انجمن قلب آمریکا اخبار

برنامه ریزی دقیق با تمرکز بر سلامت روان و اجرای پیشگیری از عفونت شیوه های مهم برای مراقبان در دوران COVID-19.

دبورا دونن ملی رئیس جمهور از پیری شناسی تمرین پیشرفته انجمن پرستاران ارائه می دهد این مشاوره:

– سعی کنید به 90 روز لوازم نسخه; استفاده از یک داروخانه با یک درایو-از طریق و یا خدمات تحویل.

– نقد و بررسی صفحه اصلی مراقبت از منابع آب مقطر برای CPAP ماشین بی اختیاری لباس و لوازم برای شرایط مزمن مانند دیابت و یا بیماری های ریوی.

– پیدا کردن اگر پزشکان در حال انجام بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور. و اگر چنین است چگونه است.

– بدانید چه هنوز هم ممکن است نیاز به در فرد بازدیدکننده داشته است پزشکی و چه کسانی که در حال انجام یک آزمون انجام می شود و یا خون کشیده شده است.

– بحث به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد طرح یا استراتژی برای نظارت بر شرایط مزمن.

– هماهنگ کردن مداوم صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی بازدید و یادگیری پیشگیری از عفونت مراحل. سوال در مورد مجازی بازدیدکننده داشته است.

– تقویت عفونت حفاظت شیوه های اجتماعی مانند فاصله و مناسب دست شستن.

– بحث در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی اولویت اگر بستری شدن در بیمارستان لازم می شود.

– نگه داشتن کلید اسناد از قبیل پزشکی, تاریخ پزشکی, اطلاعات, انتشار فرم ها و دستورات پیش به راحتی در دسترس برای مواقع اضطراری. بهتر است همه چیز را بر روی یک درایو فلش USB است که می تواند به راحتی منتقل می شود و به روز شد.

– کمک به تدبیر و برنامه ریزی برای هر دو شما برای سالم ماندن است که شامل ورزش و تغذیه پوست و خواب کافی.

– محدود کردن اخبار در مورد مصرف coronavirus به یک یا دو ساعت در روز. پیوسته به روز رسانی اخبار به نظر می رسد به علت اضطراب بیشتر است.

– تمرکز بر شادی و قدردانی; ارائه امید و اطمینان داد که “این نیز بگذرد” و “ما در این با هم.”

– تشویق سرگرمی مانند دوخت باغبانی یا پازل و پیدا کردن راه هایی برای کاهش استرس مانند مدیتیشن و یا دعا. دسترسی به بهداشت روانی پشتیبانی در صورت نیاز.

– جشن تولد سالگرد دستاوردهای گذشته و دیگر موارد خوشحال یا خاطرات.

هنگامی که شما عزیزان زندگی به طور جداگانه:

– حفظ فاصله فیزیکی; جلوگیری یا به حداقل رساندن تماس فیزیکی.

– اگر شما نیاز به تماس فیزیکی و شستن دست ها و پوشیدن یک ماسک و دستکش.

– ارائه مواد غذایی نسخه و دیگر منابع; ارائه, تعجب, شاد, مراقبت “بسته است.”

– مطمئن شوید که شماره تلفن خود را و کسانی که از دیگر اورژانس یاران دستی.

– تنظیم یک زمان هنگامی که به طور منظم اتصال از طریق تلفن یا تماس تصویری; تشویق شما عزیزان به رسیدن و ارائه پشتیبانی به دیگران است.

– تقویت اهمیت ماندن در خانه غیر ضروری اجتناب از تماس نزدیک با دیگران و شستن دست ها پس از دست زدن به خارج از موارد مانند تحویل و ایمیل.

یادداشت سردبیر: از آنجا که به سرعت در حال تحول و رویدادهای اطراف coronavirus حقایق و توصیه های ارائه شده در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. بازدید برای آخرین پوشش و بررسی با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و محلی مقامات بهداشتی برای جدید ترین راهنمایی است.

اگر سوالی دارید و یا نظرات در مورد این داستان لطفا به ایمیل .

انجمن قلب آمریکا اخبار را پوشش می دهد, بیماری قلبی, سکته مغزی و مرتبط با مسائل مربوط به سلامت. همه دیدگاه های مطرح شده در انجمن قلب آمریکا اخبار منعکس کننده موضع رسمی انجمن قلب آمریکا.

کپی رایت متعلق به و یا برگزار شده توسط انجمن قلب آمریکا, Inc. و همه حقوق محفوظ است. اجازه داده است بدون هیچ هزینه و بدون نیاز به درخواست برای لینک به, نقل قول, گزیده ای و یا چاپ مجدد از این داستان ها در هر رسانه ای به عنوان طولانی به عنوان متن تغییر داده است و مناسب اسناد ساخته شده است به انجمن قلب آمریکا ، .

مراقبت های بهداشتی سلب مسئولیت: این سایت و خدمات آن را تشکیل تمرین توصیه های پزشکی, تشخیص و یا درمان. همیشه بحث خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تشخیص و درمان از جمله خاص خود را پزشکی نیاز دارد. اگر شما و یا مشکوک است که شما باید یک مشکل پزشکی یا بیماری لطفا تماس بگیرید مراقبت های بهداشتی واجد شرایط حرفه ای بلافاصله. اگر شما در ایالات متحده و تجربه یک اورژانس پزشکی تماس با 911 تماس بگیرید و یا به صورت اورژانس پزشکی کمک بلافاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de