بازار کار بحران بازدید ترین آسیب پذیر کارگران سخت ترین

توسط جاش BOAK ALEXANDRA اولسون و مع اندرسون

بالتیمور (AP) — به عنوان coronavirus rampaged در سراسر ایالات متحده آمریکا اقتصاد این کشور در کاهش بی رحمانه مسیر زیان کار, کاهش ساعت و سختی برای آمریکا آسیب پذیر کارگران است.

به 20.5 میلیون شغل از دست رفته در ماه آوریل کاهش یافت و به طور نامتناسبی در آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتینی, دستمزد پایین کارگران و افراد با تحصیلات دانشگاهی. روز جمعه گزارش اشتغال از دولت در بدترین شرایط رکورد در معرض عمیق درز نابرابری در جهان ثروتمندترین ملت و تهدید آنها مطرح نهایی بهبود اقتصادی.

پارادوکس این است که اگر اقتصاد را به طور کامل گزاف گویی پشت همان کسانی که کارگران نیاز به ترمیم شغل در رستوران ها, هتل ها, ادارات, کارخانه ها و انبار تجهیزات پزشکی و سایت های ساخت و ساز. جریان تجارت لولا در توانایی خود را برای ارائه بسته های طبخ غذا, اجرا, کلینیک, ارائه حمل و نقل عمومی و تمیز کردن و نگهداری ساختمان. و درآمد خود را هر چند به طور معمول کم, پشتیبانی از هزینه های مصرف کننده که سوخت بیشتر ایالات متحده در فعالیت های اقتصادی است.

“این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای ظرفیت تولیدی اقتصاد” گفت: استفانی Aaronson مدیر مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز. “اقتصاد کوچکتر است و رشد می کند بسیار کمتر به سرعت زمانی که این کارگران جدا از اشتغال است.”

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس. Latinos و غیر دانشگاهی هستند به شدت متمرکز در مشاغل با دستمزد پایین از جمله کارهایی است که کمک نگه داشتن ملت و تغذیه امن در طول بیماری همه گیر. این گروه نیز در میان اولین برای از دست دادن شغل خود را به عنوان اقتصاد سقوط در یک سرعت بی نظیر در تاریخ آمریکای مدرن.

برای ماه آوریل در حالی که به طور کلی ایالات متحده بیکاری 14.7 درصد رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار بود 16.7%. برای Latinos آن تمام زمان بالا از 18.9%. برای کارگران تنها با یک دیپلم دبیرستان رکورد 17.3%. برای مهاجران 16.5 درصد.

در مقابل نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 14.2%. و تنها 8.4 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی — که اغلب لذت بردن از انعطاف پذیری لازم برای کار از خانه — بیکار بودند.

Latinos به احتمال زیاد رنج می برد به طور نامتناسبی از اخراج زیرا آنها بیشتر احتمال دارد به کار در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش در هتل ها, رستوران ها و میله ها — که در آن کاهش شغل شده اند به خصوص وحشیانه, اشاره, Gbenga Ajilore یک اقتصاددان در مرکز آمریکا پیشرفت لیبرال فکر می کنم تانک.

“این نشان می دهد که زمانی که اقتصاد بهبود ما به عمد در مورد مقابله با موانع ساختاری که محدود کردن اشتغال نتایج این گروه” Ajilore گفت.

گسترده قدر از اخراج گذاشته لخت نابرابری که تحمل مدتها قبل از شیوع ویروسی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب برجسته این کار دستاوردهای به دست آمده توسط اقلیت های خود را در طول سه سال اول در دفتر با اشاره به آنها به عنوان شواهدی وجود دارد که دولت او بود پل ملت شکاف ثروت. اما همه گیر نشان داده است که 11 سال توسعه فراهم نیست خیلی کوسن های مالی به این کارگران بسیاری از آنها در حال حاضر در تلاش برای خرید مواد غذایی و مسکن خود را پرداخت صورتحساب.

در میان آنها اریکا رومرو اهل السالوادور است که به طور ناگهانی از دست داده و کار خود را در ماه گذشته به عنوان یک سرایدار در میدان پستی ساختمان در واشنگتن است. رومرو در سمت چپ بود و بدون بیمه و یا توانایی پرداخت بیشتر از ماهانه وام مسکن در مریلند خانه و سهام او با همسرش دو دختر خود را سه پسر و دو مجموعه از پدربزرگ و مادربزرگ.

شوهر او تا به حال خود را در طول روز کار کاهش می یابد به سه روز در هفته و یک شبه کار تمیز کردن قطع شد. او دریافت کرده است یکی بیکاری را بررسی کنید تا کنون تقریبا به اندازه کافی به حمایت از او قابل توجهی خانواده است.

“جایی که من هستم رفتن به دنبال کار در این بیماری گفت:” رومرو, زندگی می کند که در ایالات متحده در یک وضعیت حفاظت موقت پس از زلزله السالوادور. “این فقط ناعادلانه است.”

بیش از 100 نفر از رومرو اتحادیه فوت کرده اند از coronavirus و 20000 نفر دیگر شغل از دست داده اند با توجه به خدمات محلی کارکنان اتحادیه بین المللی که نشان دهنده 175,000 سرایداران امنیتی doormen و دیگر اموال کارگران خدمات. بسیاری از عدم وضعیت حقوقی در ایالات متحده گفت: Jaime Contreras, معاون رئيس جمهور از اتحادیه های کارگری محلی.

“کسانی که کارگران نمی تواند درخواست برای بیکاری,” او گفت:. “آنها نمی تواند پول محرک است. آنها در تاریکی باقی مانده است. به نظر من این یک اشتباه بزرگ است چرا که این بیماری همه گیر می داند که هیچ وضعیت حقوقی.”

هفت کشور برتر شرکت های تمیز کردن در حال هل دادن کنگره برای حفاظت از حقوق و دستمزد در قالب کمک های مالی و اعتبار مالیاتی. آنها هشدار می دهند که آن را می تواند هفته ها یا ماه به بازسازی نیروی کار خود را در زمانی که تقاضا برای تمیز کردن حرفه ای می تواند به افزایش مدارس و ورزشگاه ورزشگاه و دیگر فضاهای عمومی دوباره باز کنید.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که باید برای بازسازی ماهر شبکه به بالا و فقط به عنوان ما بیشتر از تقاضا است گفت:” جاش فینبرگ مدیر ارشد استراتژی افسر ABM صنایع قرارداد تمیز کردن شرکت.

بسیاری از اقلیت ها که کار در بخش ساخت و ساز و رستوران در صنعت, برای مثال, طراحی و توسعه تخصصی مجموعه مهارت. ماه گذشته شرکت های ساخت و ساز کاهش خیره کننده 975,000 کارگران یک رکورد ماهانه از دست دادن.

در همان زمان خرده فروشان قطع 2.1 میلیون شغل است. مدیریت زباله و خدمات کاهش 1.5 میلیون. رستوران ها و کافه ها ریخته و بی سابقه ای 5.5 میلیون شغل است.

الکس Tellez مشغول به کار بود به عنوان یک متصدی بار و سرور در شیکاگو رستوران استیک زمانی که او گفت: توسط مدیر در اواسط ماه مارس به فایل بیکاری کمک کند. متولد در مکزیک Tellez تا به حال به طور پیوسته نقل مکان کرد تا در صنعت رستوران بیش از 23 سال درآمد تا $60,000 سال برای حمایت از همسر و دو دختر به سنین 3 و 5. اما در حال حاضر او کاهش یافته است چند هزار دلار به بدهی کارت اعتباری برای حمایت فوری او و خانواده گسترده.

Tellez, 43, با توجه به تغییر شغل. او نمی ببینید که چگونه صنعت رستوران می تواند زنده ماندن در آینده با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اقدامات احتیاطی در جای خود به طور نامحدود.

“به عنوان یک متصدی بار من می توانم در خدمت شما مگر اینکه شما یک یا دو پا دور از من,” او گفت:. “این شکسته قلب من که من ممکن است به ترک. من دوست دارم که در این صنعت است. آن شور و شوق من است.”

اولسون و اندرسون گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر