در چینگ سلسله شین Dacheng که زندگی در Jiading در جنوب رودخانه یانگ تسه نشان داد فرزندی احترام به مادرش بود و همیشه با ملاحظه نسبت به دیگران. وقتی چیزی ساخته شده مادرش ناراضی Dacheng همیشه زانو به درخواست برای بخشش او. با یک کم درآمد خانواده او خوردند frugally به اجازه مادر خود را خوب غذا بخورید. خود تقوا فرزندی نقل مکان کرد و بسیاری از مردم در اطراف او.

بعد, پس از مرگ همسرش, Dacheng می خواست بفهماند. در شب عروسی خود را عروس به تلخی گریستم. Dacheng از او پرسیدم دلیل و متوجه شد که او مشغول شده بود به یک مرد که در عشق با او, اما پدر و مادر او فکر او نامزد بود که بیش از حد ضعیف و او را مجبور به ازدواج به شین خانواده است.

پس از درک کامل وضعیت Dacheng بلافاصله تماس گرفتم و از آنها خواست به ازدواج آن شب. او به تمام موارد او برای ازدواج به زوج تازه ازدواج. او همچنین در زمان ابتکار عمل را به رفتن به عروس خانواده گفت: پدر و مادر او چه اتفاقی افتاده است و از آنها خواست به سرزنش زن و شوهر جدید. دو خانواده پدر و مادر خوشحال با آنچه که او انجام داده بود.

در 28 سال از Qianlong Dacheng گذشت استانی ، دای Diyuan بود که امتحان داشت Dacheng را خوشنویسی است که او تا به حال نوشته شده در آزمون مقالات ضعیف بود و به او گفت: “سطح فعلی خود را خوشنویسی می تواند تنها کلاس سوم اگر شما حضور در سالن آزمون در آینده است. اگر شما تمرین بیشتر, شاید شما می توانید درجه دوم بود.”

(Image: Screenshot / YouTube)

امتحان یافت Dacheng را خوشنویسی به فقیر و توصیه او را به آن را بهبود بخشد قبل از مصرف هر گونه بیشتر در امتحانات. (تصویر: Screenshot / YouTube)

پس از آن Dacheng پشتکار تمرین خوشنویسی و ساخته شده است بسیاری از پیشرفت. هنگامی که او با حضور در سالن امتحان خود را خوشنویسی کرده بود قطعا بهبود یافته است. لیو Tongxun بود که مسئول به ثمر رساند سالن امتحان شد صالح رسمی. در درجه بندی چو Tingzhang که از Changzhou در جنوب رودخانه یانگ تسه قرار گرفت اما Dacheng شماره 11. زمانی که بالای 10 امتحان مقالات تهيه و به فرستاده امپراتور سلطنتی برای بررسی و تصویب یکی از چو Tingzhang را همکار شهری بود که یکی دیگر از امتحان از سالن امتحان و حال شخصی و کینه نسبت به چو Tingzhang گفت آزما لیو Tongxun: “مردم که بالای سه نامزد ما امتیاز شده اند و آماده به استقبال آنها.” در شنیدن اخبار آزما لیو بود تحریک شده و گفت: “آیا آنها فکر می کنم من نشان داده اند طرفداری در به ثمر سالن آزمون؟” بنابراین آزما لیو جایگزین امتحان مقاله در 10 صفحه با کسانی که از رتبه 11 تا 20 را مشاهده کنید و آنها را به emperor برای بررسی. Dacheng در شماره 11 نتیجه شد شماره 1 و در زمان وهله اول در سالن امتحان.

بعد مردم می دانستند که در داخل داستان گفت: “آسمانها سخن گفته اند! کمک به شین Dacheng بود که فرزندی و متفکر به رتبه اول در سالن امتحان تجسم بهشت عدالت است.”

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

5 آزمایش است که نمایش قدرت ذهن بیش از ماده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de