کروناویروس و آینده مواد غذایی

شیوع CCP ویروس به سوالات مطرح شده درباره آینده مواد غذایی است. در حالی که عدم رستوران فعالیت آزار کشاورزان رایج است و رو به چشم انداز بالقوه بحران مواد غذایی. همه گیر باعث شده بسیاری از مردم به طور جدی تجدید نظر در ایده های ما در مورد مواد غذایی و تولید و توزیع و مصرف است.

محلی سازی

امکان تامین مواد غذایی به اندازه کافی ترس مردم به اندازه کافی است که علاقه موضعی تولید افزایش یافته است. اگر چه مزارع تعطیل کامیون ها و کشتی های که حمل و نقل مواد غذایی به نقاط مختلف جهان عملیات خود را متوقف کشورهایی که ممنوعیت صادرات مواد غذایی از جمله صادرات به حفظ منابع خود از کاهش به پایین — این و بسیاری از سوالات است طاعون ذهن مردم است. و بسیاری متوجه شده اند که وجود دارد تنها یک راه حل — تولید محلی است.

تولید به صورت محلی و مصرف محلی است. به طور کامل مستقل از نظر تولید مواد غذایی و توزیع یک منطقه می تواند به حفاظت از خود را از یک بحران مواد غذایی. “مردم نگران هستند برای رفتن به سوپر مارکت ها وجود دارد ترس ما ممکن است مجبور به صبر برای رسیدن به سوپر مارکت. که آنچه ما نیاز داریم ؟ من می خواهم برای آمدن به تماس با کسی ؟ من رفتن به مریض؟” کریس جونز, موسس و مدیر عامل تغذیه شهرستانها گفت: به Agritechture.

هوش مصنوعی

استفاده از هوش مصنوعی در مدیریت تولید مواد غذایی و توزیع خواهد شد تا حد زیادی افزایش پست coronavirus مستند. به طور مداوم تجزیه و تحلیل داده ها در مورد زمین های کشاورزی و باروری, بارش, دما, بیماری ها برداشت و هوش مصنوعی در بهینه سازی می تواند مواد غذایی در کل زنجیره تامین به حداقل رساندن ضایعات و کاهش هزینه ها. آن را نیز ممکن است پیش بینی احتمالی و نشان می دهد گام های فوری برای جلوگیری از یک بحران مواد غذایی. مثلا هوش مصنوعی که مورد تجزیه و تحلیل افزایش موارد CCP coronavirus عفونت در چین در ماه ژانویه می تواند به ابداع یک طرح برای تضمین مستمر تامین مواد غذایی نشان می دهد بهبود سازی اقدامات مطلوب مسیرهای حمل و نقل و…. در اوایل.

استفاده از هوش مصنوعی می تواند مواد غذایی منابع و توزیع کارآمد تر. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تنوع بازار

این بیماری همه گیر در حال ساخت تولید کشاورزی فکر می کنم به طور جدی در مورد تنوع بازار. در ایالات متحده سویا معمولا صادر شده به چین از این کشور آسیایی است اشتها بزرگ برای این غذا. صادرات سویا باید کاهش یافت در ماه های اخیر به دلیل کاهش خرید چین. در ماه فوریه ایالات متحده تنها صادر 2.76 میلیون تن سویا که پایین ترین سطح از سال 2004. اگر تولید کنندگان در حال حاضر با معاملات بازارهای متعدد از جمله کاهش شدید هرگز رخ داده است. با توجه به چین به تنهایی سویا از کشاورزان آمار رو با توجه به شرایط منفی بیش از وجود دارد. مانند کشاورزی فروشندگان خواهد شد به احتمال زیاد تمرکز بر گرفتن به عنوان بسیاری از مشتریان از یک بخش وسیع تری از جهان به جای شرط بندی در چند مشتریان.

هواپیماهای بدون سرنشین تحویل

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در حال آزمایش استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در ارائه دستور غذا. با توجه به این مستند و ترس از CCP ویروس این قطعا افزایش توجه است. این واقعیت است که هواپیماهای بدون سرنشین را دریافت نمی کنید در ترافیک گیر کرده و در زمان کمتر به ارائه مواد غذایی است که در حال حاضر یک نقطه بزرگ به علاوه. در بالا از آن با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در طول بیماری های همه گیر را به سهولت نگرانی های مشتری در مورد اینکه آیا مواد غذایی شده است لمس توسط شخص دیگری.

مواد غذایی قرص

تصور کنید که شما تمام روز را در وعده های غذایی به کاهش فقط چند قرص است. این فانتزی نیست اما بسیار ممکن است واقعیت است. با بسته بندی در مواد مغذی لازم و انرژی بدن نیاز به شکل کپسول ما می تواند مقابله با بحران مواد غذایی باعث شرایطی مانند یک اپیدمی ویروسی به راحتی. همه که یک دولت انجام دهد این است که به ذخایر جمله کپسول و توزیع آنها را هنگامی که وجود دارد کمبود مواد غذایی است. سهولت نگهداری و حمل و نقل دیگر مزایای اضافی. تحقیقات بر روی این قرص را در آینده رشد کند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با ویروس CCP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر