آخرین: روسیه گزارش ثبت افزایش روزانه ویروس موارد

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— قطع بیش از coronavirus موفقیت.

— روسیه سوابق بیش از 11,000 جدید ویروس موارد است.

— صندوق بین المللی پول اعلام $189.5 میلیون به خود اختصاص داده به تاجیکستان.

___

مسکو — روسیه مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 11,000 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه — یک رکورد جدید روزانه سنبله آورده که این کشور در مجموع بیش از 177,000 موارد تایید شده.

روسیه رسمی caseload نتیجه پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه شدن 5 بزرگترین در جهان است. تعداد واقعی موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به هر کسی نمی گرفتن تست شده و بسیاری از افراد آلوده به این ویروس را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

هفته گذشته شهردار مسکو سرگئی سوبیانین پیشنهاد در وبلاگ خود که به عنوان بسیاری از 2 درصد از مسکو 12.7 میلیون جمعیت — بیش از 200 ، 000 نفر — ممکن است با آلوده coronavirus. مسکو در حال حاضر ثبت نام در مورد 93,000 موارد تایید شده.

___

مسکو — صندوق بین المللی پول اعلام کرد تخصیص $189.5 میلیون دلار به تاجیکستان برای کمک به آسیای مرکزی کشور برای مقابله با شیوع کروناویروس.

بودجه “کمک خواهد کرد که جلوگیری از شدید اقتصادی و انسانی اختلال و حفظ مالی فضایی ضروری COVID-19-مربوط به بهداشت و مخارج اجتماعی” یک بیانیه منتشر شده توسط این صندوق در روز چهارشنبه خواند.

تا اواخر مارس تاجیکستان یکی از معدود کشورهایی است که تا به حال گزارش یک مورد جدید کروناویروس. تاجیک مقامات شده اند که انکار این کشور است که تحت تاثیر شیوع هفته نسبت افزایش بیماری های تنفسی به دیگر عفونت ها و ویروس ها. همانطور که از روز شنبه این کشور به مقامات بهداشت ثبت نام نزدیک به 400 مورد تأیید و هشت مرگ و میر.

در آوریل 25, تاجیکستان به دولت دستور داد برای بستن مدارس و سالن های تئاتر و سینما و تعلیق همه تجمع جرم. مقامات همچنین به طور موقت ممنوع صادرات برخی از مواد غذایی مانند غلات و گوشت و تخم مرغ و سیب زمینی.

___

ژوهانسبورگ — تعداد تایید coronavirus موارد در آفریقا پیشی گرفته است 50,000 و مرگ و میر پیشی گرفته اند 2,000. که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آفریقا در حال حاضر 51,698 موارد اما گسترده کمبود تست مواد این معنی است که تعداد واقعی آن ناشناخته است.

آفریقای جنوبی ترین ویروس موارد با بیش از 7,800 بوده ولی تست پافشاریای با بیش از 10000 تست های انجام شده در هر روز.

اما یکی از آفریقا 54 کشور کوچک لسوتو را تایید کرده اند موارد است.

___

پکن — چین است که شعار آن کمک به کشورهای زده coronavirus گفت: آن را فراهم کرده است دولت به طور مستقیم کمک به 150 سازمان ملل از جمله میلیون ها نفر از تست کیت.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای. وحدت و همکاری جامعه بین المللی قدرتمند ترین سلاح برای شکست دادن این بیماری همه گیر” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

آن گفت: چین ارائه شده است در معنی آن از جمله 3.3 میلیون تست کیت 2.6 میلیون لباسهای 53 میلیون ماسک و 729 هواکش میان دیگر منابع.

در ضمن قراردادهای تجاری با 76 کشورها و مناطق و شش سازمان های بین المللی منجر به صادرات 26.6 میلیارد ماسک از جمله 1.5 میلیارد دلار از N95 نوع مورد استفاده توسط کارگران بهداشت 130 میلیون لباس و 48,000 هواکش بین 1 مارس و آوریل 29 وزارت گفت: با استناد به آمار و ارقام گمرکی.

چین در بخش ترویج آن کمک و نقش به عنوان یک منبع از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان یک راه برای منحرف کردن انتقاد که آن را با تاخیر گزارش اطلاعات در مورد شیوع اول شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته. پکن با عصبانیت رد اتهامات از جمله گفته شده است باز و شفاف در طول بحران است و کشورهایی مانند آمریکا و حیف و میل این فرصت را در چین ارائه شده بهتر است آنها را به آماده شدن.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد است که افزایش درخواست تجدید نظر خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در شکننده و آسیب پذیر کشور از $2 میلیارد دلار به 6.7 میلیارد دلار است.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock تصریح کرد که اوج این بیماری همه گیر است و انتظار نمی رود به آمار فقیرترین کشورهای جهان به مدت سه تا شش ماه. اما او گفت که در حال حاضر وجود دارد و شواهد از کاهش درآمد و شغل ناپدید منابع غذایی کاهش و افزایش قیمت و کودکان گم شده و واکسن و وعده های غذایی.

پس از درخواست تجدید نظر اصلی در مارس 25, U. N. گفت: 1 میلیارد دلار مطرح شده برای حمایت از تلاش های سراسر 37 شکننده کشور برای مقابله با COVID-19.

به روز شده درخواست, راه اندازی پنج شنبه شامل نه اضافی آسیب پذیر کشور: بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

Lowcock گفت: “در فقیرترین کشور ما در حال حاضر می توانید ببینید اقتصاد پیمانکاری به عنوان صادرات درآمد حواله و گردشگری ناپدید می شوند.

“مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر” او هشدار داد. “شبح چند قحطی شدند.”

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی می گوید آن را گسترش بشردوستانه محموله از ماسک به کشورهای دیگر در میان پایانی داخلی موارد coronavirus.

در این کشور مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر وزیر لی Eui-kyung پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در مجموع از 70 کشور درخواست کرده بود برای ماسک محموله از کره جنوبی.

لی می گوید کره جنوبی را به تمرکز بر روی کمک به کشورهای با بزرگتر شیوع بیماری که به فوریت نیاز به ماسک. او می گوید دیپلماتیک و امنیتی روابط نیز در نظر گرفته شود قبل از انتخاب آن کشورهای کره جنوبی حمایت خواهد کرد.

لی می گوید: کره جنوبی دولت خواهد خرید ماسک به صورت رایگان در خارج از کشور مقررات و یا اجازه می دهد شرکت های داخلی به صادرات آنها. از ماه مارس در کره جنوبی تا حد زیادی ممنوع صادرات از ماسک است.

در اوایل روز شنبه, کره جنوبی گزارش داد چهار ویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته در ادامه, رکود, اخبار موارد در کشور است.

___

نیویورک — دموکراتیک اعضای هیأت دولت از انتخابات ثبت درخواست چهارشنبه از یک قاضی فدرال را در بازگشت از نیویورک ریاست جمهوری اولیه.

درخواست تجدید نظر توسط هیئت مدیره کمیسر اندرو Spano و اعضای دیگر می آید یک روز پس از ژوئن 23 اولیه ابقاء شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس در منهتن گفت که لغو آن خواهد بود خلاف قانون اساسی و محروم خارج نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و اندرو یانگ از نمایندگی مناسب در کنوانسیون دموکراتیک.

تورس گفت: وجود زمان کافی قبل از اولیه به طرح نحوه انجام آن با خیال راحت.

تورس’ تصمیم را پس از وکلا برای ساندرز و یانگ استدلال دوشنبه که مشتریان خود را می تواند صدمه غیر قابل جبرانی.

در خواست اظهار نظر در مورد درخواست تجدید نظر یکشنبه شب ساندرز’ وکیل آرتور شوارتز گفت: آن را ناامید کننده و وجود دارد راه امن به یک اولیه در ژوئن 23.

دموکراتیک اعضای هیأت دولت در انتخابات رای دادند و در هفته گذشته به انصراف از ریاست جمهوری اولیه حتی اگر نیویورک هنوز برنامه ریزی برای برگزاری آن کنگره و دولت-سطح مقدماتی ژوئن 23.

___

پکن — چین روز پنجشنبه اعلام کرد تمام مناطق کشور پهناور شده است کاهش داد و از بالا به پایین ویروس در معرض خطر به عنوان تعداد موارد جدید می افتد نزدیک به صفر و هیچ مرگ و میر گزارش شده در بیش از سه هفته.

آخرین منطقه را کاهش داد بود لینکو شهرستان و خارج از شهرستان از مودنجینگ در استان هیلونگجیانگ که در مرزهای روسیه و در کجا اخیر سنبله در موارد گزارش شده بود. مقامات تعطیل اورژانس بیمارستان صحرایی در منطقه پس از بسته شدن مرز زمینی و دقیق اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد به طور موثر به ارمغان آورد و تعداد موارد جدید به صفر است.

ملی چین اداره بهداشت و درمان به گزارش روز پنج شنبه فقط دو coronavirus موارد هر دو از آنها آورده شده از خارج از کشور و گفت: 295 نفر باقی مانده در بیمارستان با COVID-19. یکی دیگر از 884 نفر تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت در حالی که هیچ نشانه ای ندارند.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,885 مورد از این ویروس است که اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان.

___

سئول کره جنوبی — هواپیماهای نظامی استفاده می شود برای حمل و نقل 500,000 ماسک در نظر گرفته شده برای ایالات متحده جانبازان از 1950-53 جنگ کره به کره جنوبی گسترش تلاش ها برای کمک به کشورهای دیگر در مقابله با کروناویروس در حالی که خود را شیوع بیماری را کند می کند.

کره جنوبی وزارت دفاع گفت: این C-130J محموله هواپیما را ترک از یک پایگاه هوایی در جنوب شهر Gimhae در روز جمعه.

این وزارت می گوید یکی دیگر از 500,000 ماسک توزیع خواهد شد به کره جانبازان جنگ در کشورهای دیگر از طریق دیپلماتیک و دفاتر که آنها را قادر به دریافت آنها را در اواسط ماه مه و یا قبل از آن.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش چهار مورد جدید از این ویروس و یک مرگ آوردن ملی در مجموع به 10,810 و 254 مرگ و میر. این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس گذشته شاهد روزانه پرش به بیش از 100 در تاریخ 1 آوریل.

کره جنوبی از ماه مارس ممنوع اعلام کرده است صادرات از ماسک ها و کانال بیشتر در داخل کشور تولید ماسک به داروخانه ها که در آن مردم در حال حاضر محدود به خرید سه ماسک در هر هفته است. در سراسر کشور سهمیه بندی برنامه شدید تلاش در آرام کردن خشم عمومی بیش از کمبود اما مقامات می گویند عرضه کرده است در حال حاضر تثبیت شده است و این کشور ممکن است ارسال مطلب ماسک های خارج از کشور در یک سطح است که نمی مختل داخلی استفاده کنید.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر