توسط فرانسیس D’EMILIO

رم (AP) — هر شب هنگامی که کارشناسان بهداشت و درمان به روز رسانی اضطراب ایتالیایی ها در تلویزیونی جلسات در مورد ملت خود را ویرانگر coronavirus شیوع صف از معتبر ارقام شامل تنها یک زن: ثبت نام-مترجم زبان.

و نه یک زن بود در میان 20-عضو کمیسیون منصوب به توصیه دولت در مورد چگونگی و زمانی که ایتالیا می تواند با خیال راحت دوباره باز کردن آن کارخانه ها و فروشگاه ها و مدارس و پارک ها — اختلاف بیشتر از همه خودنمایی میکند چرا که بیش از نیمی از کشور را پزشکان و سه چهارم از آن پرستاران زنان بسیاری در قهرمانانه خط مقدم این بیماری همه گیر.

نه به ذکر است که این سه پژوهشگر که جدا coronavirus در اولین روز از ایتالیا شیوع بودند.

خشم بیش از نابرابری جنسیتی در حال حاضر منفجر شد به باز کردن با برخی از 70 زن از دانشمندان و محققان امضای طومار خواستار دولت شامل زنان virus تصمیم گیری بدن به عنوان یک ماده از “دموکراسی و تمدن است.”

پشتوانه آنها است که یک جنبش مردمی در رسانه های اجتماعی لقب “ما صدای” — یک riff در این راستا حضور سکوت علامت زن-مترجم زبان در اخبار همایش ها.

یک حرکت نیز تسلیم در سنا 16 زن قانونگذاران خواستار دولت برای جبران عدم تعادل است. ده ها تن از زنان در مجلس را پایین مجلس نمایندگان حمایت مشابه حرکت پشت شعارهای مانند “بیایید خودمان را شنیده ام.”

این هفته لیگ برتر جوزپه کونته اذعان تجدید نظر, درخواست از رئیس کمیسیون علمی و فنی کارشناسان ارائه مشاوره به دولت در بازگشایی به کمک طلب کردن زنان به صفوف خود را. او خواست خود را از وزرای کابینه به “حفظ تعادل جنسیتی در ذهن” در راه اندازی نیروهای وظیفه.

“ما خوشحال به کمک به تعمیر خودنمایی خطا” گفت: سناتور. اما بنینو که مبارزه برای چند دهه در ایتالیا برای حقوق زنان.

اما زنان ایتالیایی نگرانی به دنبال فراتر از همه گیر پانل. زنان نگران هستند که بسته شدن مدارس حداقل تا سپتامبر همراه با نگرش فرهنگی انباشته به نفع مردان خواهد آنها را حتی دورتر پشت در نیروی کار است.

با توجه به 2018 اتحادیه اروپا ارقام 53 درصد از زنان ایتالیایی در کشور نیروی کار در مقایسه با 73 درصد برای مردان است. تنها یونان رتبه پایین تر میان اتحادیه اروپا و سازمان ملل: 49% زنان و 70 درصد برای مردان است.

کمبود مقرون به صرفه مراقبت روز و مردان را رد داخلی نقش از جمله کارهای خانه مقصر شناخته شده است برای چندین دهه برای زنان ناتوانی یا عدم تمایل به پیوستن به نیروی کار است.

زمانی که کونته توضیح داد به ملت چگونه ایتالیا خواهد به تدریج خروج از مستند “او گفت: هرگز کلمات’, خانواده, کودکان, مدرسه,’ تا زمانی که یک خبرنگار از او پرسید” اشاره کرد ایرنه Fellin یک محقق ارشد در جنس و امنیتی در امور بین الملل موسسه رم-بر اساس فکر می کنم تانک.

کونته عدم تمرکز در مهد کودک بار مطرح شده برای زنان در ماه های آینده است “یکی از دلایل این خیلی مهم است که یک زن در کمیسیون” ارائه مشاوره به دولت در بازگشایی گفت: دکتر پائولا Romagnani کلیه متخصص است که این طومار را امضا کرده فراخوانی برای ورود به مطالعه و صحبت با رسانه های بین المللی در رم در روز سه شنبه.

در برخی از کشورهای اروپایی مانند سوئد میانه و مدارس ابتدایی و همچنین مهد کودک مدارس باقی مانده اند باز در طول بیماری همه گیر. در فرانسه به شدت زده توسط COVID-19 دولت در حال آماده سازی برای یک مبهوت بازگشایی مدارس با شروع هفته آینده زمانی که این کشور مستند شروع می شود کاسته شود.

“من متاسفانه مطمئن است که در کوتاه مدت وجود خواهد داشت آسیب” به زنان آهسته پیشرفت در بازار کار گفت: والریا Poli یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه تورین که طومار را امضا کردند. او ابراز ترس که در 25 سال حضور زنان در نیروی کار رشد کرده است تنها 8 درصد است.

“اگر زوج باید تصمیم بگیرید که می رود به کار می کنند زمانی که آنها بازگشایی دفاتر این خواهد بود که زنانی که نمی, بازگشت,” از آنجا که بسیاری از زنان کار پاره وقت و یا پرداخت می شود کمتر از مردان گفت: Fellin که همچنین رئیس ایتالیایی شاخه ای از زنان در امنیت بین المللی.

به همین دلیل زنان بودند توبیخ قابل مشاهده برای نقش در طول همه گیر Romagnani با اشاره به این کشور صد ساله فرهنگ است که صفات اعتبار به مردان است. به عنوان بخشی از این میراث تا اوایل دهه 1960 در ایتالیا نیست مجاز به نگه داشتن موقعیت های بالا در شرکت های او اشاره کرد.

Fellin به توافق رسیدند. “من فکر نمی کنم که آنها فکر می کنم زنان نه صالح. آنها فقط آنها را نمی بینید,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان لستر در پاریس و کارل ریتر در رم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de