آخرین: لیون رئیس جمهور امیدوار به معکوس لغو

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

رئیس جمهور فرانسه باشگاه های فوتبال لیون می گوید او امیدوار است با از سرگیری لیگ آلمان می تواند بی درنگ برگشت از تصمیم به پایان فصل در کشور خود.

بالا دو لیگ در آلمان داده شده است متهور برای بازی در خالی استادیوم پس از دیدار آنگلا مرکل و دولت فرمانداران.

10 باقی مانده لیگ مسابقات در فرانسه لغو شد هفته گذشته است. پاریس سنت ژرمن اعلام شد قهرمان و لیون به پایان رسید در خارج از اروپا در مکان هفتم است.

لیون رئیس جمهور Jean-Michel Aulas می گوید در ورزش روزانه l’equipe وب سایت “آن را نمی ممکن است خیلی دیر به تصور … چیزی منسجم در سطح سیاسی.”

او اضافه می کند که “با تطبیق با ما و روش ما می تواند احتمالا به پایان رسید لیگ.”

Aulas استدلال برای یک سیستم حذفی به پایان لیگ با اواخر ماه اوت و محفوظ امکان به ادعای خسارت او حدود ده میلیون یورو (دلار).

___

این Kontinental لیگ هاکی می گوید که نمی خواهد نام یک قهرمان پس از آن متوقف فصل بخشی از راه را از طریق پلی آف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روسیه بر اساس لیگ تعطیل در مارس اما نمی بلافاصله تصمیم نهایی جدول رده بندی خواهد شد. لیگ به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود قوی ترین در خارج از NHL.

این KHL می گوید: هشت تیم هنوز هم در بازی های حذفی در این فصل به پایان رسید خواهد شد و حکومت به عنوان به طور مشترک در پایان در هشت موقعیت های بالا.

___

باشگاه های فوتبال از آلمان را در دو بخش مورد بحث تنظیم تاریخ به سر فصل معلق میان coronavirus بیماری همه گیر. آن می تواند به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

آلمانی لیگ فوتبال را گزارش هیئت مدیره به نفع یک شروع تاریخ 15 مه اما برخی از باشگاه ها می خواهم آن را بعد از آن.

Werder Bremen ورزشی مدیر فرانک باومن پشت یک مه 23 شروع به “کاهش خطر آسیب” با آموزش بیشتر و به دلیل برخی از باشگاه ها پاک شد به بازگشت به آموزش زودتر از دیگران. ماینز می خواهد دو هفته برای آماده سازی.

لیگ داده شد متهور جمعه به بازی در خالی استادیوم پس از دیدار آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و دولت و فرمانداران.

بیشتر تیم در حال بازگشت به تمرینات تیم به جای کار در گروه های کوچک.

Borussia Mönchengladbach است سرگیری آموزش کامل رغم آنچه که نام آن را “بسیار مثبت” coronavirus آزمون برای یک بازیکن و یک عضو هیات. این باشگاه می گوید: این بازیکن پس از آزمایش منفی دو بار و عضو هیات منزوی در خانه پس از یک تست منفی.

___

برشا کاپیتان Daniele Gastaldello می گوید کل تیم ملی مخالف از سرگیری سری یک فصل فوتبال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Gastaldello می گوید, ایتالیایی, روزانه, La Repubblica “ما احساس نمی امن است. آنها درخواست آمریکا برای از سرگیری آموزش و به عقب بر گردیم بر روی زمینه حق دور … در آن قرار دادن تمام بازیکنان ایمنی در خط.”

او می گوید: “من صحبت کردن برای من و هم تیمی های من” و می افزاید: آن را به ارزش آن نیست “اگر قیمت از سرگیری است ما گرفتن به طور جدی زخمی شدند.”

اکثر باشگاه ها در لیگ ایتالیا در حال حاضر آموزش به صورت فردی در این هفته اما آخرین محل برشا یکی از holdouts.

برشا یکی از مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس اما Gastaldello می گوید او هرگز مورد آزمایش قرار.

او می گوید: “ما می دانیم که اگر ما تا به حال آن را تنها یک بار آنها را تست ما قبل از آموزش است.”

برشا رئیس ماسیمو Cellino نیز پر سر و صدا حریف برای از سرگیری فصل اما می گوید این دلیل است که او می خواهد باشگاه خود را برای جلوگیری از سقوط.

دولت ایتالیا هنوز تایید از سرگیری این فصل است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر