز به جنوب و دولت ایالات متحده همچنان ناراضی پکن تعهدات نسبت به کسب و کار شفافیت و سرقت IP سیاست همه چیز در حال رفتن به گرفتن سخت تر برای چینی با تکنولوژی شرکت های به دنبال انجام کسب و کار در آمریکا است.

هوش مصنوعی و CPP ویروس

هوش مصنوعی نیز کمک به بشریت در مقابله با CCP شیوع کروناویروس. BenevolentAI مواد مخدر-کشف شرکت از لندن با استفاده از هوش مصنوعی برای پیدا کردن ارتباط بین ژنتیک و بیولوژیکی خواص از بیماری ها و همچنین ترکیب و عمل از داروها. برای این که هوش مصنوعی تغذیه با مقادیر زیادی از تحقیقات علمی است. همیشه از COVID-19 شروع به آلوده کردن مردم در سراسر جهان این شرکت شده است با استفاده از هوش مصنوعی برای پیدا کردن درمان ممکن است. AI ظاهرا چند پیشنهاد راه حل های بالقوه است که می تواند ضد CCP coronavirus که نیاز به آزمایش به منظور بررسی اثر بخشی خود را.

محققان از TCS Innovation Labs در حیدرآباد هند باید با استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی 31 نامزد مولکول است که می تواند مختل تکرار تابع CCP coronavirus. این شرکت به زودی شروع سنتز شیمیایی و بیولوژیکی آزمایش به منظور بررسی نتایج آن است. در ضمن هوش مصنوعی مدل توسعه یافته توسط یک تیم از دانشگاه سنگاپور تکنولوژی و طراحی (SUTD) پیش بینی کرده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در نهایت در ماه دسامبر این سال است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنگ کنگ تظاهرات: سازمان ملل متحد انتقاد چین برای بدرفتاری کارکنان بهداشتی درمانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر