آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

مسافرت و اسکان: تمام جنبه های سفر و , تبدیل شده است, در این بیماری همه گیر. بسیاری از خالی باقی می ماند.

— JetBlue Airways چرخش به $268 میلیون دلار ضرر در سه ماهه اول. از آن ساخته شده $42 میلیون سود سه ماهه سال گذشته است. درآمد کاهش یافت 15 ٪ است. رئیس جمهور جوانا Geraghty گفت: رزرو باقی می ماند “بسیار محدود است.” نیویورک حامل روز پنجشنبه گفت که پس از مذاکرات با ایرباس, آن را برش 1.1 میلیارد دلار در هواپیما هزینه از طریق 2022. آن را مصرف $936 میلیون در فدرال امداد و کاربردی برای یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار در وام از وزارت خزانه داری ایالات متحده.

— Air France-KLM دچار اولین-از دست دادن سه ماهه از 1.8 میلیارد یورو رسید اما پیش بینی سه ماهه دوم خواهد بود به مراتب بدتر با ترافیک پایین 95%.

این که در حال حاضر موفق به کسب میلیاردها یورو کمک مالی از فرانسه و هلند از دولت ها انتظار می رود برخی از سرگیری سفر تابستانی, اما تعداد هنوز هم به احتمال زیاد به پایین 80 درصد در سه ماهه سوم.

— ملت بزرگترین اتحادیه خلبانان شرکت هواپیمایی است که فشار برای فدرال مقررات پوشش تمیز کردن هواپیما. جو DePete رئيس جمهور از خط هوایی خلبانان انجمن آسوشیتدپرس گفت وجود یک چهل تکه در سراسر صنعت با برخی از شرکت های هواپیمایی انجام یک کار خوب در حالی که “دیگران انجام نمی دهد تا به خوبی.” این اتحادیه می گوید سه نفر از اعضای خود را از دست داده اند و بیش از 300 خلبانان آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19.

— حدود 60 درصد از هتل هیلتون در سراسر جهان — و یا در اطراف 950 خواص را به حالت تعلیق در عملیات. اما جهانی, سطح اشغال, که, کاهش یافت و به 13 درصد در ماه مارس رسیده اند 23 درصد است. تقریبا همه از 150 هتل های بسته در چین در اوج این بیماری همه گیر را بازگشایی و هیلتون می گوید اشغال 50 درصد رسیده آخر هفته گذشته در طول روز تعطیلات.

مسکن: بازار املاک و مستغلات هنوز هم کروز در بهار اما این ویروس به فعالیت در این بخش است.

— اعتبار وام مسکن در دسترس بودن کاهش یافت و در ماه آوریل به عنوان وام استانداردهای سخت تر. این دومین ماه متوالی در حال عقب نشینی است. وام های اعتباری در دسترس بودن شاخص کاهش یافته است 12.2% به 133.5 ماه گذشته به گزارش از وام مسکن بانکداران انجمن.

— گوگل است که ترک آن هوشمند-توسعه شهر در تورنتو سرزنش اقتصادی بی سابقه ای رسید. یک واحد از گوگل شرکت مادر الفبا تا به حال پیشنهاد شده است به نوبه خود یک مختصر و مفید بخشی از تورنتو اسکله به یک سیمی جامعه اما دن Doctoroff, پیاده رو, آزمایشگاه, مدیر اجرایی گفت: آن دیگر از نظر مالی قابل دوام. پیاده رو Labs در حال همکاری با یک سازمان دولتی شناخته شده به عنوان اسکله تورنتو با برنامه به راست کاپشن آپارتمان ها و دفاتر و مغازه ها و یک مدرسه در 12 هکتار (4.9-هکتار) سایت — اولین گام به سوی آنچه در آن امیدوار بود در نهایت 800 هکتار (325 هکتار) توسعه.

امداد چک: IRS است و گفت که به متوفی باید بازگشت به دولت فدرال است.

با توجه به تاخیر در گزارش داده برخی از بیش از 130 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت که رفت به مالیات دهندگان به عنوان بخشی از یک اقتصادی بسته امداد ارسال شد به افرادی که مرده است. در مورد زوج هایی که فایل به طور مشترک تنها بخشی از پرداخت های ارسال شده به مرحوم نیاز به بازپرداخت. نمایندگان نیز می گوید که هر گونه بررسی و ارسال به کسی که زندانی نیز باید بازگشت.

IRS و خزانه نگفت چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این پرداخت نمی شد و بازگشت و یا در غیر این صورت بازپرداخت.

دولت مرکزی و بانک: کشور در حال تلاش برای نگه داشتن اقتصاد خود را شناور در حالی که در همان زمان پرداختن به نیازهای میلیون ها نفر از .

نروژ — بانک مرکزی حذف یک کلید سیاست نرخ بهره را بین 0% تا پس از دیگری 0.25 درصد کاهش دهد.

این کشور را قطع تولید از 250 ، 000 بشکه در روز در ماه ژوئن توسط 134,000 بشکه در روز در نیمه دوم سال 2020 است.

— اندونزی ارسال شده است آن کمترین رشد در بیش از دو دهه به عنوان coronavirus بحران ساخته شده و اثرات آن احساس در صادرات سرمایه گذاری و مصرف در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است. تولید ناخالص داخلی گسترش یافته تنها 2.97% در ماه ژانویه-آوریل از یک 4.99% رشد در سال گذشته در همان دوره است.

— ترکیه ارز کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در برابر دلار به عنوان هدایت غوطه وری در فعالیت های اقتصادی است. لیره ترکیه دهکدهای از دست داد 18 درصد از ارزش خود را در برابر دلار از آغاز سال است.

— جمهوری چک را به بانک مرکزی کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با سه چهارم نقطه به نقطه 0.25% برای کمک به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد است.

پنجشنبه به حرکت در می آید بعد از بانک کاهش میزان دو بار در ماه مارس است.

— منطقه ای فرمانداران در حال فشار دادن به باز کردن بیشتر بخش های اقتصاد — یعنی مغازه ها و رستوران ها — تنها چند روز پس از این کشور شروع به کاهش خود در دو ماه مستند. فرمانداران می خواهم به ارائه برنامه های خود را برای بازگشایی متناسب با میزان عفونت و نیازهای اقتصادی از مناطق خود.

بازار: — سهام در وال استریت در روز شنبه به گزارش پیشنهاد شده است که حتی اگر اقتصاد هنوز walloped حداقل شرایط نیست بدتر به عنوان به سرعت به عنوان آنها بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de