پکن (AP) — آمریکا و چین تجارت مذاکره کنندگان وعده داده شده برای ایجاد “شرایط مطلوب” برای انجام آتش بس در خود دولت تعرفه جنگ در طی یک تماس تلفنی جمعه یک مقام چینی خبر داد.

تماس به دنبال یک تهدید توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خروج از توافق اگر پکن نتواند به خرید بیشتر آمریکایی کالاها و خدمات در ازای واشنگتن تعلیق برنامه ریزی شده افزایش تعرفه.

غوطه در فعالیت های اقتصادی و تجاری با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس افسرده چینی تقاضا برای کالاهای خارجی و منحرف رسمی اولویت را از پایان دادن به تعرفه مبارزه است.

رئیس چینی ایران, معاون نخست وزیر لیو او, U. s. Trade Representative رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin وعده داده شده به “ایجاد فضای مطلوب و شرایط” برای اجرای “فاز یک” توافق امضا شده در ماه ژانویه شین هوا گفت.

آن گفت که آنها “توافق برای حفظ ارتباط و هماهنگی” اما داد بدون جزئیات اضافی.

دو دولت را مطرح تعرفه های میلیاردها دلار از هر یک از دیگر واردات پس از سال 2018 در مبارزه بیش از پکن مازاد تجاری و فناوری جاه طلبی. تحت ژانویه توافق

واشنگتن توافق کردند که برای کاهش برخی تعرفه افزایش و به تعویق انداختن دیگران در ازای چه تهمت گفت: یک چینی تعهد به خرید مزرعه کالا و صادرات به ارزش 200 $میلیارد دلار است. پکن از سر گرفته است و خرید از آمریکا سویا اما هنوز به تایید اندازه از هر گونه تعهد.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز “اگر آنها نمی خرید ما فسخ معامله. بسیار ساده است.”

دو دولت هنوز برای اعلام یک جدول زمانی برای مذاکرات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de