سابق NBA بازیکن شانون قهوه ای متهم تیراندازی 2 نفر

TYRONE, Ga. (AP) — سابق NBA بازیکن شانون قهوه ای اتهامات عنوان شده علیه در حومه آتلانتا پس از او بود که متهم به شلیک یک تفنگ در دو افرادی که به دنبال خانه برای فروش, پلیس گفت:.

قهوه ای, 34 دستگیر شد به اتهام تشدید حمله ناشی از یک حادثه ممکن است 2 در خانه اش در Tyrone, گرجستان. او پس از او نوشته شده اوراق قرضه در روز دوشنبه.

سابق لس آنجلس لیکرز گارد و دو بار قهرمان NBA پلیس گفت که او فکر او در تلاش برای شکستن به خانه اش در مجله آتلانتا قانون اساسی .

زن و شوهر پلیس گفت آنها در منطقه به دنبال خانه و متوجه “برای فروش” ورود به سیستم در مقابل قهوه خانه. آنها گفته محققان جلو باز بود و آنها وارد شده و پس از فریاد نیت خود را به تور خانه.

“آنها اعلام کرد که آنها شنیده ام صدای اذعان آنها و هنگامی که در داخل در برخی از نقطه, آقای براون آمد از طبقه بالا با تفنگ و بازداشت آنها را داد.” فیلیپ نلسون. “مدت کوتاهی پس از آن او اجازه دهید آنها را بروید و آنها اظهار داشت: او شلیک تفنگ خود را نسبت به آنها به عنوان آنها را ترک.”

هیچ کس مجروح شد, نلسون گفت. محققان که در پاسخ یکی خالی پوسته پوشش در صحنه است.

قهوه ای در شهرستان فایتی ذکر شده است برای فروش, پلیس گفت:.

قهوه ای که یک دختر با همسر سابق R&B خواننده مونیکا, بازی های برگزار شده برای دیگر تیم NBA و در حال حاضر در حال پخش در مکعب یخ را Big3 لیگ که ویژگی های سه-در-سه تیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر