چهل تکه تصمیمات پرتاب چروک در کالج فوتبال قصد دارد برای سقوط


 Schools in some regions of the country are already looking to play football as usual in the fall but others may not be able to depending on the spread of COVID-19.

مدارس در برخی از مناطق کشور در حال حاضر به دنبال به بازی فوتبال به طور معمول در پاییز اما دیگران ممکن است قادر به توجه به گسترش COVID-19.

وجود 130 عمده کالج, تیم های فوتبال گسترش در سراسر 41 متحده و رقابت در 10 همایش صرفه جویی برای یک تعداد انگشت شماری از مستقل.

هدف این است که به همه کسانی که تیم شروع فصل آینده در همان زمان — که آیا آن را در سراسر روز کارگر به عنوان برنامه ریزی شده و یا بعد از — و بازی در همان شماره از بازی.

با گذشت هر روز آن را آشکار تبدیل شدن به COVID-19 بیماری همه گیر در حال رفتن به این هدف را دشوار برای رسیدن به. با وجود نیات کنفرانس رهبران این احتمال وجود دارد از فوتبال کالج در حال بازی در SEC کشور قبل از آن آغاز می شود در Pac-12 خاک یا چیز دیگری به طور کامل.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد میزان که آنها در حال همکاری نزدیک با هم وقت گذراندن با هم در برقراری ارتباط با یکدیگر” نوتردام مدیر ورزشی جک Swarbrick گفت. “و من فکر می کنم که مهم ترین چیز است. آن را به ما می دهد یک فرصت به آمده تا با یک فراگیر سیاست و توانایی برای شروع با هم.

“با این که من فکر می کنم همه ما می دانیم که وجود دارد یک فرصت قابل توجهی است که ممکن است امکان پذیر است,” او گفت:.

Coronavirus مؤثر است مناطق مختلف کشور در راه های مختلف باعث طیف گسترده ای از پاسخ به مبارزه با گسترش و احیای اقتصاد.

برخی از دولت ها مانند گرجستان و فلوریدا در حال حاضر شروع به دوباره باز کردن کسب و کار. دیگران مانند کالیفرنیا و واشنگتن در حال رفتن آهسته تر. که در آن است که برگ های آنها را هر چهار ماه از در حال حاضر سخت است برای پیش بینی و عدم اطمینان منعکس شده است در سراسر کالج ورزشی.

کالج, ورزشی رهبران بارها و بارها گفته اند می تواند وجود داشته باشد هیچ, کالج, ورزشی, دانشگاه بدون باز بودن به دانش آموزان است. و کسانی که تصمیم گیری ساخته خواهد شد با راهنمایی از دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی و مقامات دولتی. تنسی آمد چهارشنبه با شاید قطعی ترین بیانیه در عین حال از یک مدرسه در مورد بازگشایی در پاییز.

NCAA فوتبال نظارت کمیته موافقت کرده است به مدت شش هفته برای برنامه ریزی تیم برای آماده سازی برای شروع فصل است. تیم ایده آل خواهد بود در محوطه دانشگاه تا اواسط جولای برای فصل برای شروع در زمان.

فراتر از آن, NCAA تاثیر کمی در تدارکات فوتبال کالج است. این کنفرانس عمدتا مسئول با کمیسیون پیشرو در راه است.

این کمیسیون از سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 و جنوب شرقی کنفرانس می گویند که آنها شده اند تقریبا در تماس مداوم پس از NCAA بسکتبال مردان مسابقات لغو شد در مارس 12.

“بر اساس این بسیار مثبت و همکاری نزدیک میان رهبران در فوتبال کالج ها و بحث و گفتگو با مدارس دیگر لیگ ها و جامعه پزشکی در این نقطه در زمان ما در حال برنامه ریزی برای شروع فصل فوتبال در زمان و هم بر اساس ملی” Pac-12 کمیسر لری اسکات گفت.

اما می توانید این طرح را نگه دارید ؟

مصاحبه SEC کمیسر گرگ سنکی در هفته گذشته انجام داد با یک Jacksonville, Florida, ایستگاه رادیویی شد تیتر زمانی که او گفت: “وجود دارد اتاق را برای کنفرانس های مختلف برای تصمیم گیری های مختلف.” در مصاحبه با بزرگ ده شبکه کمیسر کوین وارن پیشنهاد چیزی مشابه.

Penn State مربی جیمز فرانکلین فکر کرده اید که اگر حتی در کنفرانس های مدارس خواهد بود در بازگشت خود را به بازی.

“می گویند شما باید شش مدارس در کنفرانس خود و یا هشت مدرسه در کنفرانس خود که همه قادر به باز کردن و وجود یک یا دو که نمی تواند. شما می رویم به مجازات همه این مدارس قادر به بازگشایی?” فرانکلین گفت.

در مصاحبه با AP در شنبه سنکی با اشاره به اهمیت nonconference بازی SEC برنامه ریزی شده مانند آرکانزاس در نوتردام, کلرادو در تگزاس A&M و جنوب کالیفرنیا در مقابل آلاباما در آرلینگتون تگزاس.

“وجود دارد یک انگیزه برای متصل باقی می ماند,” سنکی گفت: قدرت پنج.

او همچنین گفت: اگر تعداد کمی از مدارس نمی توانند آن را متوقف ممکن است هر کس دیگری.

“آنچه مهم است ، من لازم نیست که شماره. من فکر نمی کنم نیاز به پیش بینی است که در حال حاضر. در واقع من حتی نمی باید برای پاسخ به این که در حال حاضر از آنجا که ما یک دارایی از زمان” سنکی گفت.

نوتردام عضو ACC برای بسیاری از ورزش است اما یکی از شش مستقل در فوتبال مهم دانشگاه است. مبارزه ایرلندی نگه منحصر به فرد وضعیت خود را با چند دلار تلویزیونی قرارداد با NBC برای فوتبال است. Swarbrick بخشی از کالج فوتبال حذفی کمیته مدیریت همراه با 10 کاسه زیربخش کنفرانس کمیسیون.

Swarbrick گفت: عدم یکنواختی می تواند آن را غیر ممکن است برای یک فصل عادی.

“چگونه بسیاری از بازی ها شما نیاز به در یک فصل به طور منظم به یک حذفی?” او گفت:. “آنچه که ممکن است یک مهندسی مجدد برنامه را به postseason و کاسه بازی ؟ آنچه در مورد پرونده ؟ آنچه در مورد Heisman غنائم? یک تیم است که مدارس تصمیم می گیرد آن را نمی توانید شرکت با اعتبار یک جریمه? من امید نیست.”

اگر وجود دارد به صورت مختصر فصل است که اولویت کنفرانس بازی مستقل مانند BYU ارتش و UMass می تواند تقلا برای پر کردن برنامه. Notre Dame دارای یک زمانبندی توافق با ACC برای پنج بازی در هر فصل; Swarbrick گفت که او با اعتماد به نفس مبارزه ایرلندی خوب خواهد بود.

Swarbrick گفت: او را تشویق همایش در نظر گرفتن لزوم برنامه ریزی برای کوتاه فصل است که اجازه می دهد تا تیم برای محافظت از سنتی nonconference رقابت مانند فلوریدا ایالتی فلوریدا و Clemson-کارولینای جنوبی است.

“اما من نه در مورد توانایی ما برای به چالش کشیدن قوی برنامه حتی اگر کنفرانس رفتن به یک کنفرانس-تنها مدل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر