توسعه یک تمدن را می توان مسلم و قطعی نیست که چگونه به خوبی آن رفتار خود را همنوعان. یک سگ خوردن سگ جهان می تواند مردم را با نفرت و ترس از دیگران است. آن است که آرمان مانند شفقت و خیریه است که ما یاد می دهد که مراقبت از کمتر خوش شانس است که به عنوان مهم به عنوان تمرکز بر روی خود و بقا و لذت. در اینجا نگاهی به مفاهیم محبت و خیریه از چهار فرهنگ از سراسر جهان است.

یونان: درمان مسافران

سفر در زمان های قدیم یک کار دشوار است. آن را چند روز یا چند ماه برای رسیدن به یک مقصد. و هنگامی که شما در رسیدن به وجود دارد تفاوت در زبان و فرهنگ و آداب و…. آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن جای پا در یک مکان عجیب و غریب. یونانیان باستان متوجه شدم که مسافران تا به حال به چهره با تمامی این مشکلات برای رسیدن در زمین های خود را. مانند هر یونانی بود و انتظار می رود به ارائه مواد غذایی و سرپناه برای هر مسافر که وارد آستان خود. به انجام این کار دیده می شد به عنوان یک تخلف از فرمان خدایان است. در بازگشت مسافر موظف شد به ماندن تنها زمانی که لازم است و نه استفاده ناروا از میزبان. این مفهوم به عنوان شناخته شده بود philoxenia یا “عشق غریبه” و به تصویر کشیده شده است در محبوب یونانی با این نسخهها کار مانند ایلیاد و ادیسه. چیزهایی که در حال حاضر متفاوت است و مسافران به راحتی می توانید پیدا کردن محل سکونت هر کجا که بروند. اما اگر شما پیدا کردن برخی از مسافر, مشکل, نظر, کمک به آنها را حل و فصل معضل خود را.

چین: مهربانی نسبت به همسایگان

باستانی چینی و گفت آمده است که یکی از گرانبها ترین گنجینه های از یک کشور به شهروندان که به نوعی به همسایگان خود است. (البته این اعمال نه به حزب کمونیست چین که قلدر دستکاری و آلوده همسایگان خود است.) یکی دیگر از ضرب المثل معروف را به یاد مردم که برای کمک به کسانی که رنج می برند از مشکلات و همدردی برای همسایگان یک هسته راه دائو و کسانی که به دنبال این احکام را پر برکت می شود. در دوران باستان آن را بسیار دشوار است برای یک انسان معمولی به طور منظم پیدا کردن کار و خوراک خانواده خود را. وجود دارد خواهد بود روز هنگامی که یک خانواده نمی تواند غذا خوردن حتی یک وعده غذایی. کمک به آنها را با مواد غذایی و سایر ملزومات در نظر گرفته شد با فضیلت. جامعه ای که به دنبال چنین سنت ناچار خواهد بود محکم تر متصل شده و شانس بهتری برای زنده ماندن در شرایط نامطلوب است.

An ancient Chinese saying states that one of the most precious treasures of a country is to have citizens who are kind to their neighbors. (Image: Public Domain)

باستانی چینی و گفت آمده است که یکی از گرانبها ترین گنجینه های از یک کشور به شهروندان که به نوعی به همسایگان خود است. (تصویر: Public Domain)

هند: صدقه به سوی نیازمندان

در Rigveda باستان معنوی متن از هند, موسسه خیریه تدریس به عنوان تغذیه کسانی که گرسنه هستند و یا کمک به کسانی که نیاز دارند. متن دیگری اشاره می کند که خیریه باید با خالص ترین نیت و بدون به دنبال هر چیزی در بازگشت. این نشان دهنده ایده آل باقی مانده فروتن حتی زمانی که شما به کسی کمک کند و ضعیف یک مفهوم است که ممکن است صدای بیگانه به مردم با وسواس کمک کردن به دیگران فقط به طوری که آنها می توانید خیره نگاه کردن در مورد آن در رسانه های اجتماعی. خیریه در نظر گرفته شده است یکی از کمالات از زندگی یک عمل است که می تواند کمک خلاص شدن از سرنوشت منفی و ایجاد فضیلت در نتیجه کمک به یک مسیر به آزادی معنوی است.

کمک به مردم صمیمانه و بدون انتظار هر چیزی در بازگشت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ژاپن: احترام و هدیه

فرهنگ ژاپنی حتی امروز قرار می دهد استرس بزرگ در نشان دادن احترام به دیگران است. این که آیا شما بازدید از یک رستوران تمیز کننده, تاجر یا یک راننده تاکسی آنها را فورا تعظیم نشان می دهد خود را برای شما احترام بگذارند. این نهاد از طرف دیگر در سهولت به خصوص اگر یک خارجی باشد. ژاپنی ها همچنین به دنبال یک سنت به نام senbetsuکه بر اساس آن مردم ارائه هدیه به کسانی که در حال ترک برای مدت زمان طولانی. این امر در یک سفر یک کنترل امور. بنابراین اگر شما می دانید کسی که سفر در خارج از کشور است و در یک نظر مالی موقعیت دشوار سعی کنید تمرین senbetsu به سهولت بار خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

با شکوه صخره های سبز در تایوان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de