MECHANICSBURG, Pa.–(WIRE کسب و کار)–مارس 8, 2020–

پنسیلوانیا, آمریکا, آب, امروز اعلام کرد که آن را به انتخاب سازمان های زیر را برای دریافت کمک های مالی خود را برای حمایت از COVID-19 امداد رسانی در غرب پنسیلوانیا است. پنسیلوانیا آمریکا آب و آمریکا آب بنیاد خیریه باید با هم متعهد $100,000 به COVID-19 تلاش های امدادی در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

اعلام این شرکت شامل حدود 50.000 دلار در بودجه به پیروی از غرب پنسیلوانیا سازمان:

“شده است وجود دارد هرگز یک مطلب انتقادی در کشور ما به حمایت از یکدیگر و یا قرض دادن یک خیریه دست به جوامع ما و همسایگان ما نیاز به گفت:” مایک Doran, رئيس جمهور از پنسیلوانیا آمریکا آب. “ما می دانیم که مشتریان و کارمندان و همسایگان شده است و شخصا تحت تاثیر این بهداشت عمومی اورژانس. در حالی که ما همچنان مجدانه به ارائه ضروری آب و فاضلاب خدمات به 2.4 میلیون نفر در سراسر کشورهای مشترک المنافع, ما همچنین می خواهم برای حمایت از این کار مهم از سازمان های غیر انتفاعی کمک به مردم از طریق این بهداشت و درمان اضطراری از طریق وعده های غذایی و اجتماعی خدمات پشتیبانی.”

پنسیلوانیا آمریکا آب در خدمت بیش از 770,000 مردم که زندگی می کنند در زیر به غرب پنسیلوانیا, شهرستان:, Allegheny, آرمسترانگ, مهبل, ساقی, مرکز شیپور کلیرفیلد, Fayette, ایندیانا, Jefferson, لارنس, McKean, واشنگتن و وارن.

پنسیلوانیا, آمریکا, آب, یک شرکت تابعه از آمریکا آب (NYSE: AWK) بزرگترین سرمایه گذار متعلق به ابزار آب در کشور ارائه با کیفیت بالا و قابل اعتماد آب و یا فاضلاب خدمات به حدود 2.4 میلیون نفر است. با سابقه قدمت آن به سال 1886 آمریکا, آب ترین و بزرگترین جغرافیایی متنوع ایالات متحده داد و ستد عمومی آب و فاضلاب شرکت آب و برق. این شرکت با استخدام بیش از 6800 حرفه ای اختصاص داده شده است که تنظیم شده و مبتنی بر بازار نوشیدن آب و فاضلاب و دیگر خدمات مربوط به 15 میلیون نفر در 46 متحده است. آمریکا آب را فراهم می کند تمیز و امن و مقرون به صرفه و قابل اعتماد آب خدمات به مشتریان ما را به مطمئن شوید که ما نگه داشتن زندگی خود را جریان. برای اطلاعات بیشتر amwater.com و به دنبال آمریکا آب در Twitter, Facebook و LinkedIn.

مشاهده نسخه منبع در businesswire.com:

تماس با ما: Gary Lobaugh

خارجی, مدیر امور

724-944-5148

[email protected]

کلید واژه ها: پنسیلوانیا, ایالات متحده آمریکای شمالی

صنعت کلید واژه ها: صندوق افزایش, انرژی, انسان دوستی, آب و برق

منبع: پنسیلوانیا آمریکا آب

کپی رایت, کسب و کار سیم 2020.

انتشارات: 05/08/2020 02:10 ب. ظ/دیسک: 05/08/2020 02:10 PM

http://www.businesswire.com/news/home/20200508005448/en

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de