COVID-19 مجبور است کسب و کار برای ایجاد تغییرات در راه آنها عمل از جمله چگونه کار کارمندان چگونه کارگران موفق چگونه اهداف را برآورده ، این تغییرات به احتمال زیاد به یک اثر ماندگار.

دفتر طرح بندی

این ایده که مردم باید 6 فوت دور از دیگران به حداقل رساندن احتمال آلوده بودن چیزی است که محبوبیت در طول زمان CCP شیوع ویروس. برخی از کارشناسان فکر می کنم که این کار را ترک خواهد کرد و تاثیر عمیقی در دفتر معماری. دفتر فعلی مدل مورد قرار دادن مردم در اتاقهای تنها با یک حداقل فضای داده شده به هر یک اطاقک.

آرجون Kaicker که رهبری تیم محل کار در فاستر و همکاران برای یک دهه معتقد است کشورها ممکن است با تصویب قانون که مقرر حداقل کار منطقه برای هر نفر در یک اتاق کار و همچنین نیاز به بزرگتر لابی برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. حتی مبلمان را به خوبی ممکن است تغییر کند. “میز اداری منقبض شده در طول سال از 1.8 m به 1.6 m به حال 1.4 متر و کمتر اما من فکر می کنم ما شاهد یک وارونگی که مردم نمی خواهید به نشستن خیلی نزدیک با هم,” او گفت: به نگهبان.

فضای بیشتری داده ممکن است بین cubicles. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

جلسات آنلاین

مدیران و سرپرستان ظاهرا برگزاری بیشتر جلسات آنلاین برای چک کردن در خانه خود مبتنی بر کارکنان و همچنین پیگیری کار خود را پیشرفت. این به احتمال زیاد ترجمه به دنیای واقعی جلسات زمانی که دفاتر شروع به باز کردن بعد از مستندات. برخی از شرکت ها نیز ممکن است تصمیم به نصب وب کم به طوری که فوری جلسات آنلاین را می توان بدون ناراحتی است. تمام دفاتر در حال حاضر اختصاص داده شده چت سیستم در محل. به جلسات و بحث تغییر آنلاین از اتاق کنفرانس شرکت می تواند صرفه جویی در فضا کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت.

کار انعطاف پذیر گزینه های

پس از شرکت ها در حال حاضر تجربه کار با کارکنان حاضر آنها راحت تر خواهد بود با دادن کار انعطاف پذیر گزینه های خود را به کارگران است. قبلا بسیاری از صاحبان کسب و کار بودند و نگران در مورد اجازه دادن به کارکنان برای کار از خانه از آنها نگران بودند که بهره وری ممکن است کاهش پیدا کند. اما با کسب و کارهای تحقق است که مردم ممکن است حتی بهتر کار از راحتی از خانه خود را از راه دور مشغول به کار است آماده به رونق در دهه آینده.

این خبر خوبی برای کارکنان از آنها می توانند جلوگیری از هدر رفتن زمان سفر به و از کار. مردم معمولا در هر نقطه از 30 دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر رفت و آمد به دفتر خود. با حذف سفر کارکنان می توانند با استفاده از زمان ذخیره شده برای اهداف شخصی و یا حتی در کار اضافی. برای یک کسب و کار مبتنی بر خانه کارگر مقرون به صرفه است پس از آن می تواند به کاهش در اجاره و برق و اینترنت و هزینه های دیگر.

کارکنان ممکن است قادر قادر به تنظیم خود کار بار. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هدف مبتنی بر کار

برنامه کار نیز ممکن است به نوبه خود به انعطاف پذیر برای کارکنان. در حال حاضر مردم انتظار می رود که در دفتر بین زمان ثابت شده که در طی آن آنها را به پایان برساند یک مقدار مشخصی کار می کنند. و سپس آنها می توانید به بازگشت به خانه های خود. این سیستم منسوخ خواهد شد هنگامی که از راه دور کار عادی می شود. در چنین شرایطی شرکت تنها مجموعه اهداف و کارمند خواهد بود قادر به تنظیم یک برنامه روزانه با توجه به راحتی خود را به عنوان طولانی به عنوان اهداف آشنا هستند.

برای مثال تصور کنید در یک اداره منظم است که در استخدام یک تحلیلگر سیاسی. او خواهد شد به احتمال زیاد کار بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر در طی آن فرد ممکن است به نوبه خود از 1 یا 2 تجزیه و تحلیل در مورد موضوعات خاص. حال اگر همان فرد با این نسخهها کار از خانه آنها ممکن است یک روز کامل را می گویند 9 صبح تا 9 بعد از ظهر به پایان کار. به عنوان مثل یک کارمند ممکن است تصمیم به کار بین ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر استراحت در طی آن آنها را به صرف برخی از زمان با همسایگان و یا بازدید از ورزشگاه و یا انتخاب کنید تا کودکان و نوجوانان و پس از آن تا پایان باقی مانده خود کار بین 4 بعد از ظهر و 8 p. m.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

به عنوان یک استرالیایی فراموش نکنید که هویت خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de