LAKE PLACID, Fla. (AP) — برایان هاو خواننده سابق گروه راک بریتانیایی Bad Company درگذشت چهارشنبه پس از حمله قلبی رنج می برد در, فلوریدا, صفحه اصلی. او 66.

هاو دوست و مدیر پل Easton تایید چوب زیر گهواره گذشت, در بیانیه ای.

“این است که با عمیق و عمیق غم و اندوه است که ما اعلام نابهنگام عبور از محبت پدر و موسیقی, آیکون, برایان هاو” ایستون گفت.

هاو داشت مبتلا به ایست قلبی در Lake Placid, فلوریدا, صفحه اصلی, با توجه به بیانیه. نجات کارگران قادر به گفتگو با او اما هاو رفتی و نمی بازیابند آگاهی است.

پورتسموث, انگلستان بومی خود را آغاز کرد آمریکا و حرفه ای با Ted Nugent را “مایه” آلبوم که منتشر شد در سال 1984. هاو پیوست Bad Company در سال 1986 پس از گروه اصلی خواننده, Paul Rodgers سمت چپ.

گروه دوم هاو دوران آلبوم سال 1988 “خطرناک سن” رفت و طلا با بیش از 500 ، 000 فروش. 1990 آلبوم “آب مقدس” به دست آمده Top 40 و وضعیت پلاتین با فروش بیش از یک میلیون نسخه.

هاو چپ بد شرکت در سال 1994 به دنبال یک حرفه انفرادی. او ادامه داد: برای تور با گروه خود را تا زمانی که در اوایل سال جاری زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور تقریبا تمام اجراهای زنده به توقف.

“من احساس می کنم ما همه در این جهان به یک دلیل” هاو پسر مایکل در بیانیه ای گفت. “شور و شوق برای موسیقی بود پدر من و من خیلی خوشحال هستم که میراث او را در زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de