یک فیلم کوتاه: این است چگونه CCP رفتار افراد مشکوک به عفونت کرونا ويروسی

در زمان بحران است که یک فیلم کوتاه به تصویر می کشد که ظالم راه است که در آن حزب کمونیست چین (CCP) در برخورد با افراد مشکوک به آلوده شدن با CCP coronavirus. اما نه همه چیز را تلخ و غم انگیز را به عنوان فیلم نیز نشان می دهد که چگونه یک نگرش مثبت با الهام از تعالیم فالون دافا کمک می کند تا مردم را از طریق حتی در سخت ترین زمان است.

جدا شده و درمانده

این فیلم شروع می شود در یک پلیس کنفرانس اتاق که در آن سر رسمی به یاد underlings او چقدر مهم است برای جلوگیری و کنترل این ویروس به طوری که این حزب می تواند همچنان به حفظ قدرت خود و اطمینان حاصل شود “ثبات اجتماعی است.” او می پرسد و آنها را به پیروی از دستورات کمونیست رهبری اولویت ایمنی و مراقبت از کادرها و رهبران سیاسی.

دستور رهبر که پزشکان که به گسترش شایعات آنلاین (که اساسا بدان معنی است که آنها صحبت می کنند حقیقت این است که این حزب می یابد ناخوشایند) بود بلافاصله دستگیر شد. در زیر توالی های ما دیدن مقامات دولتی به زور کشیدن دور پرسنل پزشکی فقط به این دلیل تصمیم گرفته بودند به مردم هشدار در مورد شیوع بیماری های ویروسی. اما این مردم هستند نه شخصیت مرکزی فیلم است. به جای آنها آموزش ما که چیزی خطرناک تر از شیوع ویروس — دولتی که خاموش کردن هر گونه بحث و گفتگو در موضوع خروج مردم به درک در نی در چنین بحرانی بار.

هسته اصلی داستان حول محور یک خانواده متشکل از دو پدر و مادر و فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ. دو مقام به خانه خود آمده ناخن چند تخته های چوبی بر روی درهای خود را و به آنها هشدار می دهند که آنها را به پا خارج و یا دیگری در معرض خطر بودن شات. به دام افتاده در داخل پدربزرگ نشان داده شده است به یک تب بالا نشان می دهد که او احتمالا شما با CCP ویروس. پدر و مادر به زودی گمان می برند که یکی از فرزندان خود را نیز ممکن است ویروس.

پدربزرگ عصبانی است در حزب کمونیست برای درمان آنها را مانند این, در حالی که مادر فکر می کند از ارتکاب به خودکشی باید چیزی اتفاق می افتد به او ، خانواده می شود و ناامید از دیدن هیچ وجه از استعفا خود را به غفلت توسط دولت و در نهایت می میرند. این زمانی است که امید می رسد در فرم از پسر عموی همسر.

امید می رسد

پسر عموی اصرار دارد که او اجازه داده می شود در داخل. با وجود این پدر و مادر درخواست او را به ماندن در خارج و امن پسر عموی در نهایت موفق به آمد داخل خانه. او باعث می شود خانواده به تماشای یک فیلم در مورد فالون گونگ که در آن شخصیت اصلی کمک می کند تا در درمان سرطان خود را با پیروی از آموزه های معنوی فالون گونگ. خانواده نیز می خواند نه حرف حق از فالون دافا. یکی از بستگان که یک دکتر حرفه ای, می رسد در خانه و خانواده خود را بعد از رشوه دادن به یک مقام رسمی به او اجازه عبور با وجود مقررات قرنطینه. پس از چک کردن درجه حرارت از اعضای خانواده دکتر اعلام کرد که آنها دیگر با این ویروس آلوده.

خانواده متوجه می شود که خود را در معرض فالون دافا است کمک به تندرستی خود را. ناگهان دو مقام که مهر و موم شده خانواده در داخل به نظر می رسد و شروع به عذرخواهی از خانواده است. آنها نشان می دهد که آنها مجبور شده اند به ارتکاب جنایت با توجه به سفارشات است که مردم در حال کشف مرده در خانه های خود را روز بعد که هولوکاست دستگاه های در حال سوختن مردم در 24 ساعت شبانه روز. مقامات بپرسید پسر عموی به آنها کمک کند و عزیزان خود. آنها را به اعضای خانواده خود را به طوری که برای دریافت کمک معنوی. پسر عموی باعث می شود همه خوانند نه حرف حق. این فیلم به پایان می رسد با مردم شعار کلمات فالون دافا.

فالون دافا کمک می کند تا خانواده غلبه بر سختی های مواجه با CCP coronavirus. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در یک صحنه در فیلم دو مقام در کنفرانس اتاق دیده می شود این استدلال چقدر مهم تر از آن است که به صالح نسبت به حفظ قدرت است. آنها ضجه و زاری در دولت پنهان کاری بیش از شیوع و متعدد افرادی که فوت کرده اند با توجه به این عفونت است. افسران تصمیم به محافظت از خانواده به خصوص پسر عموی آنجایی که آنها متوجه است که فالون دافا است که کمک به مردم برای مقابله با مشکلات CCP ویروس.

این صحنه کاملا قطاری بحران چین است که امروز با آن مواجه است — به جای ساختن چیزهای ساده تر برای مردم را به مبارزه با CCP ویروس حزب کمونیست است که ساخت آن را سخت تر فقط به طوری که آن می تواند در قدرت باقی می ماند. به طور طبیعی هر فرد معقول خواهد بود نا امید با این حزب و آن رویکرد به شیوع. در واقع وجود دارد در حال حاضر بحث در مورد چگونه همه گیر ممکن است به عنوان یک ماشه برای نهایی فروپاشی رژیم کمونیستی. تا آن زمان مردم تنها خود را و ایمان خود را به در تکیه می کنند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کروناویروس و آینده غذا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر