مغلوب ساختن پیشی جستن “هنوز مطمئن شوید که ما حتی یک انتخاب” در بازگشایی متحده

توسط DARLENE SUPERVILLE جیل COLVIN و پل وبر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را از ادامه فشار به کشورهای بازگشایی شد به عنوان او در ستایش یکی دیگر جمهوری خواه فرماندار برای عقب دولت coronavirus محدودیت در حالی که استقبال که فرماندار گرگ ابوت از تگزاس به کاخ سفید است. که بازگشایی می آید با وجود تگزاس عدم پاسخگویی دولت توصیه می شود معیار.

تهمت نیز ملی برگزار شد بعد از نماز در باغ گل رز پنج شنبه, دعا برای خط مقدم کارگران و خانواده های کسانی که بیمار افتاده اند.

“تگزاس باز است و بسیاری از مکان های باز هستند. و ما می خواهیم به آن را انجام دهد و من مطمئن هستم که ما حتی یک انتخاب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد. شما می دانید که این کشور نمی تواند اقامت در بسته و قفل شده است و برای سال.”

ابوت بازدید می آید او به عنوان چهره فشار بازگشت به خانه به راه اندازی مجدد اقتصاد تگزاس در یک سرعت سریع تر و حتی به عنوان موارد در دولت خود را در شکوفایی. رستوران ها و خرده فروشان در دولت شده اند مجاز به رزومه محدود سرویس و سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی جمعه.

تنها چند ساعت قبل از ظاهر شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن ابوت حذف زندان به عنوان یک مجازات برای نقض ویروس پادمان هنوز هم در جای خود در تگزاس به دلیل اعتراض بیش از یک دالاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای نگه داشتن کسب و کار خود را در سرپیچی از ابوت محدودیت.

تگزاس است که در میان یک لیست طولانی از ایالت شده اند که به تدریج اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با وجود شکست برای رسیدن به دستورالعمل املای توسط کاخ سفید در ماه گذشته. این دستورالعمل توصیه می کنند که صبر کنید تا آنها را دیده اند دو هفته کاهش موارد مستند قبل از آغاز فاز reopenings.

تگزاس تا به حال بیش از 34,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 940 مرگ و میر. و موارد شده اند تا خزنده. دولت به طور متوسط 1,043 موارد جدید در روز در هفت روز پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در مارس 1, بالاتر از میانگین 846 موارد جدید روزانه در طول هفت روز قبل. که 23 درصد افزایش می دهد.

اما ابوت در پنجشنبه اصرار دولت بود شامل گسترش و ایجاد کرده بود “افزایش نیرو” برای مقابله با ویروس flareups با تمرکز بر زندان های بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و ارشد خانه که در آن ویروس ثابت شده است به خصوص کشنده است.

“آن را مانند قرار دادن یک آتش” گفت: بازتاب زبان مورد استفاده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است دست در رویکرد به بازگشایی روند اصرار دارد که تصمیم گیری تواند به سمت چپ متحده است.

“فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما,” او گفت:. رئیس جمهور است و مشخص نیست چه قدرت او با اشاره به.

در سفر خود به ارائه دنده محافظ برای یک خانه سالمندان در Alexandria, Virginia, معاون رئیس جمهور مایک پنس خار متحده’ بی اعتنایی به صورت فدرال ارشاد گفت که او “بسیار با اعتماد به نفس است که فرمانداران در حال حرکت در راه به عهده دارند.”

“به نظر می رسد به من که کشورهای در حال گرفتن یک رویکرد مرحله به مرحله,” او گفت. “آنها در حال دنبال کردن داده های آنها پس از علم و آنها در حال اجرای این نوع تست و ارزیابی منابع است که در فکر رئیس جمهور دستورالعمل برای باز کردن امریکا دوباره.”

فرمانداران سراسر کشور مبارزه کرده اند, با رقابت اولویت های جلوگیری از مرگ و میر است که می تواند مانع در حالی که تلاش برای کاهش نزدیک-بی سابقه اقتصادی رنج می برند. مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر شده است در تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها به شرایط انسانی و هزینه بازگشت به حالت عادی به عنوان او تلاش می کند تا به سرعت معکوس بحران اقتصادی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“ما به دنبال به جلو به گرفتن با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: بعد اضافه میکند: “ما همه رزمندگان با هم.”

بعد در باغ گل رز رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump ابراز همدردی برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده قبل از ایمان به رهبران مذهبی مختلف وابستگی نماز از یک جداگانه تریبون.

“در روزهای اخیر و هفته کشور ما را تحمل قبر و سختی. ما دعا می کنیم برای هر خانواده زده با غم و اندوه و ویران با غم از دست دادن” و همچنین پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ “به راه انداختن جنگ علیه نامرئی دشمن” نسبت ناروا گفت.

___

وبر گزارش از Austin, Texas. آسوشیتد پرس نویسنده کوین Freking در Alexandria, Virginia کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر