5 آزمایش است که نمایش قدرت ذهن بیش از ماده

برای مدت زمان طولانی, علم, حمایت از این موضوع عالی است و این ذهن است که تنها یک محصول از ماده است. این در تضاد کامل به سنت های معنوی باستان که پیشنهاد برتری ذهن بیش از ماده است. در زمان های اخیر آزمایش های مختلف انجام شده برای حل این معضل و برخی از آنها نشان می دهد که ذهن است که قطعا قادر به نفوذ در ماده است.

1. تصفیه آب

Lynne McTaggart شناخته شده و محقق در معنویت. یکی از معروف خود را آزمایش نگاه به اثر ذهن بر کیفیت آب. پژوهش را در همکاری با کنستانتین Korotkov یک فیزیکدان. این آزمایش شاهد حضور هزاران نفر از مردم از 80 کشور جهان است. آنها “شد و دستور به ارسال عشق به یک ویال از آب در سنت پترزبورگ ، تجهیزات پیچیده بعدها نشان داد که این آزمایش تغییر آن [آب] ضروری خواص به طور خاص آن را نور تولید گازهای گلخانه ای. این نتیجه پیامدهای گسترده ای در مورد قدرت فکر کردم به تمیز کردن جهان را آلوده تامین آب” با توجه به اخبار خوب شبکه.

2. اثر دارونما

یک دارونما است اعتقاد به این که باعث مثبت تغییرات بیولوژیکی در بدن است. اثر مشاهده شده چندین بار در مطالعات مختلف. یک مطالعه انجام شده توسط یک گروه از دانش آموزان از دانشگاه پرینستون. در یک مهمانی آنها را پر keg با O’Douls که تنها 0.4 درصد الکل. مردم حضور حزب فکر می کردم که آنها نوشیدن چیزی با بالا به اندازه کافی محتوای الکل که آنها شروع به اقدام مانند مستان. این غیر ممکن است تحت شرایط طبیعی پس از O’Douls ناتوان از مردم مست, اثبات این است که یک باور قوی در مورد چیزی می تواند یک اثر در بدن است.

اثر دارونما مردم به مستان حتی اگر نوشیدنی بودم نه مست. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

3. جهانی انسجام پروژه

جهانی انسجام پروژه های در حال اجرا برای حدود دو دهه است. این پروژه قرار داده مولد عدد تصادفی (RNF) در حدود 70 مکان در سراسر جهان است. تحت شرایط عادی این RNGs ایجاد غیر قابل پیش بینی عددی توالی. اما زمانی که چیزی بزرگ اتفاق می افتد در جهان اعداد جلوگیری از ظاهر شدن به صورت تصادفی و در نهایت پوشش بسیار خوبی است.

از جمله رویدادهای مهم شامل حمله به برج های دوقلو در سال 2011. محققان ویژگی این تغییر به noosphere که اشاره به یک پیشنهاد در حوزه آگاهی است که تأثیرات زیست کره و تکامل است. آنها نشان می دهد که زمانی که چیزی اتفاق می افتد که تحت تاثیر احساسات و عواطف تعداد زیادی از مردم noosphere در پاسخ به این که به پایان می رسد موثر بر RNGs و مختل آن تصادفی عددی خروجی.

4. مراقبه و فوتون

Dean Radin این دانشمند ارشد در یون های (موسسه معرفتی علم) انجام شده double-slit experiment در یک اتاق بود که محافظت از ارتعاشات فیزیکی و الکترومغناطیس و سیگنال. دو گروه از مردم تشکیل شده از مراقبه و دیگر غیر-مراقبه خواسته شد تا تصور کنید که آنها تا به حال قرار دادن ذهن خود را در داخل یک جعبه و تماشا فوتون از طریق شکاف. او متوجه شد که مراقبه باعث تغییر قابل توجهی در انتظار موج الگوهای. چندین ذرات ثبت شد در محل مورد انتظار امواج. عمیق تر مراقبه گر با تجربه بیشتر باعث بزرگترین تغییر است.

5. رویاها و صدمات

برخی از مطالعات نشان داده اند که صدمات در رویاهای پتانسیل منعکس شده در بدن انسان است. در یک مورد مشهور, مطالعه, مردی به نام دورگا Jatav که دچار تب حصبه روایت رویای خود را که در آن او یک اسیر در یک قلمرو مرموز.

اسیرکنندگان خود را قطع کرده و پاهای خود را. اما زمانی که اسیرکنندگان متوجه شدم که آنها را شکنجه کرده اند فرد اشتباه آنها متصل به یک جفت از پاها بر روی Jatav. او پس از بیدار Jatav خواهر متوجه شده است که وجود شکاف عمیق در زانو منطقه است. اشعه X نشان داد که چیزی اشتباه وجود دارد با پوست نشان می دهد که زخم شد و احتمالا باعث خواب.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

این فیلم Kung Fu Hustle’ نشان می دهد سلاح های مخفی برای کرک CCP ویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر