Penn State coach James Franklin said Wednesday he is confident the college football season will be played in some form despite the extreme uncertainty caused by the coronavirus pandemic. Chris Knight | AP file photo

Penn State مربی جیمز فرانکلین گفت: او با اعتماد به نفس کالج فصل فوتبال برگزار خواهد شد در برخی از فرم با وجود عدم اطمینان شدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کریس شوالیه | AP فایل عکس

<p>Penn State coach James Franklin said the health of the players will be the No. 1 concern when formulating a plan for playing the next college football season.</p> <p>Gene J. Puskar | AP file photo</p>

Penn State مربی جیمز فرانکلین گفت: سلامت بازیکنان خواهد بود شماره 1 نگرانی هنگامی که تدوین یک طرح برای بازی بعدی فوتبال کالج فصل است.

ژن J. Puskar | AP فایل عکس

جیمز فرانکلین شنیده اعتراض. گله مند مورد احتمالا به تاخیر انداختن و یا کوتاه کالج فصل فوتبال. در مورد پتانسیل های با جمعیت محدود و یا هیچ در تمام.

حتی در مورد امکان یک 2020 فصل در حال بازی در ترم بهار 2021.

اما Penn State مربی است مایل به در نظر گرفتن همه آن را. زیرا جایگزین کامل لغو فاجعه بار خواهد بود به ورزشی ادارات و شهرهای سراسر کشور است.

Penn State و اطراف آن جامعه متفاوت هستند به عنوان برنامه فوتبال درآمد برای پرداخت بقیه از مدرسه در برنامه های ورزشی و بازی های ارائه بحرانی تقویت اقتصاد محلی.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای آن را به کار اگر ما می توانیم” فرانکلین گفت: روز شنبه در یک تماس تصویری با خبرنگاران. “تا زمانی که همه برای رفتن به امن امن و سالم است.”

در نهایت که می تواند به معنای فداکاری است.

“من باز و انعطاف پذیر برای انجام هر آنچه که ما احتمالا می تواند آن را به کار” فرانکلین گفت. “اگر ما آن را به کار وجود دارد در حال رفتن به یک معضل اساسی در سراسر هیئت مدیره.

“است که می تواند در کوتاه فصل است که می تواند یک فصل کامل است که می تواند یک فصل کامل با طرفداران که می تواند یک فصل کامل اما جزئی طرفداران. … ما فقط ما فقط باید به یک ذهن باز به هر حال رفتن به مانند نگاه کنید و دوباره بازگشت و اعتماد به کارشناسان است.”

فرانکلین آخرین مجازی کنفرانس مطبوعاتی شده بود در پایان ماه مارس و دو هفته پس از Nittany Lions و بقیه ورزش در کشور توقیف برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

بیش از یک ماه بعد از آن هنوز هم وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات وقتی که می آید به از سرگیری بازی.

در حالی که طرفدار لیگ شده اند تدوین برنامه به عنوان به چگونه به حرکت رو به جلو در طول چند ماه آینده — به احتمال زیاد بدون طرفداران در حضور و غیاب — فوتبال کالج است که در یک سخت تر نقطه.

بازیکنان پرداخت نشده و آنها هیچ اتحادیه به مجموع مقرون به صرفه شرایطی که در آن آنها را از سر تمرین و بازی با یک واکسن هنوز هم انتظار می رود چند ماه دور.

کمیسیون از کنفرانس اصلی که قبلا گفت که در حال بازی فوتبال برای اولین بار نیاز است که کالج ها که رفته اند به آموزش از راه دور در تمام مناطق کشور قادر به استقبال دانشجویان به محوطه دانشگاه.

چندین روسای دانشگاه ها اعلام کرده اند که نیت خود را برای بازگشایی این سقوط هر چند این برنامه را مشروط به تحول شرایط بهداشتی.

Penn State ساخته شده است که هیچ اعلامیه فقط رتبهدهی نشده است. این دانشگاه قصد دارد با برگزاری هر دو از تابستان آن جلسه از کلاس های آنلاین, اما اجازه داده است که دانش آموزان به طور بالقوه می تواند شروع به بازگشت به سمت پایان جلسه دوم اگر شرایط بهبود به اندازه کافی.

یک دولت بیش از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: روز شنبه بر روی پل Finebaum نشان می دهد که آن را “خیلی زود به می دانم که” آیا فوتبال کالج برگزار خواهد شد در دولت خود را در پاییز.

“هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که ساخت آن تا” DeWine گفت. “و من قصد ندارم به آن را تشکیل می دهند.”

Penn State را بازکن است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5 برابر ایالتی کنت در حد ورزشگاه اما مدیر ورزشی شنی باربور گفت: در ماه گذشته که بازیکنان ممکن است نیاز به بیش از شش هفته به سطح شیب دار تا از مطبوع به شیوه های, به بازی, به ویژه بدون بهره گیری از بهار فوتبال و معمولی خود را آموزش رژیم.

فرانکلین گفت: دوره می تواند کوتاه اگر لازم باشد با استناد به خود بازی روز در ایست سترودسبورگ در اوایل 90s.

“زمانی که من بازی فوتبال کالج شما وجود ندارد, تمام تابستان” فرانکلین گفت. “شما در خانه کار خود را. شما می خواهم نشان می دهد و در اردوگاه های آموزشی به مدت سه هفته یا یک ماه و شما می خواهم برود و بازی کند.

“شما قطعا می توانید آن را در کمتر از شش هفته. من فکر می کنم شما می توانید آن را در یک ماه به دلیل این که چگونه از آن بود که همیشه قبل از اجرا.”

تکنولوژی نیز کمک می کند تا قدرت کارکنان ماندن در تماس با بازیکنان به خیاط تمرین برنامه های مبتنی بر تجهیزات و یا عدم آن در دسترس به آنها را در خانه های خود.

از صحبت های او با بازیکنان فرانکلین معتقد است که آنها خواهد شد بسیار مشتاق به بازگشت به روال و پشت بر روی زمینه.

“آنها در حال رفتن برای اجرا به” فرانکلین گفت. “آنها می خواهند به بازگشت. بسیاری از این بچه ها رفته اند به موقعیت های مختلف در خانه. ما بازیکنان از تمام زمینه های مختلف است.”

اما نه هر خانواده خواهد بود. و برخی از بازیکنان ممکن است به وزن بالا خطر اگر آنها یک وضعیت پزشکی است که حتی چیزی شبیه به آسم می تواند آنها را بیشتر در معرض coronavirus.

“نیز وجود دارد رفتن به 10 درصد شاید کمی بالاتر یا پایین تر که راحت نیست, آمدن و یا خانواده خود را با راحت نیست آنها را در آینده” فرانکلین گفت. “این خوب است. اگر شما راحت نیست آینده را و شما می خواهید به ماندن در خانه پس از آن ما در حال حمایت است.”

به عنوان آن است که هیچ تصمیم گیری قریب الوقوع است. بزرگ ده کمیسر کوین وارن گفت: بیش از آخر هفته که این کنفرانس خواهد صبر کردن کل ممکن است و به احتمال زیاد از حد از ماه ژوئن قبل از تنظیم هر برنامه ای به صورت فصل به حرکت.

آن را به برخی از خلاقیت است. اما فرانکلین ماندن و خوش بینانه است.

“من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای این کار چیزی,” فرانکلین گفت. “من امیدوار هستم که ما در حال رفتن به این چیزی که کار می کنند اما نه به قیمت از آنچه را در بهترین منافع ایمنی و رفاه دانش آموزان ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de