به عنوان یک استرالیایی فراموش نکنید که هویت خود را

Op-ed by یان Xia با سردبیر چشم انداز چین بار مستقل زبان چینی رسانه ها در استرالیا.

وجود دارد بسیاری از چینی ها که برخوردار از رفاه و آزادی استرالیا برای سال, اما آنها هرگز واقعا خود را پذیرفته استرالیا هویت. در واقع آنها کاملا خوشحال به دیدن لحظات زمانی که استرالیا می شود خنثی توسط چین است. در واقعیت این است که کاملا مضر به کلی جامعه چینی.

در رسانه های اجتماعی بسیاری از من بپرسید: “آیا تمایل از تبعیض نژادی علیه چینی در استرالیا؟”

پاسخ من این است که همیشه: “در آن وجود ندارد!”, حتی اگر مکالمه با اغلب توسعه یافته به یک بحث داغ.

منطق من ساده و تبعیض نژادی و تنها می تواند تبدیل به یک روند اجتماعی با موافقت دولت و یا در یک کشور بدون مناسب حکومت قانون است. استرالیا یک کشور چند فرهنگی است که به شدت منع تبعیض نژادی در آن قانون است. وجود دارد مطلقا هیچ روند اصلی برای تاسف نژادی نظرات و یا جنگ به عنوان دولت و نخست وزیر آشکارا ایستادگی در برابر تبعیض نژادی.

(Image: Screenshot / YouTube)

استرالیا یک کشور چند فرهنگی است که به شدت منع تبعیض نژادی در آن قانون است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اما در چین آن یک داستان متفاوت است چرا که دولت تایید تبعیض آن را به عنوان مناسب می داند از این رو تبعیض حفظ و قانونی در کشور است. دولت چین باقی می ماند بی تفاوت نسبت به سازمان های اجرای قانون انجام تبعیض و thuggish رفتار زیرا چنین گرایش ها و رفتارهای حفاظت شده توسط قانون در چین است.

شده است وجود دارد بحث گرم در حال انجام بین چین و استرالیا در مورد اینکه آیا باید وجود داشته باشد یک تحقیقات مستقل به منشاء COVID-19. صرف نظر از این که استرالیا مقامات دولتی و یا رسانه ها آنها را تنها هدف یک دولت خاص سازمان یا فردی. هرگز کسی حمله و یا تحقیر کل نژاد یا ملت است. برعکس دیده می شود و از دولت چین و رسانه ها. سردبیر حزب کمونیست چین رسمی رسانه های جهانی بار, Hu Xijin یک پست عمومی که ادعا کرد: “استرالیا یک قطعه آدامس در گیر تنها از چین است.” این پست گرفته تبعیض و thuggish رفتار به یک سطح کاملا جدید.

تصور کنید اگر یک استرالیا سردبیر یک نکته که: “چین یک فاسد گوجه فرنگی تحت پشتی استرالیا” آیا چینی ها قرار داده تا با که ؟ نمی خواهد آنها را به سر و صدا? عجیب آن خاص چینی و استرالیایی ها که همیشه مورد شکایت علیه تبعیض ها نمایش داده می شود غیر معمول تحمل نسبت به هو Xijin را مغرور کرد. آنها را در نظر نمی اظهارات خود به عنوان توهین آمیز نسبت به هر استرالیا.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

چینی و استرالیایی ها که همیشه مورد شکایت علیه تبعیض ها نمایش داده می شود غیر معمول تحمل نسبت به هو Xijin بیانیه در مورد استرالیا که مثل آدامس چسبیده به چین است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بیش از چند سال گذشته ترک کرده اند به نظر می رسد سرد رابطه بین چین و استرالیا است. این نتیجه متضاد ایدئولوژی بین دو کشور. تحت شرایط فعلی استرالیا و چین باید همکاری خود را اصلاح روش ها و کانال های ارتباطی. حتی اگر استرالیا تضمین آزادی بیان به این معنا نیست که, چینی, زندگی در استرالیا باید مجاز به برهم زدن صلح آمیز منظور از جامعه استرالیا و تداخل با جریان اصلی آن تصمیم گیری از طرف خارجی را تحت تاثیر قرار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مقام آمریکایی: CCP ویروس است که یک اقدام تروریستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>