مغلوب ساختن پیشی جستن وتو اقدام به مهار اقدامات خود را علیه ایران

توسط DEB RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه وتو قطعنامه که گفت: او باید یک اشاره از کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “توهین” به ریاست جمهوری.

این nonbinding کنگره قطعنامه معرفی شد اولین بار در خانه پس از ایالات متحده راه اندازی یک حمله هوایی که به کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی. وجود نگرانی در کنگره که تهران و واشنگتن شد و خطرناکی نزدیک به همه از جنگ و برخی از نمایندگان مجلس خواست برای جلوگیری از اقدامات بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن را ممکن است علیه ایران است.

قانون اساسی به کنگره این قدرت را به اعلام جنگ. حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این قطعنامه ضمنی است که خود قانون اساسی قدرت را به استفاده از نیروی نظامی محدود بود به دفاع از ایالات متحده و نیروهای خود را در برابر حمله قریب الوقوع.

“که نادرست است” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “ما در یک خصمانه جهان در حال تحول تهدیدات و قانون اساسی را به رسمیت می شناسد که رئیس جمهور باید قادر به پیش بینی دشمنان ما’ بعدی حرکت می کند و سریع و قاطع عمل در پاسخ. که آنچه من!”

قطعنامه آمد و در پی افزایش درگیری ها بین ایالات متحده و ایران.

تنش ها افزایش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از توافق هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی در سال 2018 و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه ایران است. در ماه مه گذشته ایالات متحده فرستاده شده بیش از هزاران سرباز از جمله دوربرد و بمب افکن و یک ناو هواپیمابر به خاورمیانه در پاسخ به آنچه که آن را به نام رو به رشد تهدید ایران به حمله به منافع آمریکا در منطقه است.

تنش مشخصی زمانی که نیروهای ایالات متحده کشته شدن ایران قدرتمند به طور کلی در ماه ژانویه است. ایران در پاسخ با یک موشک بالستیک حمله به یک پایگاه در غرب عراق را که نیروهای ایالات متحده حضور داشتند. هیچ آمریکایی کشته شدند اما بیش از 100 دچار صدمات مغزی از انفجار.

تهمت نیست مشورت با رهبران کنگره پیش از حمله سلیمانی و وجود نگرانی در کنگره که تهران و واشنگتن شد و خطرناکی نزدیک به تمام کردن جنگ است.

کاخ سفید فرستاده کنگره اطلاع رسانی توضیح منطقی برای کشتن سلیمانی, اما نگه داشته و آن را طبقه بندی شده. برخی از دموکرات ها بودند ديپلمات که تهدید مطرح شده توسط سلیمانی قریب الوقوع بود یا که جایگزین های دیگر به قتل شد دنبال شده در ایمان خوب است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در جریان قانونگذاران مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد که رای گیری در مورد این قطعنامه خواستار قتل سلیمانی “تحریک آمیز و نامتناسب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این قطعنامه بر اساس سوء تفاهم از حقایق و قانون است.

“چهار ماه پیش من در زمان اقدام قاطع برای از بین بردن قاسم سلیمانی در حالی که او در عراق بود. ایران در پاسخ به راه اندازی یک سری از موشک در نیروهای ما مستقر در عراق است. هیچ کس کشته شد که این حملات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: اعتصاب سلیمانی مجاز توسط قانون از جمله جنگ قدرت به استفاده از زور علیه عراق در سال 2002 و ماده دوم از قانون اساسی که به تشریح قدرت ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر