NYPD فاصله دستگیری: بسیاری از غیر سفید پوستان در برابر خشونت

توسط MICHAEL R. سیساک

نیویورک (AP) — یکی تازه ظاهر تصویری اجتماعی فاصله اجرای اشتباه رفته در شهر نیویورک را نشان می دهد یک افسر پلیس در حال اجرا در یک مرد سیاه و پرتاب او را به روی زمین به صورت دهیم ، دیگر نشان می دهد یک افسر مشت زدن یک مرد در سر او دراز دوخته به یک پیاده رو قادر به مبارزه با عقب.

با وجود فشار برای متوقف کردن با استفاده از پلیس برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و نشان داده است که چنین دستگیری به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم رنگ, شهردار, بیل د Blasio ایستاده تمرین روز پنج شنبه گفت: “ما در حال رفتن به حاشیه NYPD.”

“من نمی گیری من بر اساس یک تعداد بسیار کمی از فعل و انفعالات است که به کار گرفته شد ضعیف یا بد رفت” de Blasio گفت. “من در تصمیم گیری من بر اساس میلیون ها نفر از فعل و انفعالات که در حال رفتن به سمت راست.”

فیلم های جدید, ارسال شده آنلاین پس از یک افسر ثبت شد شنبه کشیدن یک تفنگ بی حس کردن در یک مرد و با خشونت او را به زمین ایستاده در تضاد به عکس ها و ویدئو توییتی توسط NYPD نشان دوستانه افسران توزیع ماسک صورت و به آرامی یادآوری مردم به ماندن 6 فوت (2 متر) از هم جدا.

پلیس ناظران می گویند که این رفتار نشان داده شده در فیلم ها نشان می دهد ماموران پلیس اجتماعی با استفاده از فاصله در طول همه گیر به عنوان بهانه ای برای آزار و اذیت مردم رنگ در امتداد خطوط توقف و frisk یک عمل محدود در سال های اخیر است که در آن افسران متوقف کردن مردم در خیابان ها و جستجو در آنها را برای سلاح.

بروکلین دفتر دادستان منطقه آزاد اطلاعات در اواخر روز پنجشنبه نشان می دهد که از 40 نفر دستگیر اجتماعی فاصله نقض حقوق بشر در قصبه از اواسط ماه مارس 35 شد سیاه 4 اسپانیایی بودند و فقط یکی سفید بود. تمام موارد کاهش یافته است.

د Blasio پاسخ در یک صدای جیر جیر: “صرفه جویی در زندگی در این بیماری همه گیر است که کار یکی است. NYPD با استفاده از احضار و بازداشت آن را انجام دهد. اکثر مردم عمل اجتماعی فاصله تنها با صدها نفر از احضاریه صادر شده بیش از 6 هفته است. اما اختلاف در اعداد منعکس نمی کند ارزش های ما. ما باید برای انجام بهتر و ما خواهد شد.”

دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس را به نام حوادث در فیلم “نگران کننده” و گفت: دفتر بررسی و آنها را به تعیین اگر انضباطی توصیه و یا اتهامات جنایی برای افسران ضروری می باشد.

Joo-Kang Hyun, مدیر جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات گفت: زمان آن را برای د Blasio به “گام و حذف NYPD بلافاصله از همه اجتماعی فاصله اجرای.”

یکی از فیلم های جدید نشان می دهد یک افسر با بازوی خود را دوشنبه شب در بروکلین بعد از پلیس می گویند او در زمان “جنگ مواضع” به عنوان افسران کشتی خود را نابرادری در برابر یک تیم ، پلیس می گویند این افراد بخشی از یک گروه که موفق به پراکنده کردن زمانی که گفت به پیروی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

یکی دیگر از ویدئو های ثبت شده روز شنبه را نشان می دهد یک افسر و دستگیری او در بروکلین Brower پارک لحظات پس از مرد شنیده می شد فریاد توهین در افسران تخلیه دوست خود را در دستبند. پلیس گفت: هر دو نفر از اعضای باند با سابقه بازداشت.

دیگر فیلم پست شده در روزهای اخیر نشان داد: یک افسر به عنوان او دراز در یک پیاده رو در حالی که دستگیر و یک تماشاچی بودن slugged در این صورت و پس از او ضبط شده یک افسر دیگر در نظر گرفتن یک نوسان در یک انسان در طول یک هرج و مرج اجتماعی فاصله رفت و برگشت.

“من فکر می کردم پلیس به معنای ده-تشدید وضعیت نه تشدید آن گفت:” نقش بازی کردن اطرافیان, Adegoke Atunbi که ذکر شده برای رفتار آشوبگرانه. “این یک چیز ترسناک می شود بر روی زمین قرار داده. شما باید 6-7 نفر بالای شما. شما هیچ راهی برای دفاع از خود در فکر شما ممکن است بمیرد. آن چیزی است که به ذهن خود را.”

برخی از افسران در فیلم نیست با پوشیدن ماسک محافظ.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: این حوادث باید ارزیابی مورد به مورد و بر اساس آن “پانچ نباید تصور می شود بیش از حد از زور است.” افسران آموزش دیده برای پانچ کسی که موجه به عنوان بخشی از یک افزایش پیشرفت از نیروی او گفت:.

اداره پلیس اجتماعی فاصله گشت را تشدید گاهی اوقات پر تنش روابط بین افسران و شهرستان های مختلف جوامع اقلیت.

هفته گذشته ماموران دو بار قطع شلوغ مجالس ترحیم در بروکلین Hasidic جامعه یهودی به سرکوب اجتماعی فاصله متخلفان. د Blasio دامن زده بخش بیشتر با یک سری از توییت singling از یهودیان برای نادیده گرفتن ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

روز شنبه, افسر, Francisco Garcia شد فیلمی از سیلی و مشت زدن یک مرد 33 ساله Donni رایت و کشیدن او را به یک پیاده رو بعد از درست او را در یک عبور در نزدیکی منهتن مسکن عمومی پیچیده است. گارسیا محروم شد از تفنگ خود را و نشان و قرار داده شده بر روی میز وظیفه در حال بررسی تحقیقات داخلی.

روز یکشنبه پلیس صادر حداقل یک اجتماعی فاصله احضار یک اعتراض سازمان یافته توسط یک همجنسگرایان گروه در خارج از منهتن بیمارستان ایجاد حفره رایگان سخنرانی می کند. د Blasio و شیا در دفاع از این پاسخ غلط استدلال مردم تا به حال هیچ حق اعتراض در طول یک بیماری همه گیر.

دانا لیبرمن مدیر اجرایی نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی گفت: stay-در-خانه و دیگر سفارشات de Blasio صادر شده در پاسخ به بحران را نمی دهد پلیس “نامحدود — و بر خلاف قانون اساسی — اختیار به ممنوعیت همه اعتراض و فعالیت است.”

“حق اعتراض شالوده ملت ما اصول است و هرگز مهم تر در زمان بحران” لیبرمن گفت. “دولت ممکن است دلیلی محدود کردن اعتراض به فعالیت است که در انطباق با مهم بهداشت عمومی دستورالعمل.”

___

به دنبال در توییتر در سیساک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر