نینتندو علائم سود پرش به مردم ماندن در خانه در میان همه گیر

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — ویدئو ژاپنی-بازی ساز Nintendo Co. به ثمر رساند 33% پرش در سود سالیانه به مردم گیر در خانه به نوبه خود به بازی بازی.

کیوتو-بر اساس نینتندو که آیا شکستن نه پایین فصلنامه شماره روز پنجشنبه گفت فروش خود را برای سال مالی از طریق مارس افزایش یافت 9 درصد از سال قبل به 1.3 تریلیون ین (12 میلیارد دلار).

نینتندو در پشت گوگل و سوپر ماریو فرانچایز گزارش سود 258.68 میلیارد ین ($2.4 میلیارد دلار) برای سال مالی از 194 میلیارد ین یک سال پیش از آن.

نینتندو گفت: تا کنون از آن فرار کرده بود عمده آسیب را از شیوع ویروس. مصرف کنندگان قادر به بازدید از فروشگاه به علت خاموش شدن ناگهانی باید به جای تبدیل به خرید آنلاین.

بازی های ویدئویی محبوب ماندن در خانه و فعالیت های نینتندو جدید “Animal Crossing: New Horizons” ثابت کرده است که یک آمار فروش 13.4 میلیون واحد در شش هفته اول پس از رفتن در فروش.

اما این شرکت ابراز نگرانی در مورد آینده و بیش احتمالی به تولید دستگاه و نرم افزار. بسته به اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد, محصول تحویل ممکن است مانع شود که منجر به تعلیق و حتی خرید آنلاین آن را گفت.

بازی توسعه می تواند رنج می برند اگر طراحان باید برای کار از خانه برای مدت زمان طولانی آن را در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه از این عوامل ممکن است ما قادر به ادامه و با انتشار نینتندو محصولات و شروع خدمات به عنوان برنامه ریزی شده. این هم درست است برای دیگر ناشران نرم افزار پس از آن ممکن است ممکن است به ارائه محتوای بازی نینتندو در سیستم عامل به عنوان برنامه ریزی شده است ،

نینتندو پیش بینی شده 23% کاهش سود برای سال مالی تا مارس سال 2021 در 200 میلیارد ین (1.9 میلیارد دلار).

این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد به فشار نینتندو سوئیچ دستی ماشین آلات و نینتندو سوئیچ Lite سخت افزار.

برنامه ریزی نرم افزار منتشر شده برای سوئیچ شامل “Xenoblade Definitive Edition” “محل باشگاه وانجمن بازی: 51 در سراسر جهان کلاسیک” و بیشتر گوگل ارائه شده است.

نینتندو گفت: آن را به فروش نزدیک به یک ترکیب 55.7 میلیون نینتندو سوئیچ و سوئیچ Lite ماشین آلات. هدف آن به فروش یکی دیگر از 19 میلیون سوئیچ ماشین آلات در سال مالی تا مارس سال 2021.

نینتندو گفت: نینتندو سوئیچ و سوئیچ Lite دستگاه فروش برای سال مالی منتهی به مارس سال 2020 با افزایش 24 درصدی از سال گذشته به 21 میلیون دستگاه بیش از پیش بینی آن است.

فقط کمتر از یک چهارم از شرکت به طور کلی فروش در ژاپن است. باقی مانده به 77% 43% آمد از شمال و جنوب امریکا و 25 درصد از اروپا و با توجه به نینتندو.

فروش خود را در بازی های آنلاین و بازی های تلفن همراه نیز افزایش یافت نینتندو گفت.

___

یوری Kageyama است که در توییتر در https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

شیکاگو ‘در پرتگاه’ بازگشت به سخت تر COVID-19 محدودیت شهردار هشدار

شانسی

توسط John Byrne شیکاگو _ شهردار لری Lightfoot صدا هشدار شدید روز شنبه در شیکاگو “در پرتگاه” گفت: او ممکن است به زودی نیاز به رول نقاط شهر را بازگشایی اگر COVID-19 موارد همچنان به افزایش, به خصوص در میان افراد جوان هجوم آوردند به کافه ها و رستوران ها. در حالی که شهردار همواره […]

Read More

Khezri: جدول زمانی از یک ژست و آن پژواک

شانسی

بری WILNER Khezri بود دور دوم پیش نویس انتخاب در سال 2011. سال آینده lhe اد سان فرانسیسکو 49ers به سوپر باول. تا سال 2016 او را آغاز کرده بود زانو در حاشیه در بازی در طول سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس. به زودی پس از او رفته بود […]

Read More

هنرهای زیبا از المپیک شمشیربازی

شانسی

شمشیربازی است که بر اساس سنتی اروپا شمشیرزنی و به وجود آمد در پایان از 19th century. ایتالیایی ها اصلاح کلاسیک شمشیربازی در حالی که فرانسه تصفیه شده آن بیشتر برای ایجاد مدرن شمشیربازی. این ورزش با استفاده از سه سلاح — فویل épée و صابر. قوانین اساسی فویل وزن حداکثر 500 گرم (1.10 پوند) […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول