دولت بریتانیا رها کردن زوم به دلیل ترس از تهدید امنیتی

پس از تحقیقات علمی در آزمایشگاه شهروند آزمایشگاه هشدار داد در اوایل ماه آوریل که ویدئو کنفرانس خدمات زوم ارائه یک خطر امنیتی به دلیل استفاده از سرورهای بسیاری از دولت ها و کسب و کار را شروع کرده اند به دنبال جایگزین است. در انگلستان دولت هشدار داده شده است توسط سازمان های اطلاعاتی برای محدود کردن استفاده از زوم از ترس این که چینی جاسوس ممکن است به دست آوردن دسترسی به تماس های ویدئویی.

اجتناب از زوم

انگلستان National Cyber Security Center (NCSC) توصیه مجلس که زوم تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای کسب و کار. برای مسائل است که در مقابله با طبقه بندی اطلاعات NCSC به صراحت هشدار داد که زوم هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به خصوص اگر گفتگو حول چیزهایی که مضر به منافع چینی. یک سخنگوی دولت اعلام کرد که زوم شد و تنها استفاده می شود برای طبقه بندی نشده ارتباطات و سایر خدمات در محل برای تمام ارتباطات مربوط به اطلاعات حساس است.

چنین ارتباطی امن خدمات در دسترس ساخته شده به طور گسترده ای در میان ادارات دولتی برای پاسخگویی به نیازهای متعدد کارمندان دولت که در حال کار از راه دور در حال حاضر. انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) خواسته است تا پزشکان و پرستاران برای جلوگیری از استفاده از زوم برای مجازی قرار ملاقات با بیماران. در عوض اعضای خواسته شده است به استفاده از یک جایگزین تایید مانند BlueJeans برای برقراری ارتباط با بیماران و خانواده های آنان است.

زوم را معرفی کرده است AES 256-bit GCM رمزگذاری در آخرین نسخه خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

“در پرتو جایگزین امن ابزار در دسترس بودن برای ما کارکنان مرکز لندن جامعه بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد است نه توصیه به استفاده از زوم برای بیمار تصویری ملاقات… این است که در خط با تازگی منتشر شده راهنمایی از کمیساریای اطلاعات و NHSX… امنیت اطلاعات بیمار و مسئولیت های خود به عنوان یک کنترل کننده داده ها از اهمیت به اعتماد و ما در ادامه به نقد و بررسی ارشاد ملی در این موضوع” یک بیمه خدمات درمانی گفت: به گزارش تلگراف.

بریتانیا تنها کشور برای محدود کردن استفاده از زوم. تایوان برای اولین بار بود ملت به طور کامل از ممنوعیت خدمات. دولت هند نیز هشدار علیه استفاده از زوم. آلمان قرار داده است برخی از محدودیت. در ایالات متحده آمریکا سنا توصیه کرده است, اعضای, برای جلوگیری از برنامه. شرکت هایی مانند گوگل و اسپیس ایکس را ممنوع کارکنان از های در زوم. نگران منفی پوشش زوم اتحاد خود را به روز رسانی نرم افزار و معرفی چند ویژگی های امنیتی جدید در آخرین نسخه آن از جمله AES 256-bit GCM رمزگذاری بهتر مدیریت رمز عبور کنترل کاربر و غیره.

این شهروند گزارش آزمایشگاه و ممنوعیت تصویب شده توسط دنیای مختلف دولت باید دندانه دار نام تجاری هویت بیش از حد عمیق با مشتریان shying دور از این برنامه در افزایش تعداد. اخیر امنیتی گزارش توسط محققان از Morphisec Labs ساخته شده است که این وضعیت حتی direr برای این شرکت آن را به عنوان هشدار داد که هکرها می توانند دسترسی و رکورد زوم جلسات بدون کاربران حتی متوجه آن است.

Facebook has increased its focus on chat service following Zoom's success. (Image: Screenshot / YouTube)

Facebook افزایش یافته است و تمرکز آن بر روی سرویس چت زیر زوم موفقیت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

رقابت

در ضمن رشد فوق العاده ای از زوم در چند ماه کوتاه است و ظاهرا غول اینترنت مانند گوگل و Facebook نوع عصبانی است. پس از همه این دو شرکت های بزرگ در حال حاضر تمام زیرساخت های مورد نیاز برای تسلط بر ویدئو کنفرانس تو رفتگی در دیوار. در عین حال زمانی که مردم شروع به کار از خانه های خود را با توجه به COVID-19 مستند آن است که زوم که بسیاری از آنها را انتخاب کرد.

قبل از COVID-19 همه گیر شد عناوین زوم فقط حدود 10 میلیون کاربر روزانه. اما در حال حاضر این تعداد به شروع به پریدن کرد عظیم 300 میلیون کاربر. آن است که جای تعجب نیست پس از آن که Facebook و Google که در حال حاضر برنامه های چت در حال حسود از زوم. مارک زوکربرگ آموزش کارکنان به تمرکز بر روی چت تصویری پروژه ها و به تازگی اعلام کرد چندین جدید ویدئو چت با امکانات.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کارل مارکس: این Hater از خانواده

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر