توسط CALVIN وودوارد و امیدوارم که ین

واشنگتن (AP) — حقیقت می تواند یک مصدوم زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مرگ و میر ناشی از آن در ایالات متحده است.

او ادعا کرد که ایالات متحده آمریکا است که در تاریخ همتراز با آلمان در پایین نگه داشتن COVID-19 مرگ و میر است که در مورد مرگ و میر گزارش شده است. او را خار می بینی که زودتر از پیش بینی ها بد نمایش دادن چگونه اعداد محاسبه شد.

این انحرافات پدید آمده در طول هفته گذشته در کنار بی امان خود را لاف زدن در مورد ایالات متحده سیستم تست که موفق به حیاتی اوایل هفته باقی می ماند و در سطح جهانی subpar. فشار به این کشور به حالت عادی بازگشت تهمت همچنین پیشنهاد کرد که کودکان بی خطر هستند از coronavirus. نادیده گرفتن چندین هزار کودکان و نوجوانان شناخته شده به بیمار توسط آن برخی به شدت.

نگاهی به سخنان خود و چگونه آنها را در مقایسه با حقایق:

مرگ, شمارش

مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر مرگ و میر: “در حال حاضر آلمان — ما بسیار نزدیک به آلمان است. ما رابطه بسیار خوبی با آلمان است. آلمان انجام داده بسیار خوب است. آنها بسیار پایین مرگ و میر مانند ما انجام دهد. ما یک کم مرگ و میر نیز می باشد.” — سخنان روز شنبه در نشست با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, R-Texas.

واقعیت: ایالات متحده آمریکا است که در آلمان در لیگ در این زمینه است.

ایالات متحده در حال تجربه به مراتب بیشتر گزارش COVID-19 مرگ و میر به نسبت جمعیت آن از آلمان است. ایالات متحده گزارش کرده است COVID-19 مرگ و میر به میزان 234 به ازای هر 1 میلیون نفر است. برای آلمان که نرخ مرگ و میر 90 به ازای هر میلیون نفر است. ایالات متحده پیشی بسیاری از کشورهای دیگر در گزارش مرگ و میر در هر یک میلیون بیش از حد و مرگ و میر ناشی از این ویروس به طور کلی.

چرا که کشورهای آهنگ COVID-19 مرگ و میر تا حدودی متفاوت دقیق نتیجه گیری نمی توان رسید که در مقایسه با ملل.

ميزان مرگ و مير های مختلف اندازه گیری از مرگ و میر در هر میلیون نفر است. آن اشاره به چند درصد از افرادی که به این بیماری می میرند از آن است.

پاسخ این است که هنوز ناشناخته و دلایل متعددی وجود دارد که.

ابتدا تعداد تغییرات هر روز به عفونت و مرگ و میر ثبت شده است. مهم تر از هر کشور تست شده است متفاوت است. شناخت واقعی مخرج واقعی تعداد افرادی که آلوده است کلیدی برای تعیین چه بخشی از آنها می میرند.

برخی از کشورهای ایالات متحده در میان آنها تا به حال مشکل به اندازه کافی تست در دسترس است. یک تست کمبود به این معنی بدحال تست اول. حتی با یک منبع خوب از آزمایشات کسی که در غیر این صورت سالم و دارای علائم خفیف ممکن است آزمایش می شود و در نتیجه رفتن uncounted.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “و رک و پوست کنده اگر شما در زمان نیویورک را از معادله ما واقعا کم مرگ و میر.” — اظهارات ابوت.

حقایق: نیویورک که بخشی از ایالات متحده نمی تواند کم از آن را به اعداد نگاه کنید بهتر است.

این درست است که نیویورک را تجربه کرده است به مراتب بیشتر COVID-19 مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خواسته کاخ سفید تایید مدل در حال حاضر نشان دادن 134,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ماه اوت دو برابر قبلی خود پیش بینی: “کسانی که پیش بینی ها با کاهش. ما در حال انجام کاهش.” — اظهارات به خبرنگاران گفت.

حقایق: که نادرست است. این پیش بینی توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی را به حساب اجتماعی فاصله و دیگر کاهش, که شروع به سست می شود و در چندین ایالت در مغلوب ساختن پیشی جستن را خواست.

موسسه مستقر در دانشگاه واشنگتن گفت: تجدید نظر در برآورد دوشنبه منتشر شد بازتاب های اخیر بازگشایی بسیاری از ایالات و آرامش اجتماعی محدودیت فاصله. آن برآورد اولیه فرض دیگر ماندن در خانه دستور ماندگار از طریق ممکن است.

“تجدید نظر در پیش بینی های منعکس کننده افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال از coronavirus” موسسه گفت.

“مدل ما در حال حاضر فرض بر این است که حکم است که در حال حاضر هنوز هم در جای خود و نه برنامه ریزی شده بود و آرام را در محل اقامت از طریق حداقل 4 اوت” به آن اضافه شده بر روی وب سایت خود را. مقامات در کاخ سفید coronavirus نیروی کار را ستایش موسسه کار و ذکر آن تحقیقات خود را در جلسات.

___

تست

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در هر صورت ما باید تست ظرفیت و باید انجام 6.5 میلیون آزمون که بیش از هر کشوری در جهان همراه!” — صدای جیر جیر دوشنبه.

حقایق: این نمی شد از راه دور درست زمانی که او گفت: آن را و آن را هیچ و نزدیک به حقیقت در حال حاضر.

ایالات متحده آزمایش مردم به مراتب کمتر از همه کشورهای دیگر ترکیب شده است. همچنین وقفه ده ها تن از کشورها در تست جمعیت آن متناسب.

با هم فقط سه کشور روسیه — آلمان و ایتالیا — گزارش شده بود تست های بیشتر از آمریکا هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که مورد باقی مانده است. همانطور که از اواخر جمعه در ایالات متحده گزارش شده بود انجام بیش از 8.3 میلیون آزمون پس از همه گیر آغاز شد. که در مقایسه با بیش از 18.7 میلیون آزمون توسط کشورهای دیگر در top 10 از تست تعداد.

آمریکا به دنبال, روسیه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا, انگلیس, هند, فرانسه, ترکیه و امارات متحده عربی.

___

کودکان و COVID-19

مغلوب ساختن پیشی جستن: “با فرزندان جوان و فرزندان ما می خواهم برای دیدن مدارس باز اوایل فصل آینده و در زمان. آن باور نکردنی است که چگونه آن را بسیار منحصر به فرد چگونه کودکان نیست, تحت تاثیر قرار, اما افرادی که مشکل دارند و افراد مسن هستند — می تواند بسیار به شدت صدمه دیده و زخمی شده و یا می میرند از این مشکل است.” — اظهارات بومی رهبران سه شنبه در شهر فینیکس, آریزونا.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما ببینید که چگونه به خوبی به نظر می رسد کودکان را انجام دهد. آن باور نکردنی است. ما درک می کنیم چگونه کودکان قوی هستند درست است؟” — اظهارات پرستاران چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این بیماری در افراد مسن است. آن را آلوده — اگر شما هر گونه مشکل قلبی و دیابت و حتی کمی ضعیف قلب کمی دیابت کمی — این چیزی است که باطل و آن را می تواند شما را و می تواند شما را بسیار به شدت. اما کودکان به خوبی انجام دهد.” — اظهارات مارس 3 در فاکس نیوز.

حقایق: پیشنهاد او که کودکان در روشن هستند نادرست است. به آنها می گویند “بسیار خوب” با این بیماری دقیق تر است و بر اساس آنچه که تا کنون شناخته شده است. خود مفهوم که خطر محدود به پیر و بیمار نادرست است.

درسته بچه ها مریض کمتر از بزرگسالان و تمایل به کمتر بیمار زمانی که آنها بیمار می شوند. اما اظهارات خود را نادیده می گیرند شدید COVID-19 بیماری و حداقل چندین مرگ و میر کودکان در ایالات متحده و آنها براق بیش از این واقعیت است که کودکان و نوجوانان می تواند گسترش بیماری بدون نشان دادن علائم خود را.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد مطالعه در ایالات متحده در اوایل و بررسی تحقیقات مقدماتی در چین که در آن coronavirus آغاز شده است. آن گفت: اجتماعی فاصله مهم است که برای کودکان هم برای ایمنی خود و دیگران.

“در حالی که اکثر COVID-19 موارد در کودکان شدید نیست جدی COVID-19 بیماری منجر به بستری شدن در بیمارستان هنوز هم رخ می دهد در این گروه سنی” CDC مطالعه می گوید.

در آغاز آوریل CDC تحليل تقریبا 150,000 آزمایشگاه تایید ایالات متحده COVID-19 مورد یافت و تقریبا 2,600 کودکان مبتلا به این بیماری است. از آن به بعد تعداد موارد تایید شده به طور کلی در ایالات متحده به فلک کشیده و ساخت مارس یافته های بسیار اولیه است.

اطفال موارد که داشت و در آن زمان هر چند نسبتا کمی میرسد همه سنین کودکی است. متوسط سن کودکان بیمار با COVID-19 11 بود. بیش از 5% شاید به عنوان بسیاری از 20 درصد نیاز به بستری.

افراد 18 تا 64 شد و تا کنون بزرگترین گروه سنی بیمار توسط ویروس — 76 درصد از تایید موارد مورد مطالعه توسط CDC. COVID-19 بود و نه محدود به, قدیمی ترین مردم حتی اگر آنها آسیب پذیر ترین گروه سنی است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Lauran Neergaard و مگان Hoyer کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de