F1 رئیس تداعی “از راه دور” امکان هیچ مسابقه در سال 2020

توسط جروم PUGMIRE

پاریس (AP) — بحث به میزبان فرمول یک مسابقات در ماه جولای در مرحله پیشرفته اگر چه F1 رئیس تعقیب کری اخطار می دهد که “از راه دور امکان هیچ مسابقه ای در سال 2020” باقی مانده است.

اول 10 مسابقه این فصل باید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به از دست دادن درآمد. یاد جایزه بزرگ موناکو شد اوراق برای

آمار و ارقام منتشر شده توسط F1 صاحب آزادی رسانه ها نشان داد در سه ماهه اول درآمد از 39 میلیون دلار در مقایسه با $246 میلیون دلار برای مدت مشابه سال گذشته است. F1 بدهی $2.9 میلیارد دلار است که جبران تولید اضافی نقدینگی از طریق معاملات داخلی.

مالی ضربه بزرگ به این دلیل که فصل باز جایزه بزرگ استرالیا و بحرین GP بودند برگزار شد و در ماه مارس — به این معنی که هیچ تجارت از بلیط و یا درآمد حاصل از پخش حقوق.

“ما به طور فعال با وام دهندگان از یک گردان تسهیلات اعتباری,” کری گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با سرمایه گذاران است. “آنها شده ایم بسیار حمایتی که ما با هم کار کنند برای شناسایی پتانسیل تغییرات … به ما را قادر به حرکت از طریق حالات بالقوه از جمله از راه دور امکان هیچ مسابقه ای در سال 2020 است.”

کری گفت: F1 است furloughed بیش از 50 درصد از نیروی کار خود را در حالی که تیم در حال کار با هم به کاهش بیشتر F1 بودجه کلاه. کلاه برای تیم بود در حال حاضر کاهش به $175 میلیون دلار برای 2021.

“ما در حال حاضر انتظار می رود به جلو حرکت می کند با یک به طور قابل توجهی پایین تر کلاه” برای سال آینده کری گفت.

گزارش های متعددی قرار داده است که رقم $145 میلیون اما تیم هنوز به توافق برسند — با مک لارن فشار به مراتب پایین تر شکل اما فراری نگران است که انداختن به $145 میلیون را به شدت تحت تاثیر نیروی کار خود را.

در این سال F1 مدل های ماشین همچنین توان برای 2021 در نتیجه صرفه جویی در هزینه های توسعه.

برای به دست آوردن از دست رفته زمان مسابقه F1 در حال حاضر به تمدید آن کارخانه shutdown دوره از 35 تا 63 روز به طور موثر اجازه می دهد فصل به طور مداوم اجرا که از ماه جولای.

اگر آن شروع می شود.

“هدف ما این است که برای راه اندازی ما در فصل تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه چهارم و پنجم در اتریش و این احتمال وجود دارد که ما در مسابقه آخر هفته ماه ژوئیه 11 و 12 در اتریش و همچنین” کری گفت. “ما در مراحل پیشرفته قرار دادن با هم یک برنامه اضافی اروپایی نژادها از طریق اوایل سپتامبر است.”

به حداکثر رساندن اروپا F1 است envisaging برگزاری مسابقه در آهنگ های در حال حاضر در تقویم. در میان کسانی که بنا به گزارش ها در نظر گرفته می هوکنهایم در آلمان — where — the ایمولا آهنگ در ایتالیا و پرتغال مدار در پرتیمانو.

“ما در بحث با همه ما مروج و همچنین برخی از آهنگ های که در حال حاضر نه ما 2020 تقویم برای اطمینان از ما کشف تمام گزینه های” کری گفت. “ما دو چالش های اصلی: شناسایی مکان های که در آن ما می توانید برگزاری مسابقه و تعیین چگونه ما حمل و نقل لازم است از همه احزاب و تجهیزات خود را به آن مکان.”

انگلیسی GP احتمالا دنبال اتریش در جولای 19, با, بازگشت به عقب در مسابقات Silverstone.

این فصل می تواند سپس در ادامه بعد از آن در تابستان در کشور مجارستان که در آن Hungaroring مدار است, واقع در حومه شهر خارج رومانی و بلژیک که Spa-Francorchamps پیگیری است که در داخل Ardennes جنگل.

ایده این است که پس از آن به حرکت به اوراسیا و آسیا و آمریکا قبل از عقد با بحرین و ابوظبی در خلیج فارس.

“ما به طور فزاینده ای احساس مثبت در مورد تعدادی از مکان های که قادر و مایل به برگزاری یک مسابقه در این سال” کری گفت. “ما امیدواریم که قادر به اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در بخش دوم از سال است.”

___

بیشتر AP مسابقه: https://www.racing.ap.org و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر