<p>Keller</p>

کلر

<p>Miller</p>

میلر

<p>Redding</p>

ردینگ

WILKES-BARRE — رژیم صهیونیستی. تام گرگ ملحق شد و توسط دادستان کل جاش شاپیرو در این هفته اعلام کرد که او یک فرمان اجرایی را امضا محافظت می کند که ساکنان نیوکاسل از سلب حق مالکیت و یا اخراج از طریق جولای 10.

این اقدام بر اساس یک پنسیلوانیا دیوان عالی کشور منظور که دادگاه بسته اخراج رسیدگی تا زمانی که ممکن است 11 و تضمین هیچ مستاجر یا صاحبخانه را از خانه خود را برای 60 روز.

“در زمانی که مردم نیاز به ماندن در خانه برای حفاظت از سلامت آنها نمی باید به نگرانی در مورد از دست دادن خانه های خود گفت:” رژیم صهیونیستی. گرگ. “تضمین این که مردم می توانند باقی می ماند در خانه های خود به آنها کمک خواهد کرد بهتر است برای محافظت از خود و عزیزان. آن را می دهد خانواده ها به راحتی از دانستن آنها را از یک مکان به مکان زندگی می کنند در حالی که همه ما با هم کار کنند برای مبارزه با COVID-19 و آماده شدن برای حرکت پنسیلوانیا به جلو است.”

AG شاپیرو افزود: “من ستایش فرماندار برای تصمیم خود را به تاخیر اخراج و سلب حق اقامه دعوی رسیدگی است. ما می دانیم که این مهم برای بهداشت عمومی و برای ما اقتصادی است که مردم به ماندن در خانه های خود در طول این اورژانس است. این دستور می دهد مردم مبارزه با درآمد از دست رفته چیزی است که آنها می توانید تعداد بر روی یک سقف بالای سر خود را.”

تقریبا در تمام شرایط اجاره و مالکان ملزم به ادامه ساخت پرداخت های ماهانه. اگر شما یک Pennsylvanian مبارزه را به پرداخت های ماهانه خود را, شما باید تماس خود را صاحب خانه و یا وام مسکن servicer بلافاصله.

گرگ دولت ارائه توصیه هایی در هفته گذشته به بنیادی سلب حق مالکیت اخراج و کمک به مردم برای تجربه بی خانمانی.

وزارت خدمات انسانی فعال کشورهای مشترک المنافع را پناه و گروه ضربت و کار محلی و شرکای دولت برای هماهنگ کردن منابع برای افراد بدون مسکن.

گروه جامعه و توسعه اقتصادی نیز پذیرش برنامه های کاربردی برای راه حل های اضطراری کمک های مالی برای کمک به سریع rehousing از مردم دچار بی خانمانی و خیابان توسعه بی خانمانی پیشگیری و سرپناه اضطراری فعالیت است.

PHFA نیز اقدام به کمک مالکان و اجاره. آژانس را متوقف کرده است و سلب حق مالکیت و اخراج و ارائه شده است forbearances با هزینه دیر پوشی به صاحبخانه با یک PHFA وام مسکن که در حال تجربه مشکلات مالی به دلیل COVID-19.

PHFA همچنین یک لیست از مستاجرها حقوق و مسئولیت برای روشن شدن وضعیت برای ساکنان آپارتمان است و کار کردن با صاحبخانه و اموال مدیران برای توزیع آن به اجاره.

PHFA نیز تشویق کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی مدیران ساختمان های انعطاف پذیر در پرداخت اجاره بها و به صرف هزینه های اواخر برای مستاجران که اشتغال شده است متاثر از بحران است.

“در طول چند هفته گذشته ما تا به حال همکاری های بزرگ از ساکنان نیوکاسل که درک کنند که ماندن در منزل است و نه فقط در مورد حفاظت از خود, آن را در مورد حفاظت از هر کس در جامعه” گفت: رژیم صهیونیستی است. گرگ. “این فرمان اجرایی طول می کشد یک بار خاموش افرادی که در حال مبارزه و به آنها زمان بیشتری را به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

تشکر. کلر به دنبال USPS

ثبات مالی طرح

در کنگره ایالات متحده Fred کلر R-Middleburg, این هفته منتشر شد اطلاعات از جمهوری خواهان بر مجلس نظارت و کمیته اصلاحات برجسته کلر نمایش در پستی اصلاحات.

کلر شده است به یک رهبر در این کمیته خواستار اصلاح USPS و گائو گزارش منتشر شده امروز در این هفته نشان می دهد اصلاحات قابل توجهی مورد نیاز است.

“روشن است از گائو گزارش که مشکلات سیستمیک با USPS کنون به دوران قبل از تاریخ COVID-19 همه گیر و به عنوان مثل یک محدودیت کمک مالی از خدمات پستی در COVID-19 قانون است غیر مسئولانه استفاده از مالیات دهندگان بودجه” کلر گفت.

کلر منتشر شد به گزارش دفتر پاسخگویی دولت (GAO) نشان میدهد که خدمات پستی ایالات متحده را در مشکلات مالی شد یک مشکل قبل از زمان COVID-19 و این است “ضروری” برای کنگره به گام و اصلاحات آژانس شکست مدل کسب و کار.

در اینجا نکات برجسته این گزارش:

گائو قرار داده USPS در آن در معرض خطر لیست در سال 2009 و گزارش می دهد که در آن منابع مالی را از آنجا به تدریج بدتر شده است.

گائو گزارش می دهد که USPS خالص ضرر و زیان بالغ بر حدود 78 میلیارد دلار از سال مالی 2007-2019 و بهره وری کاهش یافت در سال های اخیر است.

در پایان سال مالی 2019 USPS را تهی دست بدهی و بدهی بالغ بر $161 میلیارد-یک مقدار بیش از دو برابر درآمد سالانه.

گائو توصیه می کند که کنگره در نظر گرفتن ارزیابی مجدد سطح خدمات پستی در کشور نیاز به تغییر قانون را USPS مالی خود کفا و تعیین مناسب ترین ساختار برای USPS.

ماه گذشته در کنگره کلر پرسید: در مورد ثبات مالی طرح در طول یک جلسه با Postmaster کلی مگان برنان اما یکی هنوز هم تولید می شود.

کلر گفت: نظارت کمیته مسئولیت بررسی و نیاز به اصلاحات قبل از درگیر شدن به صورت جدی سیاست اصلاحات بحث.

نماینده کنگره خواستار Cartwright

COVID-19 دستورالعمل های ایمنی

در کنگره ایالات متحده مت Cartwright, D-Moosic این هفته نوشت: به ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در تماس با آژانس برای اجرای دستورالعمل های آن برای کارفرمایان ضروری در صنایع برای کاهش گسترش COVID-19 در امکانات است.

در این نامه Cartwright نگرانی است که بسیاری از OSHA را COVID-19 دستورالعمل های ایمنی محل کار داوطلبانه است و تا حد زیادی در حال اجرا را از طریق بازرسی و یا مکانیسم های دیگر.

اگر چه این سازمان منتشر راهنمایی های جدید برای پردازش گوشت و مرغ کارگران و کارفرمایان در اواخر آوریل Cartwright گفت: کسانی که بیش از حد صرفا توصیه.

با توجه به تازه ترین اجرای یادداشت در این زمینه از وزارت کار ایالات متحده — که OSHA بخشی — Cartwright گفت: این سازمان در حال حاضر سیاست این است که به بررسی چند محل کار فراتر از کسانی که درگیر در مراقبت های بهداشتی و یا واکنش های اضطراری. کارفرمایان به جای آن پرسید: برای اجرای اقدامات ایمنی و بررسی شکایات خود به خود.

“در سراسر کشور COVID-19 شیوع بیماری در کارخانه و انبار و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و امکانات دیگر ادعا کرده اند زندگی کارگران بسته امکانات و ویران جوامع است که تکیه بر این شغل.,” Cartwright نوشت. “این تعطیلی نیز نهفته کشور عرضه گوشت و محصولات کشاورزی و دیگر کالاهای اساسی و خدمات.”

کارترایت در ادامه گفت: “به منظور حفاظت از کارگران و اطمینان آمریکایی ها دسترسی به بحرانی منابع OSHA باید موضوع اجرا ملی استانداردهای حفاظتی برای اطمینان از حمایت ارائه شده است. قوی اجرای این استاندارد بسیار مهم است به کاهش خطر انتقال در حالی که اطمینان حیاتی زنجیره تامین عملیاتی باقی می ماند.”

دولت به یاد بازارهای کشاورزان

از اعطای فرصت برای گسترش

گرگ دولت این هفته به یاد بازارهای کشاورزان و, کشاورزان از اعطای فرصت ارائه رایگان بی سیم نقطه فروش تجهیزات برای بازارهای کشاورزان و مستقیم-بازاریابی کشاورزان که می خواهم به قبول طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای اما لازم نیست که این فن آوری به انجام این کار.

دستگاه ها در دسترس بدون هیچ هزینه ای از کمک مالی اعطا شده به وزارت خدمات انسانی ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) برای حمایت از دسترسی به, تازه, غذاهای سالم برای ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان در حالی که حمایت از پنسیلوانیا اقتصاد کشاورزی.

“گسترش فرصت ها برای کشاورزان و, کشاورزان از فروشندگان به ارائه تازه و سالم مواد غذایی به ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان لازم است به اطمینان حاصل شود که تمام ساکنان نیوکاسل قادر به حفظ سالم, رژیم غذایی مغذی در حالی که حمایت از پنسیلوانیا کشاورزی غنی جامعه” گفت: وزارت خدمات انسانی (DHS) وزیر ترزا میلر. “به عنوان پنسیلوانیا هدایت بحران بهداشت عمومی این اعطای اجازه می دهد تا بازارهای کشاورزان و کشاورزان که به فروش محصولات خود را به طور مستقیم به گسترش پایه مشتری خود را و ارائه گزینه های بیشتر برای ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان سراسر کشورهای مشترک المنافع.”

پنسیلوانیا دریافت کمک مالی در سال 2019 از USDA غذایی و تغذیه خدمات (FNS) به گسترش استفاده از ضربه محکم و ناگهانی در بازارهای کشاورزان در سراسر کشورهای مشترک المنافع. برای دریافت تجهیزات علاقه مند کشاورزان فروشندگان بازار باید اعمال می شود مجاز به ضربه محکم و ناگهانی خرده فروش از طریق FNS. یک بار مجاز به پذیرش ضربه محکم و ناگهانی فروشندگان می توانید تماس پنسیلوانیا الکترونیکی انتقال سود (EBT) ارائه دهنده Conduent در 1-888-736-6328 به درخواست بی سیم رایگان EBT تجهیزات برای پردازش. این کمک های مالی نیز پوشش تنظیم هزینه ها و یک سال از ضربه محکم و ناگهانی هزینه های معامله.

ضربه محکم و ناگهانی کمک می کند تا بیش از 1.8 میلیون ساکنان نیوکاسل از جمله حدود 700,000 کودکان در مورد 690,000 افراد معلول و حدود 300000 افراد مسن گسترش قدرت خرید برای اطمینان از خانواده خود به اندازه کافی مواد غذایی برای جلوگیری از رفتن گرسنه است.

“این یک فرصت برای کشاورزان برای رسیدن به یک بازار جدید در طول زمان هنگامی که موجود بازار شده اند تا فرار و قرار دادن غذاهای مغذی به دست پنسیلوانیا آسیب پذیر ترین” گفت: وزارت جهاد کشاورزی وزیر ردینگ. “همه من را تشویق کشاورزان اپراتورهای در بازار و کشاورزان فروش مستقیم به مصرف کنندگان به اعمال می شود به یک ضربه محکم و ناگهانی خرده فروش برای ایجاد یک جریان درآمد جدید و به ساکنان نیوکاسل نیاز به گزینه های بیشتر برای پیدا کردن تازه مواد غذایی محلی.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de