Modern تکنیک دوستیابی و تکامل تئوری منجر به این نتیجه رسیدند که انسان ها در شکل کنونی آغاز شده نشات گرفته حدود چند صد هزار سال پیش. با تمام این کشفیات اخیر این فرضیه هنوز هم ایستاده است ؟ ما کشف بشر شواهدی وجود دارد که outdates علمی مدل رو به جلو قرار داده و به شدت دفاع توسط معاصران ما?

یافته های بحث برانگیز

Over گذشته زن و شوهر از قرن ها شده اند وجود دارد چند نتايج ردپای استخوان و آثار آن نقطه نسبت به انسان و نه بر خلاف ما که در زمین راه می رفت برای بسیار طولانی تر از تاسیس تکامل تئوری می تواند ما را به این باور.

با توجه به dailykos.com: “در حالی که وجود بسیاری از paleoanthropologists که احساس می کنید که داده های باستان شناسی نشان می دهد که خارج از انسانهای هوشمند ممکن است شروع به عنوان اوایل به عنوان 100,000 سال پیش باستان شناسی و شواهد DNA برای منشاء انسان مدرن در آفریقا حدود 200000 سال پیش است که نسبتا قانع کننده باشد.”

شواهد باستان ردپای داشت در Laetoli تانزانیا در خاکستر آتشفشانی است که تلقی به حداقل 3.5 میلیون سال پیش. (تصویر: ویکیپدیا / GNU FDL)

اما اسکلتی باقی مانده از انسان قدمت تقریبا 300 میلیون سال کشف شده است. نیز وجود دارد که یافته های انسانی و آهنگ های درون لایه های سنگ است که می توان به بیش از 500 میلیون سال پیش. مصنوعات بازیافت شده از تشکل های هستند که بیش از 600 میلیون سال است.

با توجه به کارل زیمر در کتاب خود اسمیتسونیان صمیمی Guide to Human Origins: “تمام زندگی انسان می تواند ردیابی ریشه های خود را به یک گروه کوچک آفریقایی زندگی می کردند که کمتر از 200 ، 000 سال پیش و گسترش خارج از آفریقا حدود 50000 سال پیش.”

شواهد باستان ردپای داشت در Laetoli تانزانیا در خاکستر آتشفشانی است که تلقی به حداقل 3.5 میلیون سال است. اگر چه این چاپ را نمی توان مربوط به امروز انسان دانشمندان مشهور در این زمینه مانند مریم Leakey به این نتیجه رسیدند که اجداد باستانی ما تا به حال به طرز عجیبی مدرن پا!

با توجه به krishna.com: “به نظر می رسد مجاز به در نظر گرفتن امکان نه تاتل و نه Leakey ذکر شده — که موجودات با انسان مدرن بدن به مطابقت آنها با انسان مدرن پا زندگی می کردند در شرق آفریقا برخی از 3.6 میلیون سال پیش است.”

مثال دیگری بود پیدا کردن یک استخوان ران استخوان در دریاچه تورکانا در کنیا در سال 1972. این نمونه که شبیه به یک انسان رد پای به تاریخ توسط دانشمندان به بیش از 2 میلیون سال است. آنها به این نتیجه رسیدند که استخوان متعلق به یک گونه بود که قبل از انسان احتمال همجنسگرا ماهر.

Michael Cremo برجسته صدا برای در نظر گرفتن یک جایگزین برای داروین نظریه تکامل. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

سوال تاسیس نظریه

چه جای تعجب است که قریب به اتفاق بخش از جامعه علمی نسخ این یافته ها و یا انتخاب خود را به آنها را نادیده گرفت و به سادگی از آنجا که آنها نمی متناسب با تاسیس نظریه تکامل مانند داروینیسم و همکار بررسی مطالعات انجام شده بر روی انسان دوران باستان است. با توجه به این تاسیس نظریه های انسان مدرن مثل ما نمی تواند وجود داشته قبل از 100,000 سال پیش. هنوز هم وجود دارد می توانست خیلی بیشتر بدوی اجداد انسانهای هوشمند قبل از این جدول زمانی.

با توجه به این واقعیت است که تاسیس این نظریه ها در عمل به عنوان یک نقطه مرجع توسط اعضای محترم جامعه علمی برای بشر دوران باستان ما باید مقدار زیادی از اطلاعات واقعی است که تلقی ناقص و یا متناقض است که برگ های اتاق را برای نظریه های جایگزین در مورد تکاملی span مدرن انسان است.

Michael Cremo برجسته صدا برای در نظر گرفتن یک جایگزین به داروین نظریه تکامل. یافته های خود را و مطالعات است باعث شده است مقدار زیادی از بحث در محافل علمی است. کتاب خود با همكاري Richard L. Thompson تحت عنوان ممنوع باستان شناسیاست مجموعه ای از شواهد باستان شناسی نشان می دهد که بشر به دوران باستان است. در اینجا یک بحث او در گوگل. در این ویدئو او را فراهم می کند شواهدی وجود دارد که سوالات تاسیس نظریه تکامل است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین اولین کاوشگر مریخ در حال رفتن به به نام “Tianwen’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de