AP Courtside: که سرخ? تلفن استدلال’ موضوع حل نشده

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور برگزار شد بعد سه تا از طریق تلفن با به مخاطبان در سراسر جهان است.

بالاتر مورد مشخصات این دو شنیده قضات در چهار شنبه برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که اجازه می دهد بیشتر به کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه بارداری به زنان به عنوان مورد نیاز توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه.

این آخرین روز برای استدلال این هفته است. قضات باید سه روز و شش مورد باقی مانده در هفته آینده.

برخی از مشاهدات نظرها و تحلیل های ما از دیوان خبرنگاران (همه زمان محلی):

4:50 بعد از ظهر

آن را خیط و پیت کردن دور دنیا شنیده? و یا فقط برخی از عجیب و غریب الکترونیکی سر و صدا که صدا به طرز مشکوکی مانند گرگرفتگی ،

وکیل روم مارتینز بود که در پاسخ به یک سوال از عدالت النا کاگان در اواخر استدلال خود را برای برجسته کردن یک قانون فدرال محرومیت robocalls به تلفن همراه زمانی که زنده صوتی را برداشت صدای آشنا.

وجود دارد هیچ کلمه ای از دادگاه در مورد آنچه دقیقا اتفاق افتاده است و یا اگر آن را یک توالت که ممکن است برافروخته است. قضات شد و در خط برای نزدیک به سه ساعت یکشنبه, اما آنها یک استراحت کوتاه بین موارد است.

Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال ارائه یک طنز آمیز را در توییتر: “روشن باشد @FCC نمی کند تفسیر گرگرفتگی توالت بلافاصله پس از مشاوره گفت:” چه FCC گفت: “به منعکس اساسی قضاوت دیوان عالی کشور و یا هر گونه عدالت آن در مورد یک سازمان تعیین.”

___

1:20 بعد از ظهر

دیوان عالی کشور را پیچیده هفته اول خود را از استدلال با تلفن با صدا زندگی می کنند در دسترس است و همچنین برای اولین بار.

سه روز از دادرسی قابل ملاحظه ای صاف و حتی به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شرکت از اتاق بیمارستان و عدالت Stephen Breyer بود به طور خلاصه لگد کردن خط در روز چهارشنبه. 87-سال Ginsburg است درمان در بیمارستان بالتیمور برای عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا.

Breyer کوتاه غیبت از استدلال آمد و در یک مورد در مورد robocalls. زمانی که Breyer دوباره تماس گفت او قطع شد وقتی کسی سعی کرده بود او را خواستار.

دادگاه روز شنبه نیز شنیده استدلال بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که آن را آسان تر برای کارفرمایان به استناد اخلاقی یا مذهبی اعتراض در امتناع از ارائه هزینه های جلوگیری از بارداری به زنان به عنوان مورد نیاز توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه.

قضات را به همراه هفته آینده برای شش مورد بیش از سه روز. کسانی که شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خود را سپر مالیاتی و دیگر سوابق مالی و اینکه آیا ریاست جمهوری انتخاب کنندگان باید بازیگران خود را در کالج انتخاباتی رای برای نامزد که برنده رای مردمی در دولت خود را.

روز چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی شده بود به مدت دو ساعت به طول انجامید اما نزدیک به سه ساعت است. یک ساعت جلسات دوشنبه و سه شنبه زد چند دقیقه بیش از.

___

12:55 بعد از ظهر

در دیوان عالی کشور تلفن استدلال در مورد robocalls عدالت, Stephen Breyer می گوید او قطع کردم وقتی کسی خواستار محاکمه او.

Breyer گفت: پس از او دوباره به دادگاه استدلال گفت: “تلفن شروع به زنگ و آن را قطع تماس و فکر نمی کنم این یک robocall.”

دادگاه شد و جلسه دوم آن استدلال روز با تلفن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این بود آزادی بیان مورد مربوط به یک قانون با هدف حمایت از مصرف کنندگان از ناخواسته تماس های تلفنی.

پیش از آن در روز قاضیان شنیده ام یک مورد که شامل قانون مراقبت مقرون به صرفه این نیاز است که اکثر شرکت های بیمه پوشش ضد بارداری برای زنان است.

___

11:55 صبح

دیوان عالی کشور به پایان رسید اولین گوشی استدلال برای روز و به سرعت نقل مکان کرد و در دوم.

دادگاه روز چهارشنبه صرف اضافی 40 دقیقه فراتر از اختصاص یک ساعت برای اولین استدلال. آن را مورد تهمت و دولت قصد دارد به آن را آسان تر برای کارفرمایان به خارج از نیاز اوباما-عصر قانون مراقبت های بهداشتی به ارائه زنان خود را تحت پوشش بیمه سلامت قصد دارد با هزینه و جلوگیری از بارداری.

قضات در زمان استراحت از تنها چند دقیقه قبل از شروع مجموعه دوم تلفن استدلال در مورد اینکه آیا یک سال 1991 قانون حمایت از مصرف کنندگان از ناخواسته telemarketers نقض متمم اول قانون اساسی.

عدالت اموزش Bader Ginsburg شده است شرکت از یک مریلند بیمارستان که در آن او را برای درمان عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا.

___

10:25 صبح

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شرکت در تلفن استدلال از یک مریلند بیمارستان که در آن او را برای درمان عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا.

دادگاه گفت: جمعه شب که 87 سال سن عدالت تا به حال تحت درمان غیر جراحی برای خوش خیم کیسه صفرا بیماری است. دادگاه گفت که او برنامه ریزی شده برای شرکت در بحث از بیمارستان چهارشنبه.

Ginsburg اولین سوال طولانی بود یکی اساسا گویند برگ برنده دولت پرتاب “به باد” شرط در قانون مراقبت مقرون به صرفه است که زنان باید دسترسی بدون درز به هیچ هزینه قرص های ضد بارداری.

به دلیل Ginsburg ارشد را در دادگاه او شده است سوم به یک سوال بپرسید در طول این هفته تلفن استدلال زیر القضات رابرتز و عدالت کلارنس توماس. اما توماس ظاهرا با داشتن برخی از مشکلات فنی که رابرتز برای اولین بار به نام او. به جای توماس به دنبال Ginsburg با سوالات.

دادگاه می گوید: Ginsburg انتظار می رود که در بیمارستان برای یک یا دو روز. آن است گفت: برخی از قضات در حال شرکت در استدلال از خانه در حالی که دیگران در دادگاه.

___

ساعت 10 صبح

دیوان عالی کشور را آغاز کرده است روز سه استدلال این جلسه توسط تلفن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادگاه دوباره خواست وکلا به استفاده از تلفن های ثابت و نه تلفن همراه. وجود دارد دو استدلال شنبه و آنها بیشتر با مشخصات بالا از آنهایی که در دادگاه شنیده دوشنبه و سه شنبه. آنها در حال برنامه ریزی به گذشته هر یک ساعت با یک استراحت کوتاه در بین. استدلال دوشنبه و سهشنبه زد چند دقیقه طولانی است.

اگر شما بوده ام به دنبال همراه و سپس شما می دانید مته: قضات را بپرسید سؤالات ارشد پس از قاضی جان رابرتز برای اولین بار می رود.

دادگاه اعلام کرد اواخر روز سه شنبه که عدالت اموزش Bader Ginsburg است که برای درمان عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا و برنامه های شرکت از یک مریلند بیمارستان.

قبل از قاضیان یک مورد که شامل قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز اکثر شرکت های بیمه پوشش ضد بارداری برای زنان است. استدلال دوم این است که یک آزادی بیان مورد مربوط به یک قانون با هدف حمایت از مصرف کنندگان از ناخواسته تماس های تلفنی.

___

8:15 صبح

ریسک بالاتر در گوشی استدلال دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای شنیدن چهارشنبه.

دادگاه عالی را بشنود دو استدلال در یک روز بیش از این گوشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با صوتی ارائه شده زندگی می کنند. جلسه انتظار می رود برای حدود دو ساعت است.

بالاتر مورد مشخصات مورد اختلاف بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که اجازه می دهد بیشتر به کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد برای زنان است. آن را ناشی از رئیس جمهور سابق باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه.

استدلال دوم این است که یک آزادی بیان مورد مربوط به یک سال 1991 قانون با هدف حمایت از مصرف کنندگان از ناخواسته تماس های تلفنی.

روز دوشنبه در دادگاه شنیده می شود یک مورد در مورد . در روز سه شنبه مورد بود .

___

ساعت 8 صبح

دیوان عالی کشور به تاخت و تاز کردن به تکنولوژی مدرن رفته است و هموار. روز دوشنبه و سه شنبه وجود دارد چند اشکالات به عنوان قضات شنیده استدلال از طریق تلفن با صدا زندگی می کنند در دسترس برای اولین بار در دادگاه تاریخ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما ریسک بالاتر چهارشنبه. وجود دارد دو استدلال در یک روز و آنها بیشتر با مشخصات بالا. یک مورد شامل قانون مراقبت مقرون به صرفه اغلب به نام “Obamacare.” این دیگر مربوط به ناخواسته تماس های تلفنی.

عدالت اموزش Bader Ginsburg است عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا و برنامه های شرکت از یک مریلند بیمارستان.

دادگاه شنیده می شود یک مورد در هر روز . در میان بزرگترین شگفتی در طول استدلال آمد از عدالت کلارنس توماس که یک بار رفت و 10 سال در بین سوالات. در این قالب توماس صحبت شده است تا پرسیدن سوال در هر دو روز.

عدالت Sonia Sotomayor را فراموش کرده به خودش وصل نمودن صدای مکالمه هر دو روز اما آن را فقط برای یک لحظه. روز سه شنبه او گفت قاضی جان رابرتز “من متاسفم ارشد. دوباره آن را انجام داد.”

___

دنبال AP دادگاه عالی خوراک توییتر در . و دیوان عالی کشور خبرنگاران را علامت شرمن در و جسیکا Gresko در .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر