‘بیایید یک معامله می پرسد کارکنان خط مقدم برای پیوستن به ویژه آن

توسط MARK KENNEDY

نیویورک (AP) — Wayne Brady و مردمی در “بیایید یک معامله” می خواهم به افتخار کسانی که مبارزه با کروناویروس — و آنها را مجبور به پوشیدن خود را capes اگر آنها نمی خواهند به.

CBS شب بازی نشان می دهد که معمولا مخاطبان استودیو در لباس مسخره است که درخواست کارگران خط مقدم به ارائه تصویری استماع برای آینده ویژه نسخه آنلاین نشان می دهد.

“ایده این شکلی ناگهانی ظهور به سر من چون من می خواستم برای ما در معامله نه تنها به آوردن لبخند به ما وفادار معامله خانواده اما به امید و چیزی برای نگاه به جلو به” بردی میزبان گفت: آسوشیتد پرس.

“در دوران این یک نشانه کوچک می تواند یک راه طولانی بروید. آیا یک شوخی یا یک 50 دلار کارت هدیه آمازون هنگامی که خبر این است که بعضی اوقات بد من می خواستند ما را به آن نقطه روشن در روز خود را.”

چندین شرکت کنندگان در “بیایید یک معامله: در خانه” نسخه ای از این نمایش شده است کارگران خط مقدم اما استخدام جدید در نظر گرفته شده است برای کمک به اختصاص یک کل نشان می دهد به آنها.

“بیایید یک معامله” امیدوار به جذب “پزشکان و پرستاران و امدادگران تحویل رانندگان پرستاری صفحه اصلی مسئولین و هر فرد دیگری در خارج وجود دارد ارائه مراقبت های ایمنی و خدمات است.”

به زمین یک نقطه در نشان دادن آرای باید یک فیلم کوتاه جزئیات خط خود را از کار و چرا آنها خوب خواهد بود اونا. ویدئوها باید ارسال آن به ایمیل [email protected]

مطالب باید بیشتر از 1 دقیقه طولانی و شرکت کنندگان باید حداقل 18 سال سن و اقامت قانونی ایالات متحده

بردی و گوینده Jonathan Mangum اقتباس کرده اند به پناهگاه در محل سفارشات با محروم کردن مخاطبان-کمتر که هنوز هم ارائه می دهد و معاملات به تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر