نظر شما: می گویند با تشکر برای یک پرستار به خصوص در این هفتهامروز نشانه آغاز پرستاران هفته در ایالات متحده است.

علاوه بر این سازمان بهداشت جهانی (WHO) تعیین شده 2020 سال از پرستار به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این واقعیت است که ساده و ساده است که وجود دارد فقط به اندازه کافی از ما در جهان در حال حاضر. یک گزارش جدید صادر شده که نشان می دهد یک جهانی کمبود 5.9 میلیون پرستاران و بینی خود را نشان می دهد که جهان نیاز به 9 میلیون بیشتر برای رسیدن به جهانی پوشش بهداشت تا سال 2030.

مادر من در رویای تبدیل شدن به یک پرستار, اما پدر و مادر او نمی تواند از نظر مالی حمایت خود را از آرمان. من همین همیشه تمایل به پیدا کردن یک شغلی است که توانمند سازی من برای کمک به دیگران و استخدام شور و شوق در درون من به مراقبت از مردم در آسیب پذیر ترین زمان در زندگی خود را, بنابراین برای من, راه روشن به نظر می رسید. در سال 1988 دریافت کردم BSN از Marywood دانشگاه شد و یک پرستار ثبت شده انجام دو نسل از خانواده جاه طلبی.

از آن پس من راه من از یک تمرین مدیریت برای رایت مرکز سلامت جامعه به سازمان دانشیار معاون رئیس جمهور بالینی کیفیت و ایمنی بیمار. این نقش رهبری گرفته شده در یک معنای کاملا جدید پس از وقوع COVID-19. در حالی که من روز استفاده می شود که شامل تیم های آموزشی برای اطمینان از سازگار مراقبت از بیمار متمرکز در سراسر رایت مرکز نه بالینی سالن در سراسر Luzerne, Lackawanna و وین استان ها, این روزها, من متمرکز بر طراحی مجدد جریان ترافیک پا و مراقبت از تحویل به اطمینان حاصل شود هر دو کارکنان و بیماران باقی می ماند امن از گسترش بیشتر ویروس. خوب بعد از این کار به طور منظم به روز کامل است, من همچنان به جستجو برای کافی تجهیزات حفاظت شخصی در میان در سراسر کشور کمبود و دنبال منابع آموزشی برای همکاران من به طوری که آنها می تواند در خدمت جامعه ما در امن تر راه دقیق.

من با غرور و افتخار به عنوان پرسنل پرستاری در هر درمانگاه ثابت قدم باقی مانده اند در خطوط مقدم در این دلسردکننده زمان بحران جهانی. آنها ملاقات چالش های بی سابقه ای از coronavirus با غیرت تبریک این موانع به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای یادگیری و رشد خود شفقت نوآوری در روش های خود را به مراقبت از بیمار و پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از هر یک از دیگر. در طول COVID-19 پرستاران جذب اطلاعات و پروتکل هایی است که تغییر روزانه و حتی ساعت به ساعت و با استفاده از این تغییرات غیر منتظره به عنوان launchpads برای مراقبت بهتر تحویل.

پرستاران همواره نقش مهمی در سیستم بهداشت و درمان و اغلب اولین نقطه تماس با بیماران. آنها به راحتی می ترسم کودکان پس از نگاه شهروندان ارشد و تمایل به مردم زمانی که آنها در بالاترین بالاترین و پایین ترین نرخ در زندگی خود را. در رایت مرکز ما هرگز به نوبه خود هر کسی را برای عدم بیمه و یا ناتوانی در پرداخت و پس هر روز ما پرستاران دیدار با ضروری نیازهای بهداشتی برای آسیب پذیر ترین در خطر از اعضای جامعه ما است. من افتخار می کنم که به گزارش آنها را منحرف در این کار شریف در سراسر این بیماری همه گیر.

به همکار پرستاران, من شما را تشویق به قلب را در تمام که شما باید انجام دهید و به یاد داشته باشید که در حالی که این کار همیشه آسان نیست, ما می تواند تفاوت را. برای هر کس دیگری به خصوص کسی احساس فشار COVID-19 من به این می گویند: هنگامی که شما نیاز, امیدوار, الهام بخش, نگاهی به یک پرستار است. این پرستاران در هفته, و همه سال که ما جشن سال از پرستار تشکر از این حرفه ای اختصاص داده شده برای بی قید و شرط مراقبت از آنها و احترام به آنها را به عنوان قهرمانان آنها هستند.

شیلا فورد, r. n. B. S. N.

Archbald

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر