آخرین: قایق رانی بدن برنامه ریزی در مورد بازی های المپیک لغو شد

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

بین المللی قایق رانی فدراسیون می گوید آن است که برنامه ریزی بودجه خود را در مورد بازی های المپیک توکیو دریافت لغو شد در سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ICF می گوید هیئت مدیره خود را “تصویب دو بودجه حالات” تا سال 2022 در نظر گرفتن “شانس هیچ رقابت یا بازی های المپیک در سال 2021.”

ICF است که با توجه به حدود 16 میلیون دلار از کمیته بین المللی المپیک به عنوان یک سهم از درآمد حاصل از به تعویق افتاد توکیو بازی.

ICF به تعویق انداخته است و یا لغو تمام رویدادهای بین المللی از طریق اوت. آن است که با توجه به انتخابات کنگره در ماه دسامبر زمانی که رئیس جمهور خوزه Perurena مراحل پس از 12 سال.

___

المانی, فوتبال, لیگ, مدیر عامل مسیحی Seifert می گوید بوندسلیگا فصل خواهد شد و در مارس 16.

مسابقات برگزار خواهد شد در خالی استادیوم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعلام می آید یک روز پس از آنگلا مرکل صدر اعظم این کشور از 16 دولت فرمانداران توافق فصل می تواند از سر گرفت.

بوندسلیگا بود به حالت تعلیق در مارس 13 با نه دور باقی مانده است. Seifert می گوید: لیگ دوباره آغاز خواهد شد که در آن به سمت چپ خاموش.

Seifert صحبت شد و پس از یک ویدئو کنفرانس با اعضای از کشور 36 باشگاه در دو بخش. بخش دوم را نیز سر در مارس 16.

___

فرانسه فدراسیون تنیس می گوید آن را بازپرداخت بلیط خریداری شده برای باز فرانسوی به دلیل عدم قطعیت مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رس-دادگاه در مسابقات Roland Garros در ابتدا قرار بود برگزار شد 24 مه-ژوئن 7 اما موکول شده است برای سپتامبر. 20-Oct. 4.

این FFT می گوید آن را “گرفته است تصمیم به لغو و بازپرداخت تمام بلیط های خریداری شده برای اصلی تاریخ Roland Garros.”

این FFT نیز همکاری نزدیک با مقامات فرانسوی “برای ایجاد اقدامات لازم است که اطمینان از سلامت و امنیت از همه مهمانان از حضور در این مسابقات است.”

بازپرداخت خواهد شد دریافت شده توسط پایان ماه مه و جدید, فروش بلیط, روش باز خواهد شد اگر مسابقات پیش می رود.

___

فرمول یکی می گوید منچستر سیتی رو به جلو Sergio Aguero, رئال مادرید تیبو کورتوا دروازه بان و هافبک بارسلونا آرتور خواهد شد رقابت در کنار رانندگان در آخر این هفته مجازی اسپانیایی جایزه بزرگ.

چارلز لکلرک Lando نوریس, Alex Albon آنتونیو Giovinazzi جورج راسل و نیکلاس Latifi خواهد بود که رانندگان F1 در یکشنبه رویداد.

Aguero خواهد در مسابقه ردبول در کنار Albon. کورتوا اجرا خواهد شد برای آلفا رومئو در دوم مسابقه مجازی. آرتور خواهد بود با هاس.

گلف باز ایان Poulter خود را ظاهر سوم با رنو.

مجازی اسپانیایی GP برگزار خواهد شد در همین آخر هفته مسابقه واقعی برنامه ریزی شده بود به اجرا در بارسلونا-کاتالونیا مدار. در این مسابقه تشکیل شده از یک جلسه مقدماتی و 33 دامان نژاد.

F1 فصل هنوز شروع نشده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

این جبل الطارق فدراسیون فوتبال می گوید آن را اعلام کرده لیگ فصل پوچ و خالی با هیچ قهرمان.

دو تیم برتر در لیگ اروپا شد و سنت جوزف است که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث نجومی به حالت تعلیق درآمد. فدراسیون می گوید: آنها خیلی در این رده بندی آن را نمی تواند اعلام کند یک قهرمان “در منافع ورزشی یکپارچگی است.”

فدراسیون هفته گذشته گفت که در دولت مشاوره فصل نمی تواند تکمیل شود توسط یوفا-پایان مهلت تعیین شده برای جبل الطارق جولای 20.

اروپا را در فصل آینده لیگ قهرمانان دور مقدماتی. سنت جوزف و سوم جای لینکلن قرمز Imps را وارد هفته بیستم لیگ برتر.

___

رئیس جمهور فرانسه باشگاه های فوتبال لیون می گوید او امیدوار است با از سرگیری لیگ آلمان می تواند بی درنگ برگشت از تصمیم به پایان فصل در کشور خود.

بالا دو لیگ در آلمان داده شده است متهور برای بازی در خالی استادیوم پس از دیدار آنگلا مرکل و دولت فرمانداران.

10 باقی مانده لیگ مسابقات در فرانسه لغو شد هفته گذشته است. پاریس سنت ژرمن اعلام شد قهرمان و لیون به پایان رسید در خارج از اروپا در مکان هفتم است.

لیون رئیس جمهور Jean-Michel Aulas می گوید در ورزش روزانه l’equipe وب سایت “آن را نمی ممکن است خیلی دیر به تصور … چیزی منسجم در سطح سیاسی.”

او اضافه می کند که “با تطبیق با ما و روش ما می تواند احتمالا به پایان رسید لیگ.”

Aulas استدلال برای یک سیستم حذفی به پایان لیگ با اواخر ماه اوت و محفوظ امکان به ادعای خسارت او حدود ده میلیون یورو (دلار).

___

این Kontinental لیگ هاکی می گوید که نمی خواهد نام یک قهرمان پس از آن متوقف فصل بخشی از راه را از طریق پلی آف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روسیه بر اساس لیگ تعطیل در مارس اما نمی بلافاصله تصمیم نهایی جدول رده بندی خواهد شد. لیگ به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود قوی ترین در خارج از NHL.

این KHL می گوید: هشت تیم هنوز هم در بازی های حذفی در این فصل به پایان رسید خواهد شد و حکومت به عنوان به طور مشترک در پایان در هشت موقعیت های بالا.

___

باشگاه های فوتبال از آلمان را در دو بخش مورد بحث تنظیم تاریخ به سر فصل معلق میان coronavirus بیماری همه گیر. آن می تواند به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

آلمانی لیگ فوتبال را گزارش هیئت مدیره به نفع یک شروع تاریخ 15 مه اما برخی از باشگاه ها می خواهم آن را بعد از آن.

Werder Bremen ورزشی مدیر فرانک باومن پشت یک مه 23 شروع به “کاهش خطر آسیب” با آموزش بیشتر و به دلیل برخی از باشگاه ها پاک شد به بازگشت به آموزش زودتر از دیگران. ماینز می خواهد دو هفته برای آماده سازی.

لیگ داده شد متهور جمعه به بازی در خالی استادیوم پس از دیدار آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و دولت و فرمانداران.

بیشتر تیم در حال بازگشت به تمرینات تیم به جای کار در گروه های کوچک.

Borussia Mönchengladbach است سرگیری آموزش کامل رغم آنچه که نام آن را “بسیار مثبت” coronavirus آزمون برای یک بازیکن و یک عضو هیات. این باشگاه می گوید: این بازیکن پس از آزمایش منفی دو بار و عضو هیات منزوی در خانه پس از یک تست منفی.

___

برشا کاپیتان Daniele Gastaldello می گوید کل تیم ملی مخالف از سرگیری سری یک فصل فوتبال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Gastaldello می گوید, ایتالیایی, روزانه, La Repubblica “ما احساس نمی امن است. آنها درخواست آمریکا برای از سرگیری آموزش و به عقب بر گردیم بر روی زمینه حق دور … در آن قرار دادن تمام بازیکنان ایمنی در خط.”

او می گوید: “من صحبت کردن برای من و هم تیمی های من” و می افزاید: آن را به ارزش آن نیست “اگر قیمت از سرگیری است ما گرفتن به طور جدی زخمی شدند.”

اکثر باشگاه ها در لیگ ایتالیا در حال حاضر آموزش به صورت فردی در این هفته اما آخرین محل برشا یکی از holdouts.

برشا یکی از مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس اما Gastaldello می گوید او هرگز مورد آزمایش قرار.

او می گوید: “ما می دانیم که اگر ما تا به حال آن را تنها یک بار آنها را تست ما قبل از آموزش است.”

برشا رئیس ماسیمو Cellino نیز پر سر و صدا حریف برای از سرگیری فصل اما می گوید این دلیل است که او می خواهد باشگاه خود را برای جلوگیری از سقوط.

دولت ایتالیا هنوز تایید از سرگیری این فصل است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر