مقام آمریکایی: CCP ویروس است که یک اقدام تروریستی

ماه پس از CCP coronavirus همه گیر شد و به هر طریقی در سراسر جهان توسط راه بی منطق چینی رژیم کمونیستی صحبت از تحت پیگرد پکن برای ضرر و زیان ناشی شده اند به دست آوردن زمین. آخرین به پیوستن به ارابه موسیقی جدید وزارت امور خارجه, مجلس, Anthony Palumbo که می خواهد COVID-19 همه گیر می شود طبقه بندی شده به عنوان یک عمل تروریستی.

برخورد با CCP ویروس

“اخیرا نشان داد که چین می دانستم که در مورد خطرات ناشی از این ویروس در اوایل و در عین حال هیچ چیز برای جلوگیری از گسترش آن… آن است که به وضوح یک اقدام تروریستی به عمد پنهان کردن یک ویروس مرگبار است که می تواند آلوده میلیون و باعث ویرانی اقتصادی در سراسر جهان است. با این اعلامیه ما می توانیم نه تنها سو چین برای خسارت ما را نیز به دست آوردن دسترسی به صدها میلیارد دلار برای کسب و کار ما تحت خطر تروریسم صندوق بیمه” Palumbo گفت: به عنوان گزارش شده توسط پچ.

چند مقامات پشتیبانی Palumbo پیشنهاد و اعلام کرد که آنها را تشویق رئیس جمهور تهمت به دنبال آن و درمان CCP virus به عنوان یک عمل از تروریسم است. ریورهید Councilwoman Jodi Giglio با اشاره به این که شرکت های آمریکایی در حمایت از زندگی از آنجا که از virus. از آنجایی که آنها در حال حاضر پرداخت حق بیمه به بیمه کسب و کار خود را در برابر اقدامات تروریستی Palumbo پیشنهاد می تواند کمک به این کسب و کار دریافت غرامت به جزر و مد را بیش از این زجر مالی.

(Image: Screenshot / YouTube)

Councilwoman Jodi Giglio با اشاره به این که شرکت های آمریکایی در حمایت از زندگی از آنجا که از virus. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ضمن تهمت و دولت است تا نقشه های به مجازات پکن برای COVID-19 شیوع. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که او می تواند اعمال تعرفه های جدید بر واردات است. در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر رئیس جمهور تایید کرد که او مطمئن است که این ویروس نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی و انتقاد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای اقدام به عنوان یک آژانس روابط عمومی برای دولت چین.

با توجه به پکن ویروس از یک مرطوب بازار در ووهان. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشگاه منشاء سوء ظن ثابت است درست آن می تواند عواقب جدی برای دولت چین پس از آن خواهد ثابت کند که حزب کمونیست بوده است و پنهان کردن حقیقت در مورد ویروس ” مبدا. این را به کسب و کار و دولت ها در سراسر جهان دلیل کافی برای استدلال می کنند که آنها باید برای جبران ضرر اقتصادی رنج می برد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. شده است وجود دارد حدس و گمان است که ایالات متحده می تواند لغو بدهی های خود را به سوی چین برای جبران اقتصادی خود را از دست دادن. رئیس جمهور تهمت نشان داد که او ممکن است نه توسل به چنین اندازه گیری.

به علاوه مجازات چین می تواند یک موضوع حساس پس از آن ممکن است امریکا آسیب پذیر در کوتاه مدت اگر چین به دنبال مقابله به مثل خودداری صادرات تجهیزات پزشکی و مواد مخدر و تجهیزات حفاظت شخصی است که آن را از یک تامین کننده بزرگ است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اظهار داشت که ایالات متحده شد و شرط بندی در چین به تعهدات قراردادی خود را نسبت به تهیه این در چنین زمان بحرانی. برای دراز مدت ایالات متحده ممکن است تصمیم به دنبال جایگزین تامین منابع از دوستانه سازمان ملل برای محصولات بهداشتی.

(Image: Screenshot / YouTube)

برای دراز مدت ایالات متحده ممکن است تصمیم به دنبال جایگزین تامین منابع از دوستانه سازمان ملل برای محصولات بهداشتی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چه چیزی در انتظار در آینده

با توجه به یک گزارش توسط مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP), CCP coronavirus آخرین ممکن است تا 24 سال در آمریکا آن را به توصیه مقامات بهداشتی از کشورهای اسکاتلند و مناطق قبیله ای برای آماده شدن برای بدترین سناریو که شامل امکان داشتن هیچ واکسن و یا به نفع گله ایمنی. مطالعه پیش بینی CCP coronavirus را به گردش در یک الگوی فصلی با شدت آن کاهش در طول زمان است.

در عین حال هند حمل شده نزدیک به 50 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده بسیاری از پزشکان تجویز این دارو به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 با وجود تنظیم کننده و هشدار داد که این دارو ممکن است برخی از عوارض جانبی مانند غیر طبیعی و یا سریع شدن ضربان قلب. تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده بیش از 1,250,000 مردم و بیش از 73,600 مردم فوت کرده اند با توجه به همه گیر شد و 7.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بینش چینی ‘تبعیض’ از طریق Tedros Adhanom

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر