متامفتامین اسلحه گرم کشف و ضبط مواد مخدر بازداشت Swoyersville مرد


 Marchese

Marchese

SWOYERSVILLE — Kingston پلیس و Luzerne County مواد مخدر نیروی کار بازداشت یک مرد پس از گذراندن یک حکم جستجو در یک آپارتمان در واتکینز خیابان در Swoyersville گفته پیدا کردن متامفتامین ماری جوانا و یک اسلحه گرم در اوایل این هفته.

مقامات می گویند که مایکل آنجلو Marchese, 28 دستگیر شد و به اتهام سه فقره اختیار به قصد ارائه یک ماده کنترل و یک تعداد هر یک از در اختیار داشتن یک کنترل ماده در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و جنایی با استفاده از ارتباطات.

به گفته پلیس کینگستون پلیس و نیروی کار عوامل بودند انجام نظارت از یک آپارتمان در 200 بلوک واتکینز خیابان در روز سه شنبه. دو نفر که خارج از آپارتمان و سوار را در یک وسیله نقلیه متوقف شد.

مقامات گفتند یک مقدار مواد مخدر کشف و ضبط شد در ترافیک متوقف شود.

جستجو حکم اعدام شد در آپارتمان و در نتیجه کشف و توقیف مقادیر زیادی مواد مخدر و ماری جوانا بیش از 2500 $و یک تفنگ دستی, مقامات گفت.

Marchese شد arraigned توسط قاضی منطقه الکساندرا Kokura Kravitz در پیتستون و زندانی در تادیبی شهرستان برای عدم $75,000 وثیقه.

Swoyersville پلیس کمک در تحقیقات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>